Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Linki do 3 gameplayów w przyzwoitej jakości:

http://assets.ign.com/videos/zencoder/1920/413d49423c9e532f7820112341fdcfad-5000000-1402332733-w.mp4

http://assets.ign.com/videos/zencoder/1920/9c6c6adf4813f94d4daca545689d2382-5000000-1402333967-w.mp4

http://assets.ign.com/videos/zencoder/1920/a832673e0cf82c4cccdc1fc928ad8901-5000000-1402334957-w.mp4

 

Całość ogólnie wygląda bardzo fajnie.. a z racji, że to Forza to najważniejsze, czyli model jazdy będzie na bank dobry. Nie można tego niestety powiedzieć o DriveClubie. W kwestii grafiki... to jednak nie ta liga (i dalczego wszsytko znowu jest takie żółtawe?). Z drugiej strony - słabszy sprzęt i otwarty świat.. więc trudno aby było inaczej.

Odnośnik do komentarza

No niestety, gra z otwartym światem będzie miała trochę trudniej w porównaniu z grą, która ma rynnę od punktu A do punktu B. Mimo wszystko zapowiada się zaje,biście. Forza Horizon to jedna z lepszych "nowych serii" ostatnio.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Stary ku.rwa co ty chcesz od grafiki? Piszesz o Driveclubie który ma 50 aut, zamknięte trasy, max 8 aut na torze i brak pogody i w ogóle nie wygląda lepiej od tego.

 

ja wiem, że Forza na trudniej, open world, wiecej aut i słabsza konsola. nie zmienia to faktu, ze gra jakoś mnie nie zachwyciła graficznie. W przeciwieństwie do DC, który wygląda o wiele lepiej.

 

Odnośnik do komentarza

Ok... spoko. To, że Ty MaZZ nie widzisz tu uproszczeń, bardzo agresywnego LoD i ogólnie róznic w technikaliach w obu tytułach to twój problem (albo i wręcz przeciwnie..). :empathy:

 

Yep, to się akurat rzuca w oczy.

Odnośnik do komentarza

Nie podoba mi się motyw że samochody zjeżdżają z trasy i wolą przez pole/krzaki bez jakiś większych trudności, 200 samochodów na + jak i cała reszta i otoczka, za 2mc premiera!

Edytowane przez Kyo
Nie przekręcamy nicków, nie robimy CW w temacie do tego nie przeznaczonym!
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Sorry tatusku, ze nie łykam wszystkiego jka młody pelikan. jak coś mi się nie podoba to o tym piszę, ale ty tego nie zrozumiesz. jesteś zaślepionym botem i jarasz się wszystkim co ma MS lub Xbox w logo.

A dzieciakow to sobie daruj. Bo za pewnę jestem nieco starzy od ciebie.

Edytowane przez kidnappa
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nikt nie ma bólu dupy, gra pewnie będzie świetna, soundtrack rewelacyjny, mapa, zmienna pogoda itp. ale grafika jak na razie wygląda po prostu w miarę, nawet kokpity sprawiają wrażenie bardziej takich sztucznych niż choćby z FM5, ale po takich filmikach to w sumie wiele się nie wywróży. 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

FH2 prezentuje sie bdb, mam obawy odnośnie tego offroadu czy to nie popsuje za bardzo wyścigu, jako wyścigu samego w sobie

dokładnie, te same obawy mam.

 

 

Cross country to jest nowy typ eventu. Inne wyścigi pozostają bez zmian.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...