Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Odkąd jako nastolatek ujrzałem Halo:CE w gamenetwork TV stałem się fanboyem Xboxa. Był pierwszy, był 360. Przykro mi to pisać, ale to co MS odwala z One'm to taka kicha, że szkoda pisać. 

 

Na tej generacji kaska poszła do Sony i Ninny... 

Malo sie znamy na rynku co? To Sony odwala kiszke - duzo wieksza teraz niz XO

Odnośnik do komentarza

Z tą mocą ps4 to taki sam bełkot marketingowy co przy ps3 wciskali, opłacili kilka osób żeby mówili o dużych różnicach. Fakty są takie że mamy obie konsole drugi rok na rynku i najładniejszy exy jest na XO, multiplatformy początkowo faktycznie były troszkę lepsze na ps4 a od lata poziom jest wyrównany, kilka identycznych, kilka lepszych na ps4 i kilka lepszych na XO przy czym XO podobno jeszcze trudniej się programuje. Tak samo ile czytało się o mocy cella i 50GB płytkach na jakie ogromne gry pozwoli taka pojemność  xD.

Edytowane przez Daddy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sprawa taka jest:
1.
Jak i gdzie zapisać save w chmurze na xbox one? - gdzie to jest w menu? - jak to skonfigurować?
Czy można ustawić jednoczesne zapisywanie save (danej) gry na dysku i w chmurze? - gdzie to ustawić?
Rozumiem ze pendrive (ponizej 256GB) nie można podpiąć w celu zapisywania save. , itp? - bo mam 8 GB,
co do savów starczy.
2.
Obrazu z DVD chyba nie upscaluje konsola do 1080p? - tak mi się widzi; można pobrać jakąś aplikację aby to robiła? - jaką?
Pobrałem aplikację która odtwarza BR i DVD - DVD bez upscala; moze jest osobna apka do DVD?

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza

Po podłączeniu pada do xboxa kablem usb idzie grać bez baterii?

Dołączam się do pytania i je poszerzę:

Jeśli TAK to czy wtedy konsola odbiera sygnał pada po tym kablu (jak to, bodaj, jest w Dual Shock 4) likwidując ten (śladowy) lag

występujący po graniu bezprzewodowo?

W zestawach z konsolą występuje taki kabel? - jaki jest długi?; z jednej strony kabla jest MICRO USB, a z drugiej USB?

Odnośnik do komentarza

Witam. Zamierzam kupić konsolę Xbox One i ostatnio wpadła mi w oko taka aukcja : http://allegro.pl/xbox-one-500-gb-i4841905158.html . Kupował ktoś od nich ? Widziałem ,że wystawili kilka takich aukcji z różnych Carrefour z całej Polski. To jest jakiś starszy model czy coś czy po prostu tak tanio sprzedają ?

normalna cena, za tyle chodziły może nie ze sklepu ale od ludzi, a nawet taniej zestawy z fifą 15, nie ma się czego bać

Odnośnik do komentarza

 

save z automatu robi się i na dysku jak i w chmurze.

A gdzie ta CHMURA jest w menu konsoli?, bo  nie mogę jej znaleść.

 

Jak już Ci napisał Colin, save automatycznie jest ładowany do chmury i sobie tam leży w razie potrzeby/zalogowania się na innej konsoli itd. Nic nie konfigurujesz. Czego konkretnie szukasz?

Odnośnik do komentarza

Witam. Zamierzam kupić konsolę Xbox One i ostatnio wpadła mi w oko taka aukcja : http://allegro.pl/xbox-one-500-gb-i4841905158.html . Kupował ktoś od nich ? Widziałem ,że wystawili kilka takich aukcji z różnych Carrefour z całej Polski. To jest jakiś starszy model czy coś czy po prostu tak tanio sprzedają ?

Dziś widziałem w Carrefourze mają Xboxy One (golasy) w cenie 1399 złotych, jak masz obok market to przejdź się, może będą na stanie.

Odnośnik do komentarza

 

Witam. Zamierzam kupić konsolę Xbox One i ostatnio wpadła mi w oko taka aukcja : http://allegro.pl/xbox-one-500-gb-i4841905158.html . Kupował ktoś od nich ? Widziałem ,że wystawili kilka takich aukcji z różnych Carrefour z całej Polski. To jest jakiś starszy model czy coś czy po prostu tak tanio sprzedają ?

Dziś widziałem w Carrefourze mają Xboxy One (golasy) w cenie 1399 złotych, jak masz obok market to przejdź się, może będą na stanie.

 

No tak widzę ale niestety nie mam żadnego Carrefour w moim mieście i nie mam jak zobaczyć. Dla tego pytam czy to jakieś strarsze modele czy po prostu dobra promocja ?

 

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj kupuje 2100 MSP i to mi zamieni na 26.25$. Chcialbym kupic UFC i TitanFall to mnie wyniesie 23.19$.Uda sie taki myk ze zmienie region na USA i wpisze kod z tych MSP ?

Przyjmie mi kod na 2100 MSP na regionie USA ?

Nie, 2100 jest przeznaczone na region europejski, nie zadziala na USA. Musisz kupic 1600, 4000MSP (one sa na USA), Gift Card w usd, lub zaplac PayPal'em. Gdyby trzeba bylo podac adres billingowy to podaj ze stanu Alaska (AL), Delaware (DE) i kilku innych ktorych teraz nie pamietam, poszukaj. W tych stanach nie zaplacisz podatku od gier (ok.5%) o ile bedziesz placil poprzez PayPal lub Gift Card. MSP sa bez podatku niezaleznie od stanu. Mozesz tez sprobowac zaplacic karta bankowa. Aha i pamietaj zeby sie przelaczyc na region USA zanim dodasz MSP lub GC :), bo 4000MSP dziala tez na Europe.

1600 MSP = $20

4000 MSP = $50/ lub ok. 200PLN

Odnośnik do komentarza

 

Dzisiaj kupuje 2100 MSP i to mi zamieni na 26.25$. Chcialbym kupic UFC i TitanFall to mnie wyniesie 23.19$.Uda sie taki myk ze zmienie region na USA i wpisze kod z tych MSP ?

Przyjmie mi kod na 2100 MSP na regionie USA ?

Nie, 2100 jest przeznaczone na region europejski, nie zadziala na USA. Musisz kupic 1600, 4000MSP (one sa na USA), Gift Card w usd, lub zaplac PayPal'em. Gdyby trzeba bylo podac adres billingowy to podaj ze stanu Alaska (AL), Delaware (DE) i kilku innych ktorych teraz nie pamietam, poszukaj. W tych stanach nie zaplacisz podatku od gier (ok.5%) o ile bedziesz placil poprzez PayPal lub Gift Card. MSP sa bez podatku niezaleznie od stanu. Mozesz tez sprobowac zaplacic karta bankowa. Aha i pamietaj zeby sie przelaczyc na region USA zanim dodasz MSP lub GC :), bo 4000MSP dziala tez na Europe.

1600 MSP = $20

4000 MSP = $50/ lub ok. 200PLN

Znowu musiałbym kupować Golda na 3 miechy plus 2100 MSP czyli wyniosło by mnie to jakieś 45 euro co jest dla mnie nie na rękę ponieważ nie gram online na XOne. Nie dam rady kupić Golda na miesiąc w PL bo przelew by trwał dłużej i byłoby po promocji. Więc lipa. Nie wiem czy moją kartę przyjmie, np. w EA Access nie działała karta więc pewnie tu też by nie działała

Mam belgijską kartę KBC a PayPal odpada

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

 

 

save z automatu robi się i na dysku jak i w chmurze.

A gdzie ta CHMURA jest w menu konsoli?, bo  nie mogę jej znaleść.

 

Jak już Ci napisał Colin, save automatycznie jest ładowany do chmury i sobie tam leży w razie potrzeby/zalogowania się na innej konsoli itd. Nic nie konfigurujesz. Czego konkretnie szukasz?

 

Chcę wiedzieć na ew. przyszłość jak ściągnąć taki save - gdzie szukać tego w menu konsoli? , czy też jest tak że trza odpalić daną grę

aby można było pobrać do niej taki save?, a jeśli się nie straciło/skasowało tego save z dysku to nie ma się dostępu do kopi

save na chmurze (ani przez grę ani przez menu konsoli)? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...