Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

FH2 prezentuje sie bdb, mam obawy odnośnie tego offroadu czy to nie popsuje za bardzo wyścigu, jako wyścigu samego w sobie

dokładnie, te same obawy mam.

 

 

Cross country to jest nowy typ eventu. Inne wyścigi pozostają bez zmian.

 

Dokładnie wystarczy spojrzeć na mapkę by się przekonać że twórcy sami wytyczyli taką a nie inną trasę :)

Odnośnik do komentarza

DriveClub mogą zakopać. Na tle Horizon 2 ta gra niczym się nie broni.

 

Rozumiem, że kariera ukończona tu i tu? Czy posiadasz kryształową kulę?

 

Horizon 2 graficznie trochę zawodzi, to prawda, ale trzeba to zobaczyć przed własnym TV, by dokładnie ocenić. YTB nie jest wiarygodne. Cieszę się, że to Europa, a nie USA, którymi już powoli rzygam.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo
Gość DonSterydo

Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale w pre-show jak Nelson rozmawiał z Greenbergiem, to ten drugi opowiadał jak zmieniły się ich relacje i stosunek producentów aut do branży gier, a mianowicie, 10 lat temu producenci nie brali graczy na poważnie uważając, że to nie jest klientela, która posiada kasę na dobre auta, a dzisiaj, na targach takich jak E3, ludzie kupują od ręki super fury, które są na promocji gier - w zeszłym roku na E3 T10 miało 2 McLareny P1 podczas promocji Forzy, oba zostały kupione podczas targów :P

 

Nikomu nie trzeba mówić ile takie auto kosztuje :D

Odnośnik do komentarza

mam nadzieję że jeszcze w czerwcu dadzą demo. czuję że będzie ta trasa.

ogólnie wszystko cudownie. patent ze skrótami, alternatywną trasą czy po prostu waleniem na przełaj to coś co zawsze lubiłem w wyścigach i cholernie miło że tutaj to dali. po trailerze i materiałach o muzykę też jestem spokojny.

 

znowu będą testować moją cierpliwość ale już niebawem, zleci, szybko, jeszcze troszkę.

Odnośnik do komentarza

http://www.gamersyde.com/hqstream_forza_horizon_2_e3_showfloor_gameplay_1-32309_en.html

 

filmik w 1080 i z muzyką, fajne wygląda brud na karoserii i zniszczenia.

 

Martwi mnie trochę ta jazda po polach, jakieś to takie zbyt łatwe, jakby nie było różnicy między ulicą, a polem.

 

I śmiesznie wygląda trochę karoseria, która odbija strzałki wspomagające dla gracza :)

 

Reszta na plus, dobra gierka będzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...