Skocz do zawartości

FarCry 4


SG1-ZIELU

Rekomendowane odpowiedzi

Po Tomb Raidera pobiegłem w dniu premiery do Media Markt, także znam ten ból.

 

Mati, a ty nie masz jakiegoś bossa w metroidzie do pokonania :shotgun: ?

 

Już pokonałem trzeciego tym sposobem, który wkleiłeś z youtube'a. No ale ok, jakbym miał peceta z nasa, to też bym pewnie kupił FC4, żeby pooglądać widoczki w 1080p@60fps@ultra.

 

 

 

e:

Sorka Bartuś. 

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Dla mnie FC4 to i tak milion razy lepszy od tego Mordoru (dla mnie największy WTF roku patrząc na oceny i te "zachwyty"), tutaj chociaż mamy ładne widoczki i można troszkę bo górach (górkach ?) pochodzić. Jednak fakt dłużyyyyy się strasznie, dobrze że na przemian z nim gram w  Mariana64.

 

Do plusów dodałbym  że niektóre misję są dość trudne i trzeba mieć odpowiednią taktykę i rozeznanie terenu aby zaliczyć.

 

Po 12 h gry to tak z 7+/10

Odnośnik do komentarza

Panowie ale się wkopałem. Zdobyłem wszystkie strażnice a teraz chce trofeum Robin Hood (3 ciężarówki przejąć). I teraz wgl ich już nie ma. Co mam zrobić!? Muszę od nowa grać, czy jest jakiś czarodziejski sposób ;( ?

 

Poszukuję także osoby, która pomoże wbić trofki w coopa. PS4 PSN -> jodzio

Musisz zrestartowac przejete obozy. Potem musisz przejac jeden z nich i czekac az w poblizu Ciebie sie jakas ciezarowka zrespawnuje. Jezdzij po terytoriach, ktore na mapie sa na czerwono i powinno szybko pojsc.

 

Jezeli nie chcesz grac ze wszystkimi straznicami niepodbitymi to przed tym wrzuc w chmure save, zrestartuj straznice, zdobac trofeum i potem skopiuj z chmury save z powrotem na PS4 ;)

Odnośnik do komentarza

z gory napisze, ze to moj pierwszy kontakt z seria na powaznie, fc2 odlozylem po godzinie po nie umialem zniesc ciagle odradzajacych sie posterunkow, fc3 odlozylem po 20minutach po tym jak zobaczylem jak to dziala na ps3, nigdy tez nie skonczylem zadnego assasin creed pomimo przysiadki do kazdej numerowanej czesci, nigdy nie gralem w watch dogs. Dzieki temu ta formula, ktora ubi kopiuje do kazdego swoje sandboxa mi sie nie przejadla i nie mialem wrazenia efektu kopiuj/wklej i o dziwo mi sie spodobalo - Kyrat jest ciekawy, jest pelno rzeczy do zrobienia, do zbierania, fajnych miejsc do odwiedzenia, sterowanie fajnie rozwiazane (co mnie zawsze irytowalo w ac) strzala sie fajnie, nawet skrada sie fajnie (lepiej niz w ac a tam to przeciez niby fundament gry), zaluje ze fabula procz pierwszych 15minut i koncowych fragmentow prawie nie istnieje i nie potrafie przebolec ze w gorach w sniegu nie chodzimy na glownej mapie, procz tego bawilem sie na prawde fajnie, do tego calosc wyglada kapitalnie, chodzi dobrze i nie ma bugow - normalnie jak gra nie ubi 

 

podobalo mi sie

Odnośnik do komentarza

 

fc3 odlozylem po 20minutach po tym jak zobaczylem jak to dziala na ps3, 

Chodzi Ci o spadki fps do 15-20 klatek? :)

 

 

To samo miałem. Nie gram na PC ale pamiętam, że wtedy, przy premierze FC3 zobaczyłem u kumpla jak to tam wygląda i już nie mogłem wrócić do grafiki i tej rwanej animacji na PS360. Seria FC to jedna z tych gier gdzie grafika i technikalia ma znaczenie, bo dużo funu jest z samych widoków i miejscówek.

Odnośnik do komentarza

 

 

fc3 odlozylem po 20minutach po tym jak zobaczylem jak to dziala na ps3, 

 

Chodzi Ci o spadki fps do 15-20 klatek? :)

 

To samo miałem. Nie gram na PC ale pamiętam, że wtedy, przy premierze FC3 zobaczyłem u kumpla jak to tam wygląda i już nie mogłem wrócić do grafiki i tej rwanej animacji na PS360. Seria FC to jedna z tych gier gdzie grafika i technikalia ma znaczenie, bo dużo funu jest z samych widoków i miejscówek.

  

A ja w FC3 grałem na Ps3 z wypiekami na twarzy - i jestem teraz w Waszych oczach plebsem?

Jakbym zapewne nie zobaczył jej na PC to byłoby ok. Jednak akurat seria FC nie broni się jakimś wyszukanym czy złożonym gameplayem, a wczutą i chłonięciem otaczającego nas świata. Niestety widzące wersję na PS3 a potem na PC wedziałem, że już w nią się nie wczuję.

Teraz wersai na PS4 naprawdę świetnie wygląda i tymi widokami oraz wykonaniem świata daje mega wczutę. Z ciekawości odpaliłem gp z wersji w "HD" na PS3 i...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...i znowu bym w nią nie grał w takiej postaci...

Odnośnik do komentarza

Bez przesady. Graficznie wersja PS3/X360 bardzo dawala rade, odsylam do Face-offa Digital Foundry. Oczywiscie, to max 720p ale tekstury, draw distance, ilosc szczegolow bardzo zblizona byla do wersji PC. Najgorzej wypadaly cienie i nieszczesny framerate, ktory przy 60 klatkach PCtowych a 20 konsolowych fundowal niemala przepasc.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

fc3 odlozylem po 20minutach po tym jak zobaczylem jak to dziala na ps3, 

Chodzi Ci o spadki fps do 15-20 klatek? :)
 

To samo miałem. Nie gram na PC ale pamiętam, że wtedy, przy premierze FC3 zobaczyłem u kumpla jak to tam wygląda i już nie mogłem wrócić do grafiki i tej rwanej animacji na PS360. Seria FC to jedna z tych gier gdzie grafika i technikalia ma znaczenie, bo dużo funu jest z samych widoków i miejscówek.

  

A ja w FC3 grałem na Ps3 z wypiekami na twarzy - i jestem teraz w Waszych oczach plebsem?

Jakbym zapewne nie zobaczył jej na PC to byłoby ok. Jednak akurat seria FC nie broni się jakimś wyszukanym czy złożonym gameplayem, a wczutą i chłonięciem otaczającego nas świata. Niestety widzące wersję na PS3 a potem na PC wedziałem, że już w nią się nie wczuję.

Teraz wersai na PS4 naprawdę świetnie wygląda i tymi widokami oraz wykonaniem świata daje mega wczutę. Z ciekawości odpaliłem gp z wersji w "HD" na PS3 i...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...i znowu bym w nią nie grał w takiej postaci...

 

 

Akurat FC3 baaardzo nadrabiał gejmplejem. To nie Crysisy gdzie w 90% dev skupia się na grafice zapominając po drodze o reszcie. Dawniej jarałem się Kryzysem Dwa ale teraz mam go za wydmuszkę, serio. 

 

Far Cry ma sporo do zaoferowania poza grafiką. Jest tam sporo do roboty a że wizualia w FC4 prezentuję wysoki poziom to tylko lepiej dla nas. Gra nie jest praktycznie wcale zabugowana niż Unity i dla fanów FC3 będzie bajeczka. 

Odnośnik do komentarza

Sporo roboty w FC4 ? A tak, rzeczywiście - znajdź 100 futer, znajdź 100 patyków, znajdź 100 piórek, znajdź 100 trawek...

 

Potem scraftuj z tego jakieś gó wna obesrane. A mogli dać do znalezienia po 1000 szt z każdego i wtedy gra zajmowałaby 210 godzin, dopiero byłby wypas...

Edytowane przez M.Bizon24
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

W ogóle to twórcy z tymi znajdźkami przesadzają. Świetnie to w pierwszym Dead Space było rozwiązane. Wystarczyło odszukać daną ilość audiologów, a tych sdamych było znacznie więcej niż osiągnięcie tego wymagało. Teraz gdzie nie spojrzeć to : zbierz X tego, Y tamtego, i jeszcze trochę tego, nie zapominając o tamtym.

Poza tym w kolejnym FC bohater powinien wytrzymać dłużej niż 4 sek. na bezdechu, gdy celuje z snajperki. W Wolfie znakomicie to rozwiązano. Raz, że postaci nie trzęsą się ręce jak nastolatkowi w dobie netu, dwa nie ma czegoś takiego jak wstrzymywanie powietrza by oddać precyzyjny strzał.

Odnośnik do komentarza

No te znajdzki to mnie najbardziej wkurzaja, teraz wiekszosc gier to jakas wydmuszka i developerzy sie nad nimi nawet nie spuszczaja, bo wrzuca do znalezienia 9000 szt jakiegoś gó wna a dzieciaki sie tym jaraja bo sie dlugo w gre gra i jakies pucharki, trofiki, platynki i inne lekarstwa na bezmyslne masterowanie wpadaja i jest sie potem czym chwalic w internecie, ze sie 1000 szt czerwonych piór znalazło.

 

Ograłem wszystkie Assasyny oprócz Rogue, wszystkie Far Cry i w każdym było pełno tego smietniska do znalezienia i w KAŻDEJ grze w ogóle to nie wpływało na jej ukończenie a tylko sztucznie wymuszało, żeby zapier dalać z jednego końca mapy na drugi co było bez sensu.

Odnośnik do komentarza

jeżeli znajdzki są ciekawe i zbiera się je w fajny sposób / w jakimś celu to spoko, lubię. w FC fajnie się zbierało i można było pozwiedzać. za to w AC to była udręka. nie dość że w cholerę tego i trzeba było zebrać wszystko to irytująca mechanika nie ułatwiała. jak dla mnie to nawet mogli zrobić odwrotnie. olać w AC albo dać minimum a w FC dać full bo przyjemnie się zwiedzało kyrat i dla zabawy zbierałem więcej niż trzeba.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...