Skocz do zawartości

Rise of the Tomb Raider


darkos

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam sie zgadzam z asaxem, momentami Lara w DE wygladala naprawde jakby jakies porazenie miala, tutaj porownanie DE vs PC (stary model)

 

tr-de-feature.png?zoom=2&resize=768%2C33

 

Chyba nie musze podpowiadac ktora wyglada jak dałn.

Dobra, ale to jest jeden dwa screeny. Przez wiekszosc czasu wyglada rewelacyjnie ;)

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

oj tam od razu spieniłeś. wystarczy że człowiek zapomni o paru śmieszkowych emotkach, a ludzie już myślą że jest się agresywnym.  :kiss:

 

ale że pierwsza i trzecia świadczy za moją opinią, to już nie napiszesz?  :Coolface:

widzisz, a wg mnie na drugiej fotce nowa Lara wygląda na mniej zaspanego dałna - i obie wyglądają słabo.

- t.j. analogicznie twoja past genowa wygląda lepiej, co tylko potwierdza to co napisałem; wszystko zależy od wyboru randomowej fotki.

 

gdyby faktycznie była taka jaką ją przedstawiono na randomowych screenach, to ktoś w Square musiałby mieć wyjątkowo osobliwy fetysz.

Odnośnik do komentarza

@nobody

 

3ci screen w sumie o niczym nie swiadczy, wszystkie wygladaja normalnie, pierwszy screen, wyglada jakby lara na dole zastanawiala sie czy buty dobrze zawiazala, a ta u gory na pewno nie wyglada jak daln.

 

Z niczego to ze wyglada jak daln sie nie wzielo, sorry Nobody, ale ewidentnie nie dogadamy sie w tej kwestii :reggie:

Poza tym pisalem ze nie wyglada tak caly czas, tylko w niektorych ujeciach, takze panie czytaj pan co?

 

20q1b2s.jpg

 

:banderas:

 

Kurcze z daleka przypomina mi troszke:

 

je4SGw0.png

 

Zmiana zdecydowanie na lepsze. :usmiech::lapka: Czekam na jakis gameplay jak sie w ruchu bedzie prezentowac.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

@nobody

 

3ci screen w sumie o niczym nie swiadczy, wszystkie wygladaja normalnie, pierwszy screen, wyglada jakby lara na dole zastanawiala sie czy buty dobrze zawiazala, a ta u gory na pewno nie wyglada jak daln.

 

Z niczego to ze wyglada jak daln sie nie wzielo, sorry Nobody, ale ewidentnie nie dogadamy sie w tej kwestii :reggie:

 

Jeśli twierdzisz że wygląda na obu normalnie, to tym bardziej miałem rację że wszystko zależy od statycznych screenów, a nie gameplayu w ruchu.  :banderas:

 

A tak serio to ja o tym wszystko wiem, fakt faktem w niektórych ujęciach wygląda gorzej od oryginału, ale nowe rysy twarzy wyszły jej w większości tylko na plus.

 

<again screen z łukiem i przy ognisku> 

Odnośnik do komentarza

Ta siersc na niedzwiedziu wyglada troche lipnie jak sie obrazek powiekszy. No, ale widac ze beda zroznicowane miejscowki, nie tylko 1 wyspa, dodajcie do tego dobry gameplay, dobry kat kamery na podziwianie zadka Lary i bede zadowolony niezaleznie od graficznych wodotryskow.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...