Skocz do zawartości

Ori and the Blind Forest


kubson

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 740
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No na początku zapowiadało się na radosną sielankę, ale za łatwo to jednak nie jest :D

 

Graficznie jest ślicznie, lubię taki styl, denerwuje mnie tylko narrator, kompletnie z dupy i na szczęście to jedyna rzecz która mnie denerwuje.

 

No może jeszcze problem z DS4, po kablu jak gram to gra wariuje, ale na szczęście przez bluetooth jest wszystko ok.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

PS. Gdzieś wyczytałem, że niby są w pewnych momentach w grze punkty bez powrotu, więc jak ktoś chce zbierać wszystko, to lepiej co jakiś czas po uzyskaniu nowych skilli wracać do wcześniej niedostępnych miejsc.

Odnośnik do komentarza

Gra wymagająca a to zawsze duży plus. Mi gra też się podoba wczoraj pograłem jeszcze troszkę. Był moment bardzo trudny ale nie frustrujacy. Zawsze wiesz że coś jest wykonalne tylko twoja wina w tym że nie potrafisz czegoś zrobić. Kilka powtórek i w końcu robisz to idealnie. To ten typ trudności jak w serii ds a nie w super meat boy; ).

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Platformowe, Np. Trzeba przedostać się prze korytarz, który idzie zygzakiem w górę, ale nie można dotykać podłogi bo wszędzie są kolce i można tylko od ścian się odbijać itp.

 

 

Dobrze, że kupiłem nowy TV z minimalnym lagiem. Na poprzednim bym się chyba wykończył :P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

A dlaczego są takie trudne elementy ? Przez trudne elementy platformowe czy walkę ?

Potrzeba dość precyzyjnego skakania, plus powtórki, które też dość szybko potrafią skroić życie, jeżeli się zbytnio gracz rozpędza - po prostu biegnąc do przodu i mashujac X olewa ruchy oraz ataki przeciwników. To póki co spostrzeżenia z półtorej godziny obcowania z grą.

 

Początkowo wczoraj myślałem niczym paskudny janusz: 'e tam, kasy w tym miesiącu mało, kupię jak będzie jakaś promocja'.

Ale po jakimś czasie doszedłem do wniosku, że takie perełki i ich twórców powinno się wspierać już na premierę. Do tego przekonały mnie również Wasze pierwsze opinie.

Kupiłem, przez noc się pobrało, rano przed robotą odpaliłem i już po zobaczeniu lasu w menu głównym wiedziałem, że to była mega dobra decyzja.

 

Magia wylewa się z ekranu, muzyka z miejsca aplikuje ciary na plecach, a poziom trudności to tylko wisienka na torcie.

Edytowane przez Humulin
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...