Skocz do zawartości

Cuphead


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Rozi napisał:

Pudełkowcy?

 

WI7TlvH.gif

 

Skąd ten hejt? Niektórzy lubią pokazywać gościom swoją kolekcję kolorwych pudełeczek z grami dla dzieci. Coś jak domowa biblioteczka stulei.

Edytowane przez Paolo de Vesir
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, marcinwks napisał:

Gierka wyszła już na 3 platformę, a wersji pudełkowej na Xboxa/Switcha/PS4 nadal nie ma czy czegoś nie wiem? 

Od dawna obiecuję sobie zagrać, ale czekam na to pudełko, czekam, czekam i chyba muszę się już poddać i wziąć wersję cyfrową.

Będzie jak wyjdzie dlc

 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Paolo de Vesir napisał:

 

Skąd ten hejt? Niektórzy lubią pokazywać gościom swoją kolekcję kolorwych pudełeczek z grami dla dzieci.

Niezagranie w zayebistą grę, bo nie wyszła w pudełku - na to jest hejt.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, marcinwks napisał:

Gierka wyszła już na 3 platformę, a wersji pudełkowej na Xboxa/Switcha/PS4 nadal nie ma czy czegoś nie wiem? 

Od dawna obiecuję sobie zagrać, ale czekam na to pudełko, czekam, czekam i chyba muszę się już poddać i wziąć wersję cyfrową.


Ja pewnie wezmę cyfrówkę, a jak LRG wypuści pudełko (taka mam nadzieję) to i tak kupię :reggie:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Rozi napisał:

Niezagranie w zayebistą grę, bo nie wyszła w pudełku - na to jest hejt.

A to widzisz ja robię jeszcze inaczej. Kupuje grę w cyfrze plus pudełko w folii nóweczka nieśmigana. Ogrywam sobie cyfrę a pudełeczko w folii ląduje na półeczce :lapka: Jestem team cyfra czy team pudełka? A może team chory poyeb :o

Oczywiście nie dotyczy to wszystkich gier ale w zasadzie każdy indyk plus trochę giereczek AAA

Czekam na hejt! :(

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Ryo-San napisał:

A to widzisz ja robię jeszcze inaczej. Kupuje grę w cyfrze plus pudełko w folii nóweczka nieśmigana. Ogrywam sobie cyfrę a pudełeczko w folii ląduje na półeczce :lapka: Jestem team cyfra czy team pudełka? A może team chory poyeb :o

Oczywiście nie dotyczy to wszystkich gier ale w zasadzie każdy indyk plus trochę giereczek AAA

Czekam na hejt! :(

Zdecydowanie :obama:

  • Plusik 2
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Voytec napisał:

Spokojnie, typ wbił platynę w Cupheadzie. To jest coś.

 

Szacun :drinks:

Szacun oczywiście za platynke w tej hardcorowej gierce ale jednak z @Nyusię do końca nie zgodzę bo jednak retry to mimo wszystko zgon. Tak jak wipe w grach online (bo tam nie ma retry) Po jakimkolwiek whipe'ie drużyny żadna aktywność nie zostanie zaliczona jako flawless. Dlaczego?  bo nastąpił zgon :cool2:

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Nyu napisał:

 Retry uzywane i tak na samym poczatku levela, a zgony zazwyczaj pod koniec.

Wiesz chodzi mi o to że takie retry to po prostu wcześniejszy zgon bo szkoda czasu czekać do końca levelu. Gdybyś nie zrobił retry na początku to i tak byś zginął na końcu. Oczywiście napiszę to jeszcze raz - mega szacun za zcalakowanie tej chorej gry. Ja też będę walczył ale pewnie się odbije od któregoś bossa :frog: co do DLC to jak widzisz każdy czeka a tu po prostu temat odżył bo gra wyszła na PS4. Myślę że jak już wydali to na wszystko co się dało to pewnie teraz będzie focus nad DLC a może i wjadą od razu z dwójką.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...