Skocz do zawartości

FarCry 4


SG1-ZIELU

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety tak:

 

To Yeti DLC na XO jest spierdzielone (czytałem że na PC też są problemy). Brak jest dialogów i napisy się źle wyświetlają (za szybko i nie po kolei).

Mam nadzieję że to naprawią i zagram jeszcze raz bo klimat jest bardzo fajny.

 

Tylko dodam że przez całe DLC z Yetim był problem z dźwiękiem.

Odnośnik do komentarza

Niestety tak:

 

To Yeti DLC na XO jest spierdzielone (czytałem że na PC też są problemy). Brak jest dialogów i napisy się źle wyświetlają (za szybko i nie po kolei).

Mam nadzieję że to naprawią i zagram jeszcze raz bo klimat jest bardzo fajny.

 

Tylko dodam że przez całe DLC z Yetim był problem z dźwiękiem.

 

Niech ich zaraza ... - nie dość że za SEASON PASS chcą małą fortunę to jeszcze je spierniczyli;

z trochę innej beczki: to całe UBISOFT jest dla gracza 3 razy gorszą firmą niż EA.

Odnośnik do komentarza

Jakiś miesiąc temu zdobyłem tą grę z wymiany, zainstalowałem. Pograłem dwie godziny - usunąłem z dysku konsoli. Wczoraj pomyślałem "co mi szkodzi, może jednak dam radę, może chociaż fajnie będzie się dało skradać i strzelać, może to, może tamto".

W końcu trójka mnie wciągnęła, całkiem fajnie się cieło z łuku.

Zainstalowałem ponownie, uruchomiłem... to był błąd, popełniony drugi raz przy tej samej rakowej grze :facepalmz:, tam nie ma NIC ciekawego. NIC nowego.

Ciągle powtarzam sobie, żeby już nie kupować/pożyczać/wymieniać tych gier od Ubi, ale zawsze jakaś gdzieś wpadnie w łapska - bo okazja, bo znajomy pożycza i chcąc nie chcąc odpalasz, myśląc, że może będzie ciekawie. Ale zawsze jest to samo; irytacja, nuda, bezpłciowość, stanie w miejscu i wieże odkrywające mapę oraz pierdyliard ikonek na mapie. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja odwrotnie. Po masie złych opinii na temat Far Cry 4, podszedlem do niej z lekką obawą. Zwłaszcza, że wczoraj zaliczyłem mega rozczarowanie w postaci The Lords of the Fallen. teraz tez się rozczarowałem ale pozytywnie :) uwielbiam FC od pierwszej części. Nawet w nielubiana dwójkę grało mi się super. No i wszystko wskazuje na to, że z FC 4 będzie podobnie. Samo otwarcie gry było świetne, widok Himalajów zapiera dech. I chyba to jest jak narazie najładniejsza gra jaka uruchomiłem na mojej konsoli :)

Edytowane przez chris85
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

No i skończyłem. 45 godzin strzeliło jak z bicza. Bawiłem się super i trochę nie rozumiem tej (pipi)burzy :P  Gra faktycznie jest odtwórcza względem trójki ,mało w niej nowości , ale sam Kyrat sprawia, że ten kotlet smakuje inaczej. Może nawet lepiej. Ja szczerze polecam, chociażby ze względu na fenomenalne widoczki, na prawdę fajne bronie i czajanę z mocarną snajperką w krzakach. Ciche podrzynanie gardeł, odbijanie obozowisk, podbijanie fortec, przyklejanie C4 do niedzwiedzia, podkładanie min  i polowanie na nosorożca z łukiem :D  Dla mnie moce 8+/10 . 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Każda gra na PS4 posiada ten pasek, tak jak i gry na PS3. Czasem gry są w kartonowych nakładkach, wsuwanych na pudełko, Wtedy na kartonową nakładkę jest nałożona folia bez paska, ale pod kartonową nakładką jest pudełko, które jest również zafoliowane - w folię z paskiem.

 

Czasem spotkałem się z grami na PS3 lub PSP, które nie miały pasków. To były głownie gry wydawane przez Cenegę. Widać było, że to jakieś niesprzedane sztuki z magazynów, które były ponownie foliowane.

 

Tak czy inaczej, gra zawsze powinna mieć pasek z logotypem PS3, PS4 itp.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Witka, mam póki co na liczniku około 30 godzin i coraz częściej zauważam znaczne spadki animacji, zwłaszcza jak biegam po lesie i coś się dzieje. Mieliście podobnie?Wersja na ps4.

Jeszcze jedno, mam zakupione wszystkie bronie ze sklepu ale brakuje mi jeszcze około 10 do kompletu, rozumiem że resztę mam szukać po przeciwnikach w świecie gry? :-)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy ktoś jeszcze w to gra, ja dopiero dosiadłem do FC4 i kilka godzin męczę się, żeby powiększyć cholerny portfel. Żeby to zrobić, muszę ubić koziołka o nazwie Nachur, który złośliwie nie pojawia się w miejscu, w którym sugeruje gra. Polatałem po jego otoczeniu, gdzie powinie być wg. mapy - nie ma. Przeleciałem całą północ, wybiłem połowę populacji Sambarów licząc, że to może akurat któryś bydlak okaże się być Nachurem - no way. 

W międzyczasie poznałem populację Kyratu i niezmiernie bawi mnie strach przez ptakami, no bezbłędne jest gdy podróżujesz, słyszysz strzały, lecisz na pomoc biednym rebeliantom Złotego Szlaku, słyszysz krzyki z przedziwnym akcentem: 

"iguuuuuuuuuuuuuuuuuul, iguuuuuuuuuuuuuuul"... docierasz na miejsce i widzisz grupkę bojowników o wolność, która wystrzeliła już ze 4 taczki pocisków w stronę nieba, tak bardzo przestraszył ich orzeł. 

btw. gram na trudnym, lista zwierząt które na 2 hity pozbawiły mnie życia stale się powiększa: 

- kojot (stawiam, że to kojot, chociaż są tego różne wersje i niektóre wyglądają jak rudy bezpański pies :D

- miodojad (nawet nie pytajcie... :D

- przyczajony dzik 

- Wilk tybetański (swój chłopak Wilku)

No niemożliwa jest ta gra, Ubi i te zwierzątka... już widzę co się będzie działo w Primalu. W każdym razie, jakby ktoś podpowiedział, gdzie znaleźć tego cholernego koziołka o nazwie Nachur, bo ciężko szabrowane z trupów pieniądze nie mieszczą mi się w portfelu (nie jestem ***** biznesmenem) i muszę je wydawać na rzeczy, z których nie korzystam :D 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Właśnie ukończyłem FC4 , w sumie to samo co FC3 z tym że trójka była czymś świeżym przez co robiła lepsze wrażenie no i Jungla/Bohaterowie/Fabuła dużo bardziej mi podpasowały tutaj wszystko jakieś bez polotu. Z fabułą to już zupełnie polecieli

Przylatujemy wysypać prochy matki i wpakowujemy się w problemy bo uciekamy od przyjaznego dla nas Pagan-a bo torturuje nie znajomego nam kolesia

. Postać głównego bohatera nijaka a wszystko inne skopiowane z FC3. FC3 prawie wycalakowałem ale tutaj klimat i świat gry jest tak nużący że nie dałem rady nawet wszystkich misji pobocznych dokończyć i gra poleciała z dysku.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Żaden bo gry ubisoftu to (pipi) i jest tyle lepszych gier !

 

 

 

far cry 4 jest juz mocno odtwórczy. Najlepiej jak nie grałeś to far cry 3 lub primal. Zalezy co ci bardziej się podoba. Jeżeli chcesz pif paf to far cry 3 i ma fajnego złego i fajny gunplay a jeżeli chcesz polatać z dzida, spuścić sowiego drona i pojeździć na tygrysie to primal będzie najlepszym wyborem :)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...