Skocz do zawartości

Halo: The Master Chief Collection


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Myślicie, że warto bym te kolekcje kupił? Grałem w jedynkę kiedyś na PC i średnio mi podeszła, ale było to z 10 lat temu. Dam rade te pierwsze części ukończyć czy juz mega starość i ciężko to zmęczyć w dobie dzisiejszych gier? Tego odst i REACH nie ma w żadnej wersji dodawanego?

Odnośnik do komentarza

Myślicie, że warto bym te kolekcje kupił? Grałem w jedynkę kiedyś na PC i średnio mi podeszła, ale było to z 10 lat temu. Dam rade te pierwsze części ukończyć czy juz mega starość i ciężko to zmęczyć w dobie dzisiejszych gier? Tego odst i REACH nie ma w żadnej wersji dodawanego?

 

jedynka jest mega czerstwa na myszce i klawiaturze, i to mniej więcej tak jak grać w Bayonette na padlecie ;) Jedynka nadal ma świetny gameplay, soundtrack, wersja odświeżona nadaje grafice nową jakość ale zabiera dużo z oryginalnego designu. No i jest 60 fpsach. Jednym słowem trudno powiedzieć. 

Dwójka za to ma najbardziej liniowe poziomy w historii serii, ale za to oferuje nieco ciekawszą narracje i fabułe. 

Trójka to najlepsza część serii, w którą absolutnie trzeba zagrać, Otwarte levele, genialny gameplay, wspaniały soundtrack :banderas:

Czwórka to pomimo wszystkich pomyj wylanych w internecie to naprawdę świetna gra z nieco powtarzalnymi levelami. Ale fabuła, narracja, gameplay, grafika i muzka to naprawdę top class 

 

swoją drogą ukazał się kolejny film COGconnected, tym razem o Halo 4 :banderas: polecam naprawde świetny materiał. Fachowy, merytoryczny, przesiąknięty pasją

 https://www.youtube.com/watch?v=HMOWXHlxUM0&t=475s

 

a już niebawem materiał o Halo 5 :obama: 

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

 

:lapka:

 

kiedy chcecie zacząć?

Mieliśmy zaczynać w ten weekend, ale niestety się nie udało. Więc może środa/czwartek? Co Wy na to? 

 

 

hmm ja akutalnie po przeprowadzce nie mam TV jeszcze u siebie więc nie dam rady w srodę ;/

Odnośnik do komentarza

Serio? Wydawało mi się, że jednak trochę lepiej szło mi w zremasterowanej wersji. Chyba że mi zwyczajnie skill podskoczył. Dzisiaj pograłem w Halo 3 i cholernie wciąga gierka. Prawie tak samo jak H2.

 

W tym roku mija 10 lat to może 343 wyskoczy z kolejnym Anniversary? Najlepiej jako duże DLC do pre-orderow Halo 6.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...