Skocz do zawartości

Scalebound


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Eurogamer potwierdza

 

 

Multiple sources have confirmed to Eurogamer that Microsoft and developer Platinum Games have parted ways on the project, and that work concluded before the end of 2016.This tallies with a just-published Kotaku report which states the game is currently in trouble, and possibly cancelled.

 

http://www.eurogamer.net/articles/2017-01-09-sources-microsoft-and-platinum-part-ways-on-scalebound-development-ceased

 

Ja pier,dole. Smutno mi.

 

:(

Odnośnik do komentarza

To po chooy się Spencer pucował na E3, ze gra jest wspierana przez M$ A i tak firma pozwoliła na anulowanie gry. Kur.va, jaki samobój.

 

A platynowym należy się karny kootas za to że powydawali jakieś badziewne Turtlesy a zaniedbali tak ambitny projekt. Kamiya to kłamca nr 1 obok Kojimy a szanowalem typa.

Co ty pie.r.d.o.lisz typie, jaki kłamca? 

Odnośnik do komentarza

To po chooy się Spencer pucował na E3, ze gra jest wspierana przez M$ A i tak firma pozwoliła na anulowanie gry. Kur.va, jaki samobój.

 

 

No bo akurat Spencer wie jak dokładnie idzie projekt. Są pewne milestone'y i jakieś raporty które zespół musi zdać, ale to nie jest niemożliwe oszukać. Pamiętacie zapowiedzi iPhone'a? Na prezentacjach wyglądało zaje,biście, a wszystko to było tzw. złotą ścieżką w softwarze który był parującą kupą gów,na z mnóstwem rzeczy sklejonych taśmą i atrapami. Równie dobrze P+ mogło mówić, że wszystko jest spoko i panom w garniturach pokazywać jakieś wypucowane kawałki gierki, a w biurze mieli pożar. No i w końcu mleko mogło się wylać.

 

Ja tam jakoś specjalnie się nie grzałem, no niemniej szkoda. Zawsze raczej powinno być szkoda, jeśli projekt mający jakieś szanse być kozak gierką (w końcu Kamiya, Platinum te sprawy) trafia do kosza.

Odnośnik do komentarza

Moze sytuacja podobna do Rime i Sony. Ci tez udawali ze wszystko idzie dobrze.

 

 

No nic nowego, ale niektórzy zachowują się jakby gry wychodziły od zeszłorocznych świąt maksymalnie. MS jako pan sypiący pieniążkami i zamawiający projekty może tylko świecić przed graczami tym, co ma w planach, ale dopóki coś nie będzie zrobione to nie ma 100% pewności, że projekt dojdzie do skutku. To nie jest k,urwa tak, że usiedli i stwierdzili, że a ch,uj nie szanują marki dostatecznie, Scalebound jednak nie będzie xd

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, poniosło mnie chyba.

 

Trochę się wkurzylem bo dla tej gry.między innymi wziąłem Xboxa. Teraz już nawet nie mam na co czekać. Wiem że Kamiya to wielki twórca i dlatego tym bardziej mnie dziwi, ze ktoś tak doświadczony nie ukonczy swojego kolejnego dzieła

 

Wielka szkoda i tyle. Jednak Microsoft powinien do tego nie dopuścić. Teraz nadzieja w Sony, ze przejmie projekt.

Odnośnik do komentarza

Teraz nadzieja w Sony, ze przejmie projekt.

IP MSu? xD

To nie Sunset czy Ryse, umowa była w stylu QB  z prawami do IP dla MSu.

 

Lipa okrutna jeśli projekt polegnie, bo zapowiadało się na jedno najciekawszych nowych IP tej generacji.

Może P* nie ogarnęło rozmachu, ostatnie ich gier to crapy z wyjątkiem B3, demo Niera dla mnie to też wielka padaka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...