Skocz do zawartości

FarCry 4


SG1-ZIELU

Rekomendowane odpowiedzi

Niedobrze. Podobno żadnego trofeum nie da się pominąć. Okazało się, że jest jedna umiejętność, którą odblokować można wyzwalając dwie strażnice nie będąc wykrytym. Pocieszałem się tym, że można je wyzwalać ponownie do woli, a tu zonk, nie zalicza tego ><'

 

jeżeli znajdzki są ciekawe i zbiera się je w fajny sposób / w jakimś celu to spoko, lubię. w FC fajnie się zbierało i można było pozwiedzać. za to w AC to była udręka. nie dość że w cholerę tego i trzeba było zebrać wszystko to irytująca mechanika nie ułatwiała. jak dla mnie to nawet mogli zrobić odwrotnie. olać w AC albo dać minimum a w FC dać full bo przyjemnie się zwiedzało kyrat i dla zabawy zbierałem więcej niż trzeba.

Jest w tym sporo racji. Sam złapałem się na tym, że w znakomitej poprzedniczce, zanim zaliczyłem bodaj 4tą misję fabularną, to miałem na liczniku osiem godzin gry. W FC4 jest podobnie. Niby jest tego sporo, ale nie idzie odczuć, że jest to na siłe wrzucone. Poza tym, co mnie cieszy, znaczną większości tego typu rzeczy nie trzeba odnaleźć w całości.

Odnośnik do komentarza

Mr. Bizon sorry ale trochę odbiegasz od realiów gier. Znajdźki, jeżeli są jakoś przemyślane to element gier, owszem wydłużają grę ale na tym to polega, nawet w grach postawionych typowo na fabułę dorzuca się tego typu rzeczy. I o stokroć wolę takie z fc/gta niż zupełnie zero w terminator salvation a złotka za przejście misji.

Edytowane przez Wesker
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kopiuj - wklej z dodatkami i grafiką godną obecnej generacji. Jakby ktoś niedawno ukończył Far Kraja Trzeciego, niespecjalnie (z tytułu przesytu) bym go polecał, ale po takiej przerwie - jak najbardziej.
Wg mnie poprzednik to kawał świetnego kodu. FC4 spokojnie może kandydować do zaszczytnego miana gry roku, choć niekoniecznie powinien wygrać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ale kurde ja serio jest zboczeńcem jeśli chodzi o deszcz czy burzę. takie GTA V rozwala system. w FC 3 też było w miarę ok. Watch Dogs miało niezłe efekt i klimacik a tu w FC4 takiego detalu brakuje i to cholernie, podbiłoby dla mnie ocenę o oczko wyżej. Ale jak mają robić ciulowo jak w AC U to lepiej niech nie robią. 

Edytowane przez KoBik
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W końcu odebrałem swój kod dla preorderowców na bonusową misję. Ubi wysłało mi go ze sporym opóźnieniem od momentu gdy zarejestrowałem inny kod, który uprawniał mnie do odbioru właściwego. :P
 
 
Dostajemy misję na farmie jaków oraz "elephant gun", taka wypasiona strzelba.
 
 
Misja polega na:
 

Akcja dzieje się w Himalajach. Musimy dotrzeć na farmę jaków, po drodze ubijając wrogów. Później musimy rozwalić konwój trzech cystern zmierzających na farmę. Na końcu docieramy na farmę. Na niej musimy odszukać trzy pomieszczenia z amunicją - dozbroić się. A na sam koniec gdy jesteśmy na farmie - napadają na nią wrogowie. Musimy odeprzeć kilka fal wrogów. Ogólnie misja na 15-20 minut.

 

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Zostały mi do zdobycia wszystkie osiągnięcia online, gram na konsoli Xbox One, mam jeszcze dwie strażnice do zdobycia. Szukam osoby z którą będę mógł zdobyć pozostałe osiągnięcia - pomogę w tym samym. Kontakt najlepiej pod numerem telefonu tj. 788-619-285 lub na adres e-mail tj. damian.wojcik@prokonto.pl, mam nadzieję, że ktoś z was mi pomoże.

Odnośnik do komentarza

Opcjonalny boss prezentuje się zjawiskowo:

EPBLzpe.jpg



Dalej:

oszczędziłem Sabala (ma swoje wady, ale równy z niego jegomość). Problem w tym, że nie ukazano co zrobić, by przeżył - to by zginął jest równoznaczne z naciśnięciem spustu).
Wdusiłem droga dedukcji L dwa (ponieważ był na celowniku) i vioala - pomogło. Pagan Mina także chciałem oszczędzić. Dobrze wszak matkę bohatera traktował, no i chciałem jej prochy rozsypać. Problem w tym, że L dwa nie przyniosło skutku, odczekałem chwilę i spróbowałem odruchowo R dwa - nafaszerowany ołowiem. Niedobrze. Nie tak chciałem.

Enyłej, szybki, błyskawiczny wręcz koniec gry. Gram dalej. Po kilku misjach spotkałem w wiosce Amitę. Terroryzowała ludność i się odgrażała. Nie było opcji by zginęła z mej dłoni, krzyżyk na zielono nawet się świecił, ale ostrzegawczo, gdy się obróciła, sprzedałem jej serię ostrzegawczą w tył głowy.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...