Skocz do zawartości

FarCry 4


SG1-ZIELU

Rekomendowane odpowiedzi

Udalo mi sie wbic wczoraj wieczorem 4 achivy... A tej egzekucji nadal nie :/ podlecialem blisko auta wroga, tuz przy drzwiach i nic mi nie wyswietla, probowalem wciskac w sumie wszystko, dalej nic. Az w koncu wyszedl z auta i roz... mi brzeczyka :(

 

 Spróbuj w kooperacji - jako pasażer.

 

Na długo starcza ten dodatek z Yeti?, bo zbyt tani nie jest.

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza

Dzban jest nieco kłopotliwy i czasochłonny. Ale jak już znajdzie się i brzęczka i samochód, należy relatywnie ostrożnie doń podlecieć i wcisnąć przycisk odpowiedzialny za egzekucję. Wymaga to niezłej koordynacji ruchowej i nieco szczęścia (by samochód się nie zatrzymał i kierowca nie wyszedł - ale raczej tego nie robi). Mnie udało się to za drugim podejściem. Próbuj.

Odnośnik do komentarza

Zostalo mi ostatnie osiagniecie do wbicia, mianowicie: "Ukoncz publiczny mecz kazdego typu w trybie Bitwy o Kyrat". Potrzebuje pomocy. Jak mam to zrobic jak w ogole mi sesji nie wyszukuje? Jakos Straznice i Propagande po wielu probach znalazlo i udalo mi sie ukonczyc ale "Maski Demona" juz nie. Ciagle wyskakuje "Nie znaleziono rozgrywki". Da sie to jakos obejsc czy przez cos takiego nie uda mi sie scalakowac podstawki? :(

Odnośnik do komentarza

W tryb Bitwy o Kyrat wchodzisz z głównego menu, dając analog w prawo (obok nowa gra, kontynuj itp). Dopiero tam możesz zrobić to osiągnięcie ( wystarczą z tego co pamiętam 3 mecze różnego typu- nie pamiętam dokładnie które). Strażnice i Propagandy tyczą się wątku fabularnego i granie on-line tu nie pomoże, bo musi to być tryb Bitwy o Kyrat.

Edytowane przez Rafael0089
Odnośnik do komentarza

Nie zrozumiałeś Kolesia - on doskonale wie, gdzie jest multi, zagrał kilka meczyków (Strażnice i propaganda to skróty myślowe, jednakże są tryby na tym oparte), a problem ma z trybem, w którym chodzi o jak najdłuższe posiadanie Maski Demona.

Rady żadnej nie mam, oprócz tego, by ciągle próbować, bo puste serwery to zmora gier UBI (w Assassinach zawsze jest ten sam problem). Próbuj o różnych porach dnia, a jak to nie pomoże to postaraj się ustawić z innymi potrzebującymi i zbierz minimalną liczbę osób, potrzebnych do rozpoczęcia meczu.

Odnośnik do komentarza

Nie, chodzi mi o to co napisal Wredny. W bitwie o kyrat sa 3 tryby, 2 z nich udalo mi sie ukonczyc (Straznice i Propagande) i nie moge 3 (Maska Demona) poniewaz nie laczy w ogole :( no trudno bede dalej probowal, jak nie da rade to odpuszczam, szkoda czasu na cos takiego :/

 

Prubój wieczorami-nocą w wekendy - największe szanse są.

 

PONAWIAM PYTANIE:

Na długo starcza ten dodatek z Yeti?    - bo tani nie jest.

Odnośnik do komentarza

Far cry jedynke pamietam skonczyłem na kompie po tym jak kupiłem ją chyba za 25 zł w jakiejs edycji klasyków i pamiętaqm nieźle się namęczyłem przy tej grze ;p Ale było miodnie. Chyba do dzis gierka leży w szafce może za jakis czas sobvie zqainstaluje ;d Jedynie FC2 nie przeszedłęm mimo ze dawałem szanse, ale jednak nie przekonała mnie tamta część

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...