Skocz do zawartości

Rise of the Tomb Raider


darkos

Rekomendowane odpowiedzi

Bedzie spoko gierka, spokojnie. Z jedynką było tak samo, na pokazach cinematic experienece i skrypty do zarzygania, a właściwa gierka była o wiele spokojniejsza i przyjemniejsza.

No z tego co widać to reskin poprzedniego TR w snieznych lokacjach z jeszcze większym samograjem :yao: idź pan w ch.uj

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Z tego pokazu była tylko chwila gry reszta to filmiki i press x to jason. Oby to był zle dobrany materiał na pokaz.

 

Jedynkę tak samo reklamowali, a gra wyglądała już "trochę" inaczej. W późniejszych migawkach zresztą było widać te pozostałe elementy jak zabawy w grobowcach, polowania itp.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że ten pokaz był skierowany do januszy od anczarted bo jak większość gry będzie tak wyglądać (raczej niemożliwe) to niech spjerdalają. Jedynka była całkiem dobra, dla mnie sporo lepsza od giereczki Naughty Dog, więc nie skreślam gry po tym fragmencie.

Odnośnik do komentarza

ta, oba te tytuły grają w lidze dałnów i opóźnionych w rozwoju.

 

jestem totalnie zniesmaczony tym pokazem, ile razy oni tam wychylili gałkę, trzy? Najgorsze co może byc, totalny skrypt który sobie obejrzysz za pół roku. A jak Kobik pisze o jakiejś "lidze" to ciekaw jestem co ma na myśli, bo dla mnie i incharted i tr to odpowiednik polskiej ekstraklasy, tzn kadłubkowej ligi dla januszy.

Odnośnik do komentarza

pokazali oskryptowany cinematic qte fragment a (pipi)burza jakby cała miała taka być. dobra, dali dupy z doborem fragmentu, to fakt ale zluzuj poślady. jutro SE ma konfę, pewnie pokażą coś więcej.

zresztą jak było z poprzednią Larą? niemal identycznie na pokazach a sama gra wyszła bardzo spoko.

Odnośnik do komentarza

 

Pokaz słaby, ale później były sceny z różnych leveli i wyglądało to bardzo fajnie.

 

fajnie bo wyjdzie na ps4?

 

jakby było tylko na xbona to by inaczej post brzmiał xD

 

 

A co potwierdzili gdzieś dziś wersję na PS4 ?

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

No ale ogolnie nie ma co porownywac do U4. Nie ta liga.

Kwestia gustu, mi się Nowa lara podobała ;), ogrywałem na PC reboot. Uncharted też miło wspominam ;), w kolejności 2>1>3.

Zobaczę co pokaże sony, PS4 miałem i sprzedałem, ograłem co było do ogrania i chyba kupie XB1. Nie miałem X360, fanem Halo nie jestem ale w Forze 2 oraz 1 bym zagrał, SO do tego i coś by się znalazło, np Alan Wake po raz 7 ;)

Odnośnik do komentarza

identycznie promowano jedynke - na e3 tez pokazywali ta najezona skryptami scenke jak lara ucieka z tej poczatkowej jaskini gdzie jest uwieziona

 

mnie prezentacja, a zwlaszcza ta fragmenty z trailera po gameplayu podobaly sie mega zayebiscie, najladniejsza gra jaka zaprezentowano na konfie, jak dalej gameplay i jej konstrucja bedzie sie opierac na tym co w wczesniejszej czesci to mozna spac spokojnie - na razie z wszystkich gier exow na xone ta jara mnie najbardziej

Odnośnik do komentarza

Poziom poprzednika w nieco lepszej oprawie, oparty na podobnych schematach - więcej nie trzeba, ale i bez zbytniej podjarki.

Lara w tych dwóch minutach kilka razy otarła się o śmierć, pół gameplaya uciekała przed zapadającym się gruntem. czyli wszystko w normie :yao:

Do tego pewnie trochę usprawnią pifpaf, jakies ofwarte tereny + kilka "zagadek" = będze solidna pozycja. Ale na pewno koła na nowo nie odkryją.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...