Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Save z chmury sam sie wlaczy jak odpalisz gre. Nie ma mozliwosci sciagniecia go z chmury, edycji, backupu, itp. Po prostu nie ma do niego dostepu. Jesli save z HDD jest inny niz ten w chmurze to gra zapyta ktory ma zaladowac.

Ok; a save można skopiować na inny dysk/pendrive?

 

Druga sprawa - czy pendrivy z poniższych aukcji będą dobre do XONE:

http://allegro.pl/pendrive-256-gb-skora-w-promocyjnej-cenie-i4836511697.html

http://allegro.pl/pendrive-256-gb-twister-w-promocyjnej-cenie-i4836510104.html

http://allegro.pl/pendrive-256-gb-twister-w-promocyjnej-cenie-gw-24-i4845106863.html

 

Jesli nie są dobre, to jakie (najtańsze) będą dobre; ew. dysk twardy jaki będzie dobry?

Odnośnik do komentarza

Nie można obecnie skopiować save'a na osobny dysk/pendrive'a. Jak odpalisz grę na innej konsoli, to automatycznie pobierze save'a z chmury i umieści go na dysku twardym tej konsoli. Do czego ma służyć ten pendrive?

No właśnie do kopi savów; poza tym do zapisywania robionych  map do FC3 - nie chcę zajeżdżać dysku w konsoli (dysk w X360

zajeżdziłem, jak sądzę, setkami zapisów postępów w tworzeniu map do FC2); a skoro pendrive ma taką pojemność to i, przy okazji,

przyda się do instalacji gier (ale to funkcja drugoplanowa).

Odnośnik do komentarza

 

Kupilem Titanfall i zostalo mi na koncie jeszcze 8,50 euro moje pytanie jest takie, czy jak zmienie region na Polske, to przepadna mi te pieniadze ? Po powrocie na dany region beda widoczne te pieniadze ?

 

Nie, nie przepadną, będą widoczne jak wrócisz.
W domu mam jeszcze starego X360 Elite mozesz mi polecic cos ciekawego ? Wzialbym GoW 3 ale moze sie pojawic remastered wszystkich czesci na XOne. Moze byc jeszcze cos ciekawego w promocji z gier AAA na XOne za 38 zł ? Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

Panowie bociki, powiedzcie mi jak sprawdzić gdzieś na moim koncie na xbox.com jakie gry mam przypisane do mojego konta? jak to jest z aktywacją konta na innej konsoli? muszę się jakoś na obecnej deaktywować? jest jakiś limit? no i bonusowe pytanie - jeśli konsola ma zainstalowaną już jakąś gierkę, to czy dochodzi ona do mojego konta na stałe, gdy ją odpalę? Dzięki!

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się który kolor wybrać. W domu mam czarny LED TV i ładnie by wyglądał obok czarny xbox, Jednak ten biały jest taki hmmm ładny :D Myślicie, że z czasem ta obudowa poszarzeje  jak moja biała 360? W ogóle jak wypada ogólnie jakość plastiku  one i  360? 

Odnośnik do komentarza

Nie sprawia wrażenia jakby miała poszarzeć, a wizualnie dla mnie bierze górę nad czarną. Może czarne konsole przez tyle lat mi się opatrzyły ale wrażenie bardziej pozytywne robi , poza tym pamięć mi chyba szwankuje bo jak się cofnę 8 miesięcy wstecz to czarny mi się większy wydawał, a niby to białe pogrubia.

 

A tak w ogóle to konsola jest biało czarna ;p

 

E: Plastik lepszy niż w starych x360 tych jasnych, błyszczący jak psu jajca, a przedni panel z lewej mat,  a po prawej jakby przeźroczysty. Jak go postawisz na oddzielnej półce to ci zrobi elegancko ;]

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Panowie, moglibyscie lopatologicznie wytlumaczyc, jak wyglada instalacja gier zakupionych w marketplace po zalogowaniu sie na innej konsoli? Sprawdzalem profil poprzez www i nigdzie nie widze zakladki z zakupionymi rzeczami typu "ostatnio pobrane", "historia zakupow" itp.

 

PS. Wielkie dzieki mars75!

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza

phil_spencer_effectxlkhf.png

 

Phil wprowadził wiele ciekawych zmian, które przyczyniły się do uczynienia z Xone znacznie ciekawszej i lepszej platformy. Warto przeczytać, co udało mu się dokonać w przeciągu pół roku. Pomyślmy, czego dokona za rok, to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu i szkoda, że następca Xboxa 360 od początku nie był nadzorowany przez niego.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Zakupiłem w minioną sobotę mojego pierwszego X`a - One, zawsze byłem zagorzałym fanem Sony od 1995 i czasów PSXa. Teraz obok siebie stoją PS 2,3,4 i XOne, ale do rzeczy. 

Czy ktoś wie co może być przyczyną, że już 2 razy w przeciągu 2 dni pad od XOne nagle w trakcie gry sam się odłączył (brak kontrolera)? Kliknięcie na logo na padzie go od razu włączyło z powrotem. Na razie jadę na dołączonych bateriach, będę wymieniał na Eneloopy. Czytałem o zaginaniu blaszek, ale czy to normalne w nowiutkim padzie???

Edytowane przez Sunnyluk
Odnośnik do komentarza

Nie jest, mi sie tak ani razu nie zdarzylo.

Przed wygieciem blaszek radze wlozyc kawalek papierka pod klapke od baterii, jak problem ustanie to bedziesz wiedzial czy to przez luz czy jednak cos z padem nie tak.

Poza tym eneloopy sa minimalnie wieksze niz zwykle paluszki, wiec moga one rozwiazac problem w razie luzu.

Odnośnik do komentarza

Zakupiłem w minioną sobotę mojego pierwszego X`a - One, zawsze byłem zagorzałym fanem Sony od 1995 i czasów PSXa. Teraz obok siebie stoją PS 2,3,4 i XOne, ale do rzeczy. 

Czy ktoś wie co może być przyczyną, że już 2 razy w przeciągu 2 dni pad od XOne nagle w trakcie gry sam się odłączył (brak kontrolera)? Kliknięcie na logo na padzie go od razu włączyło z powrotem. Na razie jadę na dołączonych bateriach, będę wymieniał na Eneloopy. Czytałem o zaginaniu blaszek, ale czy to normalne w nowiutkim padzie???

w ust. konsoli masz jeszcze update kontrolera który ręcznie uruchamiamy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...