Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Jak wyszła pierwsza część to czytałem brednie w stylu, że nie można z trasy zjeżdżać i wjeżdżać sobie w las, na pola itp. Dali taką możliwość, to jest że ****** to wygląda. Ręce opadają. Tak powinni dać taką możliwość tylko autom rajdowym, jakby ktoś chciał zjechać z trasy Lambo, to powinien odbić się od niewidzialnej ściany :P To jest open world, jak można zjeżdżać z trasy to każdym autem, a nie wybranymi.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Ja akurat nie narzekałem na to że nie można wjechać na pola czy łąki. I jeszcze po co ten zmasowany atak? Robicie z dwójki jakieś bóstwo czy coś że nie można złego słowa powiedzieć? Nie podoba mi się taki hasanie po lesie lambo i tyle. Żeby chociaż różnica w jeździe była widoczna, a tej niestety nie ma, zapyerdala po trawie jak po asfalcie. Gadanie że to arcade jest idiotyczne, bo nawet w GTA odczuwa się tę różnicę.

 

Karas tylko to były pojedyńcze tereny poza drogą na które można było się wpyerdalać, nawet w Horizon 1 były takie obszary.

Edytowane przez MYSZa7
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 I jeszcze po co ten zmasowany atak?

I kto tu robi zmasowany atak ? hejtujecie co rusz i to po kilka razy ,element który w innych produkcjach tego typu przechodził bez choćby jednego pierdnięcia niezadowolenia. Nie podoba się napiszcie raz i spoko ale nie , nie którzy wypowiadają się hurtowo na temat FH 2 tyle że ich wypowiedź za każdym razem to jedyne "jak c(pipi) wygląda ta jazda po polach". 

 

Karas tylko to były pojedyńcze tereny poza drogą na które można było się wpyerdalać, nawet w Horizon 1 były takie obszary.

Przecież nikt po za bodajże jednym typem wyścigów i ewentualnymi wyjątkami do jeżdżenia po tych (pipi)anych polach nie będzie nikogo zmuszał. Po prostu urozmaicili trochę typy wyścigów i pousuwali niewidzialne ściany i tyle.

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

A tak na marginesie - ciekawe co się stanie jak uderzymy w taką belę siana, czy się poturla :P Jelonka żadnego w lesie pewnie nie spotkamy żeby przypadkiem ktoś nie chciał sprawdzić co wygra, Bambi czy 2 tony metalu.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Ja akurat nie narzekałem na to że nie można wjechać na pola czy łąki. I jeszcze po co ten zmasowany atak? Robicie z dwójki jakieś bóstwo czy coś że nie można złego słowa powiedzieć? Nie podoba mi się taki hasanie po lesie lambo i tyle. Żeby chociaż różnica w jeździe była widoczna, a tej niestety nie ma, zapyerdala po trawie jak po asfalcie. Gadanie że to arcade jest idiotyczne, bo nawet w GTA odczuwa się tę różnicę.

 

Karas tylko to były pojedyńcze tereny poza drogą na które można było się wpyerdalać, nawet w Horizon 1 były takie obszary.

Zgadzam sie z Mysza w 100%. Nie mam nic przeciwko temu zeby świat był otwarty ale jazda po terenie dla super samochodów powinna być bardzo utrudniona (powinny zwalniać, i łatwiej wpadać w poślizg) mam nadzieję że twórcy pójdą po rozum do głowy i właśnie tak to będzie wyglądać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość DonSterydo

To co mi się podoba na tej liście to fakt, iż pomimo sporej ilości aut sytuacje gdzie mamy do czynienia z tym samym modelem po nieznacznym liftingu z kolejnego roku (kolejnych lat) to rzeczywisty margines. 200 aut to faktycznie ~200 różnych aut.

Odnośnik do komentarza

Kolejne 16 aut:

1965 Alfa Romeo Giulia TZ2

2011 BMW Z4 sDrive35is

1967 Chevrolet Corvette Stingray 427

2002 Ferrari Enzo Ferrari

1968 Alfa Romeo 33 Stradale
1971 AMC Javelin AMX
2011 Audi RS 3 Sportback
1999 SRT Viper GTS ACR
2011 Ford F-150 SVT Raptor
1988 Lamborghini Countach LP5000 QV
1986 Lancia Delta S4
1997 Mazda RX-7
2012 MINI John Cooper Works GP
1995 RUF CTR2
2008 Subaru Impreza WRX STi
1995 Volkswagen Corrado VR6

Odnośnik do komentarza

Nie bedzie wersji kolekcjonerkiej ale mamy cos dla niezdecydowanych :)

 

On the other hand, if you want to try the game before you buy it, Fulton bears good news: Forza Horizon 2 will indeed have a demo, and its release date will be announced soon.

 

http://www.dualshockers.com/2014/08/06/xbox-exclusive-forza-horizon-2-demo-release-date-coming-soon-wont-have-a-collectors-edition/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...