Skocz do zawartości

PlayStation Now


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

A po ustawieniu konsoli na koncie angielskim jako domowej możesz na polskim koncie wejść w usługę PS Now? Jak ta nie zadziała to innej opcji ja tutaj nie widzę niestety. :( 

 

Tutaj piszą niestety, że możesz grać na swoim koncie głównym ale trofiki będą szły na konto gdzie jest aktywny PS Now:

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...

Może w końcu Sony zauważyło sukces gp i postanowili coś z tym zrobić. Jestem jak najbardziej na tak, konkurencja to tylko profit dla nas. A PlayStation widzi Polskę, przecież wszystkie exy są lokalizowane, dostaliśmy jako pierwsi video pass, tak więc dobrze by było aby now też nam dali.

Odnośnik do komentarza

Byłem w lutym 2020 w Londynie u ziomka. Miał kozacki internet i PS NOW. Dla mnie było to niegrywalne. Jakbym miał tak grać to podziękowałbym temu hobby. Kurla ludzie tu się jarają jak młodzi boostami do 60ks w starych gierkach, a chcą grać z takim lagiem i zmniejszoną responsywnoscią, do tego jakoś obrazu też odstaje od konsol. Po hu kupować takie wypasione TV? Rozumiem jeszcze, że jakimś niedzielniakom to wystarcza, ale corowym graczom? No way. 

 

Co innego możliwość zassania gierki na hdd, wtedy ma to sens.  

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Mimo wszystko streaming już w 2021 ma swoje zastosowanie - gry pokroju The Witness, Octopath Traveler, wszystko co nie wymaga refleksu i daje czas na namysł sprawdza się świetnie.

No ale czuć tego laga w kontroli, coś jakby ci się lekko pad psuł i obraz też gorszy. No chyba że przez rok taki boost zrobili w tym streamingu...

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, balon napisał:

No ale czuć tego laga w kontroli, coś jakby ci się lekko pad psuł i obraz też gorszy. No chyba że przez rok taki boost zrobili w tym streamingu...

 

Tak, na dużym TV widać czasem artefakty. Jednak taki Octopath na ekranie AMOLED w S8 wygląda naprawdę wybornie. :notbad: 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Figuś napisał:

unknown.png

 

 

hmmm

na stronie 404 błąd wyskakuje

https://www.playstation.com/pl-pl/ps-now/

 

@Square może przenieść temat by bardziej widoczny był?  Dzięki

Byłoby nieźle. W cenie około 50 zł miesięcznie lub jeszcze jako PlayStation Turbo Plus jako połączenie Plusa i Now (zapisy w chmurze, gry z Plusa i te sprawy).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Cześć wszystkim bardzo proszę o pomoc kiedyś założyłem sobie konto PS now i nie wyłączyłem w nim automatycznego odnawiania tego konta bankowego w ogóle nie używam mam na nim cały czas 0 zł a jak wszedłem na konsolę to pokazuje że cały czas co miesiąc pobiera z konta na którym nie mam pieniędzy oczywiście o niczym nie wiedziałem. Czy to jest w jakim sensie przestępstwo?

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Dzankraft napisał:

Cześć wszystkim bardzo proszę o pomoc kiedyś założyłem sobie konto PS now i nie wyłączyłem w nim automatycznego odnawiania tego konta bankowego w ogóle nie używam mam na nim cały czas 0 zł a jak wszedłem na konsolę to pokazuje że cały czas co miesiąc pobiera z konta na którym nie mam pieniędzy oczywiście o niczym nie wiedziałem. Czy to jest w jakim sensie przestępstwo?

Według kodeksu karnego paragraf 22.1 ustępu 12 to grozi ci za to od 5 do 7 lat więzienia. 

Powoli pakuj manatki i za kraty :-) 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...