Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

W gry z GWG grasz dopoki masz oplaconego Golda. Gry te nie przechodza na Twoja wlasnosc (jedynie na 360 gry sa twoje). Pobierzesz do czasu wyjscia nowej oferty, czyli masz na to miesiac (lub nawet dwa miesiace bo MS daje nowa gre, a stara jest ciagle do pobrania przez kolejny miesiac). Jesli nie masz aktualnie jak jej pobrac na konsoli to dodaj ja do swojego konta poprzez xbox.com, a na konsole pobierzesz kiedykolwiek.

Odnośnik do komentarza

Konsola sama pobiera aktualizacja, sprawdzając zwykle ich dostępność w nocy. Jeśli coś ukazało się np. rano lub po południu, a Ty tego samego dnia włączysz grę, to jeszcze nie miała kiedy tego pobrać. Bodajże w ustawienia -> system można spojrzeć, kiedy Xbox ostatni raz sprawdzał dostępność uaktualnień. Oczywiście wymagane jest korzystanie z Instant-on.

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

@LordV no tak mógłybm zrobić. Ale jak wchodzę na xbox.com i wybieram GWG to Worms jest do kupienia za 79.99 zł jak biorę kup teraz to piszę "

Wydaje się, że wystąpił błąd w systemie. "

Możliwe ,że mi się Gold skończył ? Bodajże gdzieś na dniach mija mi ważność, ale to w sumie nic bo mam w zanadrzu kod na 12msc. Teraz tylko czekam na kuriere z X1 i grami.

Odnośnik do komentarza

Wczesniej pobralem Maxa jak byl w GWG i teraz caly czas moge go pobrac pomimo ze juz z tej oferty wypadl wiec wychodzi na to ze jest tak jak pisze LordV....

 

 

MS taki dobry  :obama:

Źle mnie zrozumiałeś. Jeszcze raz - jeśli grę dodasz do swojego konta to będzie ona dostępna do grania/ściągania do czasu kiedy masz opłaconego Golda. Czyli jeśli dodałeś już grę do konta bo była w danym miesiącu darmowa, to nawet za 2 lata ją ponownie ściągniesz o ile w danej chwili masz Golda.

 

 

@LordV no tak mógłybm zrobić. Ale jak wchodzę na xbox.com i wybieram GWG to Worms jest do kupienia za 79.99 zł jak biorę kup teraz to piszę "

Wydaje się, że wystąpił błąd w systemie. "

Możliwe ,że mi się Gold skończył ? Bodajże gdzieś na dniach mija mi ważność, ale to w sumie nic bo mam w zanadrzu kod na 12msc. Teraz tylko czekam na kuriere z X1 i grami.

Zobacz czy Gold nie wygasł tak jak przypuszczasz. Na xbox.com po zalogowaniu kliknij na "My Account" (tuż pod gamertagiem). Wyświetli się informacja czy masz Golda oraz data wygaśnięcia. Jeśli masz Gold to cena powinna być "free" i możliwość dodania gry do konta. Kilka dni temu to zrobiłem i wszystko działało, z tym że ja mam konto na USA. Tak jak pisali inni wybierz region USA i wtedy spróbuj. Link do Worms Battlegrounds (USA)- https://store.xbox.com/en-US/Xbox-One/Games/Worms-Battlegrounds/1f4fb9cd-03f8-4ecf-8b13-6334bcc72d22

Odnośnik do komentarza

Czyli nie masz Golda, gdybyś miał to obok była by data wygaśnięcia. U mnie tak to wygląda 
 

sqrswo.png

Jeśli chcesz ściągać gry z Games with Gold to musisz kupić zwykłego golda na: 1, 3, 3+1, 12, 12+1 lub 12+2 miesięcy. Inne, czyli 24h, 48h, 72h, 7 days, 14 days, itp. to tzw. triale, które nie dają statusu Gold, można jedynie na nich grać online. Nie daj się na to nabrać, widziałem ludzi którzy sprzedają paczki z takimi właśnie trialami jako Gold.

Edytowane przez LordV
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie ma sprawy.
Zdjęcie najpierw musisz dać na stronę z hostingiem, czyli tak jak podał Bluber może być np. imgur.com. Jak już to zrobisz i będziesz miał linka do swojego zdjęcia to podczas pisania posta tutaj na forum kliknij na ikonke z obrazkiem ("Grafika"). Poprosi o podanie adresu URL, podajesz ten który dostałeś z imgur.com i gotowe :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...