Skocz do zawartości

Ori and the Blind Forest


kubson

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 740
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość DonSterydo

To akurat bylo bardzo latwe ;f

 

Widząc jak cały system gry opiera się na idealnym timingu, to jestem pewny, że dla większości odbiór gry będzie zupełnie inny w zależności od tego jaki lag mają na swoim TV. W tym przypadku różnice pomiędzy 15 a 3X ms na TV pewnie dają się bardzo boleśnie odczuć.

Odnośnik do komentarza

No raczej, bo nawet nie pamiętam o którym miejscu mówi. Chodzi o moment, gdy przenosimy się korzystając z niebieskich otworów po bokach ekranu?

No to jeden z motywow ktore pamietam i w ktorym zbieralo sie w taki sposob 4 kamienie do drzwi 

 

Ja tez na taborecie laga nie mam :/

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

DonSterydo czepiłeś się tych lagów:/

Kiedyś grało się w Mario na starym telewizorze i nikt nie myślał, że są jakieś lagi, a jakoś gry się przechodziło.

Jedni mieli łatwiej, inni trudniej?

 

Na telewizorach CRT nie było lagów :P To wynalazek współczesnych odbiorników.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Mogę Cię zapewnić, że każdy kto ma TV z 30-40 ms lagiem i by się przesiadł na monitor albo TV z 15 ms lagiem, to miałby wyraźnie lepsze wyniki. Nawet jakby z pozoru nie zauważał różnicy.

 

 

Ale bez znaczenia. Gra jest kapitalna. Jedyny minus dla mnie to brak New Game +, żeby można było sobie dozbierać brakujące rzeczy i okazjonalne zwolnienia animacji. Poza tym, to nie ma do czego się przyczepić.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj miałem niezłą akcję. Wpadłem w pewnym miejscu pod tekstury i przeniosło mnie bezpośrednio na 'sufit' świata poniżej. Nie mogłem stamtąd wyjść. Po wyjściu z bierzącej sesji i próbie ponownego ładowania save gra zawiesiła się i po chwili zresetowała konsola. Potem crashowała przy próbie synchronizowaniu danych przy włączaniu gry w menu głównym. Dopiero twarde wyłączenie konsoli i ponownie uruchomienie pomogło.

Edytowane przez Humulin
Odnośnik do komentarza

W dwóch miejscach nie mam pojęcia jak przebić się przez ścianę, nie ma tu się od czego odbić, ta sowa też nie daje jej rady  :scratch_one-s_head: .

Pomoże ktoś ?

 

ofHkQeA.jpg

 

Jestem już na samym końcu gry, chciałem zrobić wszystkie lokacje na 100 % ale okazuje się, że kilka z nich jest już zablokowanych (chyba że nie wiem jak się do nich dostać). Ogólnie gra jest przeza(pipi)ista, nic dawno mnie tak bardzo nie wciągnęło. Więcej takich perełek proszę !

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...