Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq
24 minuty temu, Bzduras napisał:

To trzeba było od razu mówić, że chcesz z Euro pod domem i dać tego sznurka :dog:

 

https://www.euro.com.pl/ladowarki/energizer-maxi-4-akumulatory-aa-2300-mah-extreme.bhtml - 2300mAh, będzie gucio.

No kurła, dopiero po twoim linku z xkoma zacząłem szukać w euro tego modelu ale go nie było więc zacząłem przeglądać inne. :smutas:

 

W każdym razie, dziekuje za pomoc piękny  kawalerze. :s159:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, suteq napisał:

Serio takie coś:

https://m2.ikea.com/pl/pl/p/ladda-akumulatorek-do-ladowania-70303876/

jest na tym samym poziomie co akumulatorki Panasonica wklejone przez Bzdurasa? Bo jakoś nie chce mi się wierzyć patrząc na cenę. 

Tak, używam Eneloopów i tych akusów, różnic brak.

2 minuty temu, suteq napisał:

Ale mi się nigdzie nie spieszy. :usmiech:

Jak Ci się nie spieszy to zamów sobie albo te Eneloopy z ładowarką, albo zestaw od Blubera i git ;)

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
42 minuty temu, suteq napisał:

Serio takie coś:

https://www.spidersweb.pl/2018/02/ikea-ladda-akumulatory.html

 

Nie wiem na ile to jest wiarygodne ale generalnie jeśli to są eneloopy to na luzie na jednym ładowaniu po 40h gram (bez headsetu bo wtedy leci) tylko, że ja kupiłem 4x eneloopy w MM za jakies 80zł a teraz sobie po prostu z allegro zamówie w zastępstwie jeszcze te laddy i część :lapka:

Odnośnik do komentarza

Była jakaś aktualizacja?Od kiedy na xie mogą cie dodawać do znajomych bez twojej zgody.Kiedyś było tak że wyskoczyło ci powiadomienie że x,y,z dodał cie do znajomych.Ale żebyś go widział w swojej liście to musiałeś go ręcznie dodać.Wczoraj patrze a tu 2 jakichś randomasów mam na liście.Nie wiem skąd się tam wzieli nikogo nie dodawałam.Bo nie dodaje nikogo z przypadkowych zaproszeń.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
5 minut temu, czesio83 napisał:

Była jakaś aktualizacja?Od kiedy na xie mogą cie dodawać do znajomych bez twojej zgody.Kiedyś było tak że wyskoczyło ci powiadomienie że x,y,z dodał cie do znajomych.Ale żebyś go widział w swojej liście to musiałeś go ręcznie dodać.Wczoraj patrze a tu 2 jakichś randomasów mam na liście.Nie wiem skąd się tam wzieli nikogo nie dodawałam.Bo nie dodaje nikogo z przypadkowych zaproszeń.

No od czasów Xbox One możesz albo dodać do znajomych albo daną osobę followować jak na social mediach wtedy bez akceptu taka osoba widnieje na twojej liscie

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, _Be_ napisał:

No od czasów Xbox One możesz albo dodać do znajomych albo daną osobę followować jak na social mediach wtedy bez akceptu taka osoba widnieje na twojej liscie

Tylko śmieszne jest to że ja tych osób nie folowałem ani nie dodawałem.Sprawdziłem czy to nie są osoby z którymi grałem,ale nie.Nawalony też nie byłem ostatnio by dodawać kogoś.

Odnośnik do komentarza

Jeśli mam podpiety dysk Zewnętrzny i mam na nim część swoich gier a w ustawieniach systemowych mam ustawione aby wszystkie nowe gry były instalowane na dysku Wewnętrznym to na jakim dysku będą instalowane aktualizacje do gier? Chodzi mi o to czy te z dysku zewnętrznego będą automatycznie instalowane na nim, pomimo iż mam zaznaczone aby nowe gry instalowane były na wewnętrznym?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kolos28 napisał:

Jeśli mam podpiety dysk Zewnętrzny i mam na nim część swoich gier a w ustawieniach systemowych mam ustawione aby wszystkie nowe gry były instalowane na dysku Wewnętrznym to na jakim dysku będą instalowane aktualizacje do gier? Chodzi mi o to czy te z dysku zewnętrznego będą automatycznie instalowane na nim, pomimo iż mam zaznaczone aby nowe gry instalowane były na wewnętrznym?

Aktualizacje są zawsze pobierane na dysk wewnętrzny i jeżeli ustawione jest instalowanie gier na dysku zewnętrznym, to tam będą się one instalować, a z pamięci usunięte zostaną pliki temp.

Co do Twojej opcji, to realnie dla nowych zarówno gier jak i update'ów do nich będzie odbywać się na dysku wewnętrznym, dla już zainstalowanych na dysku zewnętrznym, o ile pierwotnie zostały one tam zainstalowane/przeniesione.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Kolos28 napisał:

Super jest ta opcja kalibracji TV na XO.
Polecam każdemu aby zbliżyć się do jak najlepszego obrazu.
Super jest tam opcja ustawiania barw za pomocą trybu RGB i niebieskiego koloru.

Tych samych wartości użyłem dla Prosiaka i Switcha i kurcze, ale wszystko teraz wygląda!

Na jakim tv? Na Oledzie? Ja nie umiałem ustawić dobrze czerni na LG B7 na zwykłym One. W FM7 było albo za ciemno albo za jasno.

Naprawił to XoX ze swoim HDRem i jest teraz cud malina.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.