Skocz do zawartości

Halo: The Master Chief Collection


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj ściągnąłem (inteligentna instalacja to naprawdę fajny bajer, komponenty multiiplayer do wszystkich części zajmują tylko ponad 40gb, więc mogłem przyoszczędzić trochę miejsca na dysku). 

 

Dzisiaj wieczorem pewnie trochę zagram i napiszę kilka słów. Ale nie czuję się jakimś ekspertem, dla mnie przed patchem gra działa znośnie, więc  nie spodziewaj się wnikliwej analizy ;) Liczę właściwie tylko na szybszy i lepszy matchmaking i lepsze hitboxy w Halo 3 

Odnośnik do komentarza

Pograłem kampanię jedynki i dwójki, wygląda ślicznie z podkręconym HDRem. Trochę meczyków multi też wpadło - matchmaking działał całkiem sprawnie. Liczę na świeży narybek jak już wrzucą grę do GamePassa. Szkoda, że z czasem ciężko, bo złożyłbym jakąś forumową ekipę żeby zrobić całą kampanię na legendary.

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, ping napisał:

Pograłem kampanię jedynki i dwójki, wygląda ślicznie z podkręconym HDRem. Trochę meczyków multi też wpadło - matchmaking działał całkiem sprawnie. Liczę na świeży narybek jak już wrzucą grę do GamePassa. Szkoda, że z czasem ciężko, bo złożyłbym jakąś forumową ekipę żeby zrobić całą kampanię na legendary.

 

Nie przeszedłem kampanii w Halo i jak tylko pojawi się w Passie, to pobieram i chciałem zagrać. Jak coś, to chętnie bym się pisał w sumie :). Tylko nie wiem, czy Legendary to nie będzie przesada dla mnie...

Odnośnik do komentarza

taką forumową 4-osobową ekipą w takie Halo 3 (Halo 1 i 2 to niestety 2-osobowy co-op tylko) to też bym się pisał :ogor:

 

wysokiego poziomu trudności nie ma co się bać, bo seria to od dawna niedościgniony wzór jeśli chodzi o dobrze zaprojektowany wysoki poziom trudności 

Edytowane przez oni
Odnośnik do komentarza

"And yes, when it comes to future features, the team is definitely aware that many, many players are very eager to see Halo: Reach added – we don’t have anything to announce or commit to right now, but it’s on the long list of things the team is constantly evaluating and thinking about for possible future updates"

 

Czyli są szanse

Edytowane przez oni
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Wiem, że Halo nikogo w tym kraju mnie też średnio odkąd zagrałem w czwórkę. Mimo wszystko nius dla mnie wart uwagi bo pograłbym w klasyczne halo 2/3, a już podobno naprawili i nie przestają:

 

Cytat

“If you are not able to make it [to the event itself], be sure to tune in to Mixer and Twitch each day at 12:00 p.m. CT,” reads a Halo Waypoint news post. “Not only will you be treated to amazing matches and gameplay, but we’ve also got some exciting Master Chief Collection news to reveal during the show.”

 


Read more at https://gematsu.com/2019/01/exciting-halo-the-master-chief-collection-news-teased-for-sxsw-2019#UjAgmvDrVM9TpE3e.99

 

Dodadzą do MCC Halo Reach i Firefighta z ODST? Port PC? Wersja na Switcha? Tyle pytań. Szkoda, że tak późno bo miałem dla tej kolekcji kiedyś kupować xboxaone no ale wyszło jak wyszło.

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...