Skocz do zawartości

Cuphead


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, cotek napisał:

Co dopiero czujesz jak grasz w największe hity z GP :Coolface:

Wtedy CZUJĘ DUMĘ TYLKO XBOX :kaz:

 

Nie, no szacunek, w dobie szalejacych cen na w zasadzie wszystko tutaj małe studio za tak duży nakład pracy prosi o skromną kwotę. Klap, klask, czapka z głowy!

Odnośnik do komentarza

No ja miałem przejść podstawkę dla fajnej przypominajki przed dodatkiem, tylko kurde to nie będzie takie łatwe przejść podstawkę hehe.

 

Mimo że teraz po premierze to człowiek wie, że niektóre kombinacje broni i akcesoriów czynią Cupheada właściwie inną grą, to nawet z nimi od smoka zaczyna się lekka górka hehe.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 5.07.2022 o 16:49, Paolo de Vesir napisał:

Zastanawiam się co będzie następne u autorów, bo raczej wątpię aby dalej próbowali się w tym stylu. No i czy w ogóle będą jeszcze coś robić, ostatecznie trafili już do panteonu branżuni.

 

Ja bym nie liczył, że zrobią cokolwiek innego. Grę robiło chyba dosłownie parę osób, nie mówiąc o tym, że założyciele zastawiliśmy cały swój majątek, by w ogóle dokończyć produkcję (zanim jeszcze MS dołożył się do finansowania). Teraz pewnie będą po prostu czerpać profity z gry i DLC. Może kiedyś zrobią kolejny dodatek, ale w zupełnie inną grę nie wierzę biorąc pod uwagę ile robili Cuphead, a później dodatek.

 

Na stronie studia jest 15 osób. Trzeba też pamiętać, że sam dodatek został też opóźniony o całe 2 lata, miał wyjść w 2020 r.

 

Ostatnio kupiłem podstawkę, dodatkowy bonus, że na X'a jest Play Anywhere, więc mogę grać też na PC, dzisiaj mogłem godzinkę pograć i bardzo mi się podoba, zarówno pomysł jak i realizacja.

Edytowane przez SnoD
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To co myślisz, że zwolnią te 15 osób i zamkną biznes? Nie wydaje mi się. Gra przyjęła się bardzo dobrze, studio ma renomę i dobrą opinię u graczy. Spodziewałbym się nowego, zupełnie innego projektu, ale też opartego mocno o animację. Może coś w klimacie anime/kreskówek albo może przygodówkę zrobioną w stylu stop-klatek. Nie wiem, ale nie wierzę w zamknięcie.

Odnośnik do komentarza

Nie no, w wywiadach producentka mówiła raczej normalnie o tym, że będą robić następną grę i mają różne pomysły. "Na pewno kochamy animację 2D, kochamy rysowanie, ale poza tym, wszystko jest możliwe". Może im to zajmie 10 lat, ale studio się obecnie nie rozwiązuje mdr.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
4 godziny temu, giger_andrus napisał:

Postawiłem sobie za cel zdobycie platyny w Cuphead więc siłą rzeczy gra siedziała w napędzie konsoli przez jakiś czas. I okazało się, że przez ten właśnie czas ... stworzyłem potwora. Mój ośmioletni syn doszedł do zadziwiającego poziomu, dzięki czemu platyna stała się troszkę łatwiejsza dla mnie -_-
Ostatnim trofeum (akurat w dodatku Delicious Last Course) było pokonanie bossa na poziomie expert z rangą S (czyli generalnie najtrudniejsze co da się zrobić w grze). Któregoś dnia wstałem rano i mówię synowi: "Zagraj sobie chwilę póki ja robię kawę a następnie siądę do tego trofeum".  A ten co robi ? Wbija ostatnie trofeum na moich oczach O.O a staremu kopara opada. Oczywiście filmik na pamiątkę. Kilku innych bossów też nagrałem jakby ktoś potrzebował. Cuphead 10/10, jak ktoś nie grał to pała.
 

 

Nie ma się czemu dziwić - my w jego wieku graliśmy w nawet trudniejsze gry na co dzień.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...