Skocz do zawartości

FarCry 4


SG1-ZIELU

Rekomendowane odpowiedzi

Z dwojka tez sie tak dobrze bawiles? :)

Nie pamiętam czy aż tak dobrze ale nie mam spazmów jak to niektórzy, do dzisiaj nie mogący przeżyć respawnów na każdym zakręcie.  :)

Oczywiście, uprzedzając pytania - jedynkę, którą przeszedłem na kompie kilkukrotnie, wspominam także miło... :thumbsup:

Edytowane przez milekp
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Pograłem na razie może z 6-7h, zrobiłem tylko kilka misji fabularnych, dosyć sporo pobocznych "oko za oko, zabójstwa" itp., wyzwoliłem chyba 6 strażnic i 5 wieżyczek odkryłem. Powiedzcie mi czy teraz jest sens rzucać się, którąś z fortec? Czy na razie szans nie mam? I czy lepiej samemu czy w coopie kogoś ogarnąć do pomocy?

Odnośnik do komentarza

Na fortece przyjdzie czas, przy przechodzeniu fabuły, kiedy twoje poczynania  osłabią tę miejscówkę. Wtedy masz łatwiej. 

Ale tak, czy siak, forteca to taka większa strażnica i spokojnie można dać sobie radę w każdym momencie, zwłaszcza po cichu.

 

edit: trzeba też pamiętać, że dzięki zajęciu fortu, w regionie skończy się to upierdliwe odbijanie strażnic… 

Edytowane przez milekp
Odnośnik do komentarza

Gra ukończona. Trochę zdziwił mnie fakt ze odpalajac może 29. misje gdzie wszystkich jest 32 doszedłem do końca bo zaraz to gra wyznaczala nam nowy cel i bach gra skończona. A skończony jest raczej wątek glowny bo w grze nadal jest masa rzeczy do robienia ;d fc4 to jedna z lepszych gier w jakie grałem na ps4 i muszę się zastanowić czy moja kopia znajdzie nowego właściciela :P do platynki zostało mi zaledwie kilka trofeów, acz narazie niektórych nie mam jak zrobić z powodu braku plusa, ale może w niedalekiej przyszłości ogarne temat.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza

Hmm, właśnie zacząłem szukać, gdyż myślałem, że w przypadku PS4 jest inaczej, niż w PS3. W PS3 brałeś bodajże kod do reedem code, a tu bierzesz login i hasło do nowego konta. W PS3 podawałeś numer konta i dane, w PS4 tego nie musisz robić. W PS3 wykorzystałem darmową subskrypcję i wziąłem go później na rok, teraz w PS4 wykorzystałem tylko jeden login kupiony na allegro. Na dniach chciałem kupować drugi, żeby pobawić się w multi Driveclub i właśnie zdałem sobie sprawę, że może się jednak nie udać (http://www.komputerswiat.pl/centrum-wiedzy-konsumenta/gaming/wszystko-o-playstation-4/playstation-plus.aspx). Wieczorem postaram się kupić drugi login, bo sam jestem ciekawy. Dam znać później czy się udało.

 

Może ktoś potwierdzić czy 2 tygodnie plusa jest liczone odrębnie na PS3 i PS4, dlatego wszedł mi ten login na PS4, chociaż wcześniej kod na 2 tygodnie brałem już na PS3?

Odnośnik do komentarza

Koleś z alle chyba poleciał w kulki. Pytałem czy plus będzie działał na moim koncie jeżeli już korzystałem z darmowego triala i napisał ze tak bo logowanie jest bez podawania nr karty kredytowej itp. Kupiłem wiec to za "trójkę", utworzyłem konto ale plusa moje konta niestety nie widzi... a swoją droga jak to jest w koncubz grami pobranymi właśnie z plusa. Bo chcąc włączyć first lighta z kupionego konta wyskakuje komunikat ze zawartość utraciła ważność. Czyli w te gry można grać tylko przez miesiąc? Bo wydawało mi się ze bedą zawsze działały o ile mamy abonament wykupiony

 

Co do trofea żeby wyzwolić strażnice jako hurk to rozumiem ze ktoś musi mnie zaprosić do sesji tak? Jeżeli tak to ktoś chętny pomoc?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza

Wczoraj zmontowalem sobie plusa i zaczely się problemy. Czemu np. Po wysłaniu kluczy kumplowi i zaproszeniu go do gry ani razu nas nie chciało połączyć.... Druga sprawa ze ja nie mogłem nikomu zaoferować pomocy jako hurk bo zawsze mnie wywalalo po wczytywaniu natomiast jakiś random spokojnie dołączył do mojej gry

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

To Yeti DLC na XO jest spierdzielone (czytałem że na PC też są problemy). Brak jest dialogów i napisy się źle wyświetlają (za szybko i nie po kolei).

Mam nadzieję że to naprawią i zagram jeszcze raz bo klimat jest bardzo fajny.

Odnośnik do komentarza

Dzis ukonczylem FC4. Jeszcze zostalo mj troche pobocznych misji typu: wyscigi, przezyice itp. Dobra giera ! Wiadomo troche schematow powielonych od poprzedniczki no i ten final... Ale mimo wszystko jedna z lepszych gier 2014r.

 

Powiedzcie mi jak zrobic egzakucje z brzeczka? :D probowalem wszystkiego, nadlatywalem pod ofiare blisko i centralne nad nia, wciskam prawy analog lub normalnie schodzilem "x" i nic... Nigdy nie moze mi sie to udac.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...