Skocz do zawartości

Halo: The Master Chief Collection


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Ech, pograłbym w H2A, ale oczywiście musiałem wywalić grę z dysku, a obecnie przy każdej próbie instalacji wywala błąd przy 3%. Jest to ogólnie znany problem i nigdzie nie ma sensownego rozwiązania. Także jak chcecie sobie robić przerwy w graniu, to lepiej trzymajcie kolekcję ciągle zainstalowaną.

 

Tyle dobrze, że zdążyłem ją już dawno temu przejść w całości... Co nie zmienia faktu, ze w uj duży niesmak pozostaje.

Odnośnik do komentarza

Mam jakieś 80 gb obecnie. Właśnie skończyłem chat z supportem MS. Po kilku różnych zabiegach (czyszczenie MAC, pamięci trwałej napędu) oraz objaśnieniu całej 'historii' problem nie został rozwiązany. Stanęło na tym, że mam na konsoli znajomego próbować zainstalować Halo MCC z tej płyty będąc zalogowany na własne konto. Znając życie pójdzie bez problemu i jedyne co mi zostanie to powrót do ustawień fabrycznych...

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Wiesz, mówimy o grze która wygląda naprawdę bardzo dobrze i chodzi w betonowych 60 fps bez względu na to jaki rozpierdziel jest na ekranie.

 

Halo 4 to jedna z najładniejszych gier minionej generacji, a na Xone wygląda naprawdę dobrze. Jeżeli chodzi o Halo 5 to na pewno najładniejsze Halo, ale to akurat mało ważne - istotne jest to, że pod względem skali akcji, dynamiki itp. miażdży nie tylko konkurencyjne serie FPS, ale nawet poprzednie gry w serii.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Jestem jakoś w połowie dwójki i jest znacznie łatwiej niż w jedynce (tu i tu normal). Jednak autoregeneracja robi swoje. Za to level design, grafa, no i te cudowne cut scenki to inny wyższy poziom niż pierwowzór. No nic chyba przy Halo odkryłem talent do FPS i H3 zaczynam na hard:)

A tak w ogóle jaram się, że jeszcze przede mną części 3-5.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No grałem kilka lat temu jak miałem jeszcze x360 mega mi nie podszedł. Te walki w mieście, ciemnica itp. Ale może teraz by bardzie zagrał. Jest on w razie we wstecznej na xone?

 

Co innego Reach, które wjechało na x360 jak miód.

 

Remaster ODST jako DLC jest do MCC. Kosztuje chyba zawrotne 15 zł.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Halo 2 skończone na normalu na pełnym lajcie. Jednak autoregenracja znacznie ułatwia granie (jedynka trudniejsza była).

 

Trójke już zacząłem na heroic ;) aaaa no i kwestia grafy. Blant mnie wystraszył, że będzie kupa jak odpalę zaraz po dwójce trójkę ale dla mnie H3 też fajnie wygląda. Jest very good, chyba że dalej będzie gorzej.

Ogólnie kozacka seria, nie ma co.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...