Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Zluzujcie poślady. Będzie na pewno obraz w obrazie. Pewnie na zasadzie tego jak ten tracker achivementów. Nie sądzę, żeby wywalili opcję snapowania TV, Netflix, Hulu, czy innego Amazon Video. W kończu to konsola multimedialna.

Swoją drogą - TV mogę oglądać w tle, ale muzyki posłuchać to problem. Racjonalne podjeście. Niech lepiej podpiszą umowę z drugim po Spotify dostawcą usług muzycznych, np. Amazon Prime Music/Music Unlimited

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Zabawne. Zasoby Snapa to zasoby systemowe, odrębne od tych na gry...

 

Super, że nie korzystaliście z tego, ale u mnie na przykład standardem było, że podczas grania w niefabularne tytuły albo robienia czegoś w interfejsie leciała sobie telewizja w Snapie. Miałem wszystko pod ręką w jednym miejscu, bez kombinowania z laptopem czy tabletem (pomijam kwestię, że nawet mając streaming z ncplus wszystkiego sobie nie włączę). To samo z podglądem aktywnej gry. Czekałem na loading/załadowanie meczu/respawn/cokolwiek, to sobie włączałem Home i przeglądałem np. zakładkę Community. W razie co słyszałem, co się dzieje w grze albo mogłem szybko podejrzeć, czy coś się zmieniło. Z kolei córka znajomego grywała ostatnio w Minecrafta, a w Snapie miała Skype z kolegą otwarty. Tego też już nie ma.

 

Ybarra twierdzi, że dzięki wywaleniu Snapa usprawnili multitasking. Jak dla mnie to teraz w ogóle go nie ma, więc liczę, że te overlaye faktycznie dojdą i będą dobrze działać. Tutaj miałem gwarancję, że zawsze widzę pełny obraz gry. Przy picture-in-picture już coś zasłonię, więc jakoś szczególnie się tym nie ekscytuję (jeśli w ogóle będzie).

 

Taka poprawa multitaskingu poprzez usunięcie podstawowej funkcji multitaskingu.

 

MierzejX: Ale z tego co wiem, to już od jakiegoś czasu można słuchać muzyki w tle. Chyba, że chodzi Ci o konkretną aplikację jakiegoś dostawcy.

A ze Spotify nie mogą?

 

Jak Spotify nie chce, to ich nie zmuszą.

Odnośnik do komentarza

Czy oni w ogóle pytali się w jakichkolwiek ankietach lub za pośrednictwem preview/insidera o to czy ludzie ze snapa korzystają? Jakoś sobie nie przypominam, śmierdzi to raczej odgórnym pomysłem na zaradzenie w sytuacji, gdy konsola nam trochę za wolno działa(w menu :mog: ) i już nie mamy czego od niej ucinać, by pozyskać dodatkowe zasoby mocy, to weźmy się za podstawowe, przynajmniej dla niektórych, funkcje. 

 

No ale patrz, teraz możesz sobie zawalić ćwierć ekranu podglądem śledzonego achiva, cobyś wiedział ile jeszcze zostało Ci krasnali do ustrzelenia...

1iba19.jpg

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ja tam z tego nigdy nie korzystałem ale rozumiem rozgoryczenie innych, ale do jasnej anielki ogladanie telewizji podczas grania to jest lol over 9000 xD

 

Wiele gier nie wymaga pełnej uwagi, np. grindując w Diablo III mógłbym sobie jednocześnie obiad zrobić, więc odpalenie w snapie jakiegoś Discovery czy Comedy Central było na porządku dziennym.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Oglądanie TV podczas grania w Diablo 3 PODCZAS gotowania obiadu? Taki multitasking tylko XdroneOne :obama:

 

Zapomniałem napisać, że stojąc jedznocześnie na głowie.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

 

Ja tam z tego nigdy nie korzystałem ale rozumiem rozgoryczenie innych, ale do jasnej anielki ogladanie telewizji podczas grania to jest lol over 9000 xD

 

 

Wiele gier nie wymaga pełnej uwagi, np. grindując w Diablo III mógłbym sobie jednocześnie obiad zrobić, więc odpalenie w snapie jakiegoś Discovery czy Comedy Central było na porządku dziennym.

To już nie gra się dla zabawy tylko dla statystyk/levelu/osiągnięcia?
Odnośnik do komentarza

 

 

Ja tam z tego nigdy nie korzystałem ale rozumiem rozgoryczenie innych, ale do jasnej anielki ogladanie telewizji podczas grania to jest lol over 9000 xD

 

Wiele gier nie wymaga pełnej uwagi, np. grindując w Diablo III mógłbym sobie jednocześnie obiad zrobić, więc odpalenie w snapie jakiegoś Discovery czy Comedy Central było na porządku dziennym.

To już nie gra się dla zabawy tylko dla statystyk/levelu/osiągnięcia?

 

 

Dokładnie tak, zabawne to są te dinozaury, które odpalają psx/ps2 czy inne starocia, nie mówiąc o nintendo. Co tam robić, jak nie ma osiągnięć, beka z typów.

 

F$$%! myślałem, że to WC. Czuję bana w powietrzu :)

Edytowane przez musoil
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Hejże . Tak wpadłem zapytać się czy ktoś jeszcze na tym forum ma xboxa czy zostałem sam ?:D

Pewnie, że tak. Ludzie narzekają na brak gier - moja lista zaległości ciągle rośnie. Narzekają na kiepskie promocje - ja ostatnio skorzystałem z trzech pod rząd. Obecnie ogrywam BF1, Wasteland 2 I Forza 6. Czekam na Force Unleashed (zawsze chciałem tam wykręcić calaka, ale ciągle odkładałem zakup). W kolejce czeka masa gier ze wstecznej (m.in. DS, Witcher 2, XCOM, Dungeon Siege III, De Blob 2, SP: Stick of Truth... itd.). Może mam za mało czasu a może jestem mniej wybredny :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...