Skocz do zawartości

Sezon 5: The Storm Is Coming... - Feast For Crows/Dance With Dragons/Winds Of Winter


Rekomendowane odpowiedzi

 

ten odcinek

odarł whitewalkersów z otaczającej ich aury mistycyzmu. Nagle widać jak na patelni, że są niczym więcej niż lodowymi zombie dowodzącymi armią kościotrupów. Banał rodem z bestiariusza pierwszego z brzegu rpg

 

 

No ale co Toki, Whitewalkerzy mają

tam na biegunie północnym siedzieć bezczynnie i nic nie robić, bo w przeciwnym razie są odarci z 'aury mistycyzmu'? XD

 

Wejże nie bredź :yao:

 

No jak jedynym pomysłem spaślucha na to co mają robić jest

atakowanie wiosek przy pomocy armii szkieletorów (i jeszcze angażować się chu/j wie po co w walkę wręcz - piękny plot device tylko po to, żeby pokazać, że mieczem Snowa można ich dojechać) to dla mnie równie dobrze mogłoby ich nie być, bo ani to ciekawe ani oryginalne. Po co właśnie były te rytualne miejsca mordów ? Żeby teraz wjeżdżać na pełnej kur/wie na cepa szkieletami w wieśniaków ?

 

 

Jeszcze rozbawiło mnie to pojawiające się ni stąd ni zowąd

małe komando zombie hitler jugend, które jest tam tylko po to, żeby dojechać tę dzikuskę (ona wcześniej się pojawiała ? miało mnie w ogóle obchodzić co się z nią stanie ?)

 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

właśnie fajny jest ten motyw, że wszyscy w westeros i essos zajmują się jakimiś błahymi przepychankami o dynastyczne stołki a tymczasem nad wszystkimi wisi widmo nieuchronnego zniszczenia z rąk armii nieumarłych dowodzonych przez bladotwarzych nekromantów.

Edytowane przez tk___tk
  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

ja bym nie oglądał tego jakby nie motyw Whitewalkerów. Jest tyle ciekawych historii na faktach, że te wymyślone walki o żelazny tron to zwykła moda na sukces. Dodatkowo ostatnie odcinki pokazały, że ten serial może wyglądać jak xena wojownicza księżniczka,

Odnośnik do komentarza

 

Gdybym umiał robić spoiler tagi to bym napisał :P

 

 

http://lmgtfy.com/?q=how+to+make+spoiler+tags

 

Co za kurwa lenistwo.

 

Pier.dolisz szukałem przed chwilą i znalazłem,z tym,że nie działało po wpisaniu.

<spoiler> Text to be hidden. </spoiler>

Bo trzeba uzyc kwadratowych nawiasow [] [/]

Dzięki za info ;)

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...