Skocz do zawartości

Halo: The Master Chief Collection


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam jak lata temu na Xboksie u ziomka graliśmy w Halo Combat Evolved, jakie to wtedy było dziwne, obce, niespotykane, wszyscy dookoła PlayStation i tylko ten jeden kumpel oświecony :obama:. Wielkie otwarte przestrzenie, drące mordę krasnale, pistolety na jakieś igły i podziemne budowle po których skakało się Warthogiem. No i co-op. Dzisiaj kolega nie gra w gierki w ogóle, ale to właśnie wtedy wkroczyłem na dobrą drogę.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jestem umiarkowanym fanem Halo. Dawno temu skończyłem Halo 1 i fajnie się grało. W ODST już trochę mniej. Gram obecnie w Halo 5 i najlepsze w niej to chyba te giwery. W mu;lti lanie dostaje nieprzeciętne albo mi net laguje albo bronie mają za małe magazynki.

Warto inwestować w Halo MCC czy lepiej omijać z daleka?

Odnośnik do komentarza

Jestem umiarkowanym fanem Halo. Dawno temu skończyłem Halo 1 i fajnie się grało. W ODST już trochę mniej. Gram obecnie w Halo 5 i najlepsze w niej to chyba te giwery. W mu;lti lanie dostaje nieprzeciętne albo mi net laguje albo bronie mają za małe magazynki

...albo - co nabardziej prawdopodobne - celujesz w coś innego niż głowę. H5 to nie Call Of Duty. Tam wystarczy, ze trafisz w paznokieć u nogi i zabijesz. W Halo 5 żeby uglebić adwersarza musisz być na tyle precyzyjny, na ile się da. Celujesz i strzelasz tylko i wyłącznie w łepetynę...

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Obłędny zestaw, skończyłem CE, dwójkę (te cutscenki, miód!), trójkę, i czwórkę w połowie, a jeszcze całe ODST przede mną (plus kampania piątki i Reach w sumie, bo wyszedł wczoraj bodajże patch, gra śmiga teraz w BC bezproblemowo). To był mój pierwszy raz z tą serią i szybko stała się moim ulubionym cyklem fps na konsolach.

 

Jeśli chodzi o kampanie, to na ten moment 3>2>4>1. Jedynka się okrutnie zestarzała, strzelanie nadal daje sporo frajdy (ten pistolet!), ale level design jest wredny, dużo backtrackingu, lokacje typu kopiuj-wklej, irytujące poziomy z The Flood.

 

Fabularnie 2>1>3>4. Tak wiem otwarte zakończenie bla bla, dla mnie bez znaczenia (bo nie grałem w 2004 i nie musiałem czekać 3 lata na konkluzję :P). Misje z arbitrem świetne, kampania zróżnicowana a design poziomów to znaczny skok jakości względem pustej jedynki (choć i tak bym wyciął jakieś 20%, 8 godzin to za długa kampania, 6 w halo 3 było w sam raz).

 

Multiplayer. Tutaj rządzi piątka, w tak zbalansowaną grę multi do tej pory nie grałem, mega-skillowa i satysfakcjonująca, mechanika strzelania boska. Pozostałe części nieco trącą myszą, ale zróżnicowane tryby i multum map nie pozwala się szybko znudzić.

 

Ranking multi 5>2>1>3>4. 343 Industries w H4 chciało wyraźnie wkupić się w łaski fanów coda, i nie wyszło to marce na dobre, w piątce się zrehabilitowali na szczęście, i to  wielkim stylu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja nie lubię fps, co innego fpp jednak Halo 1 i 2 bardzo mi podeszły. Trójka już tak se ale skończyłem na luzie. Czwórkę zacząłem ale nie dałem rady skończyć. Za bardzo mi to sztampowym, lajtowym fps śmierdziało. H5 już olewam. Jak coś grałem z dużymi przerwami pomiędzy kolejnymi częściami, aha no i nie gram w multi, więc pewno tutaj te gierki jeszcze większe ząbki pokazywały.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...