Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, justyna napisał:

Teraz Xboxy wszędzie w promocji i się zastanawiam. Naczytałam się troszkę i ludzie na internetach pisza, że granie na x jest tańsze niż na PS4. Aktualne ciągle? Bo kusi mnie trochę by kupić druga konsole. 

Mój pierwszy post tutaj, więc witam wszystkich użytkowników i administrację forumka :)

"Forumka" mówisz :philosoraptor:

  • Plusik 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Jednak wezmę X'a ale dopiero nowej generacji i wtedy ogram to co chce. Dziękuję wszystkim, którzy zainteresowali się pytaniem. :)

W dniu 28.04.2019 o 04:16, chris85 napisał:
"Forumka" mówisz :philosoraptor:

Coś nieodpowiedniego jest w tym słowie, że tylko na ten jeden wyraz zwracasz uwagę?
 

Edytowane przez justyna
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
14 godzin temu, justyna napisał:

Jednak wezmę X'a ale dopiero nowej generacji i wtedy ogram to co chce. Dziękuję wszystkim, którzy zainteresowali się pytaniem. :)

Coś nieodpowiedniego jest w tym słowie, że tylko na ten jeden wyraz zwracasz uwagę?
 

 

Po prostu wyglądasz na ewidentny alter, akurat jak zniknął z forum adrchromo pojawia się alter dziewczyny w dziale xboxa xD

Odnośnik do komentarza

A ta stąd te wszystkie ironiczne heheszki. No cóż, co bym nie napisała to i tak zapewne nie uwierzycie. Ale spokojnie, zaoszczędzę Wam nerwów i nie będę się udzielać w dziale Microsoftu. Bo jeśli przypadkiem ktoś zwrócił uwagę na treść moich postów, to wie, że jednak z Xem poczekam do kolejnej generacji. I może wtedy wrócę po kolejne porcje heheszków. :)

Odnośnik do komentarza

"duże info"? to zależy jak na to patrzeć

 

Pewnie chodzi o to, że Turn 10 zapowie  ofcjalnie że następna Forza przejdzie na coś w tylu otwartego projektowania. Sprawdziło się to w przypadku Sea of Thieves i teraz wszystkie najważeniejsze studia Microsoftu idą w ich ślady (niedawno powstało Halo Insider, za jakiś czas pewnie dołączy Coalition z Gearsami).

 

Sama idea jest bardzo spoko, bo graczom pozwala wcześniej ograć grę i mieć całkiem realny wpływ na kształtowanie się gry na wiele miesięcy przed premierą. A developerom pozwala  zbierać szeroki feedback i umożliwia zbudowanie wiernej społeczności fanów danej gry. W przyszłosci jeżeli utrzymają ten kurs i otwartość to może być jeden z wyróżniających elementów 1st party.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, ASX napisał:

Pewnie chodzi o to, że Turn 10 zapowie  ofcjalnie że następna Forza przejdzie na coś w tylu otwartego projektowania. Sprawdziło się to w przypadku Sea of Thieves i teraz wszystkie najważeniejsze studia Microsoftu idą w ich ślady (niedawno powstało Halo Insider, za jakiś czas pewnie dołączy Coalition z Gearsami).

 

Sama idea jest bardzo spoko, bo graczom pozwala wcześniej ograć grę i mieć całkiem realny wpływ na kształtowanie się gry na wiele miesięcy przed premierą. A developerom pozwala  zbierać szeroki feedback i umożliwia zbudowanie wiernej społeczności fanów danej gry. W przyszłosci jeżeli utrzymają ten kurs i otwartość to może być jeden z wyróżniających elementów 1st party.

Taki. Wolałbym dostać skończony produkt niż szkielet produkcji i obietnicę, że mam wpływ na to, jak kiedyś ten szkielet będzie wyglądał pokryty warstwą zewnętrzną.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Bzduras napisał:

Taki. Wolałbym dostać skończony produkt niż szkielet produkcji i obietnicę, że mam wpływ na to, jak kiedyś ten szkielet będzie wyglądał pokryty warstwą zewnętrzną.

 

ale ten proces o którym pisałem dotyczy tworzenia/kształowania gry przed jej premierą (co zresztą napisałem). Jeżeli chcesz, możesz nie uczestniczyć w tych testach, całkowicie je zignorować i dopiero w dzień premiery pójść do sklepu i kupić grę która powinna być skończona

 

Nie widzę nic złego w tym żeby developerzy byli bardziej otwarci i współpracowali ze społecznością, bo pozwala to unikać srogich zawodów gdy reklamowany produkt mocno różni się od gry w sklepach.

Odnośnik do komentarza

Nie tym razem ;)

 

a co do następnej Forzy to mam nadzieje że pójdą bardziej w stronę GT:Sport, czyli sportowe auta, rywalizacyjne ściganie, ligi, puchary, rozbudowany i dobrze działający system kar. Do tego prawilna kampania, lepsze A.I i więcej fikcyjny torów i będę zadowolony

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
7 godzin temu, Daddy napisał:

btw. beka że Horizony w tej generacji miażdżą Motorsporty pod względem sprzedaży jak i ocen.

 

Czy ja wiem czy beka? Inny target, bardziej casualowe podejscie więc naturalne jest to, że szersze grono odbiorców. A oceny? No jak na ten rozwój serii to zasłużone, FM już od dawna odcina kupony, Horizon zresztą przy następnej części może skończyć podobnie jak nie będą mieli szczególnych pomyslów na rozwoj serii. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...