Skocz do zawartości

Sezon 5: The Storm Is Coming... - Feast For Crows/Dance With Dragons/Winds Of Winter


Rekomendowane odpowiedzi

No kuuuuuurde proszę państwa, na taki odcinek GoT czekałem!
Czy ta ofensywa była w książce opisana? Bo kurde nie kojarzę, żeby była w jakimkolwiek POV-ie, pewnie tylko zasłyszana przez kogoś?

 

Trochę słabo, że stracili całą torbę Smoczego Szkła, bo robiąc z tych grotów strzały mogliby lepiej wyjść, ale mam nadzieję, że nie wzięli ze sobą wszystkich i w Czarnym Zamku nadal jakieś zostały. Ciekawe co z Gigantem, nie umrze z wychłodzenia organizmu?

 

Czekam na dwa kolejne odcinki z wywieszonym jęzorem, bo i w Królewskiej Przystani i w Mereen będzie się działo pewnie...

ALE TO BYŁ DOBRY ODCINEK.

Odnośnik do komentarza

No kuuuuuurde proszę państwa, na taki odcinek GoT czekałem!

Czy ta ofensywa była w książce opisana? Bo kurde nie kojarzę, żeby była w jakimkolwiek POV-ie, pewnie tylko zasłyszana przez kogoś?

 

Trochę słabo, że stracili całą torbę Smoczego Szkła, bo robiąc z tych grotów strzały mogliby lepiej wyjść, ale mam nadzieję, że nie wzięli ze sobą wszystkich i w Czarnym Zamku nadal jakieś zostały. Ciekawe co z Gigantem, nie umrze z wychłodzenia organizmu?

 

Czekam na dwa kolejne odcinki z wywieszonym jęzorem, bo i w Królewskiej Przystani i w Mereen będzie się działo pewnie...

 

ALE TO BYŁ DOBRY ODCINEK.

Yyyy, na pewno groty zrobione z torby pełnej Smoczego Szkła na sto procent mają znaczenie dla wygrania wojny w białymi wędrowcami (po wystrzeleniu wracałyby jak bumerang)... Przecież Stannis mówił w poprzednich odcinkach, że znają ten materiał, więc pewnie jest tego sporo więcej.

 

 

no chyba, że to był trolling

 

 

Zgodnie z przewidywaniami wątek mamy smoków nabrał rumieńców po tym jak dołączył do niej Tyrion.

Odnośnik do komentarza

małe spoilery jeśłi ktoś nie oglądał nowego odcinka

 

kurde ale ten serial ma dziwną dynamike - najpierw przez kilka odcinków nie działo się nic, a dziś nagle działo sie "wszystko"

 

 

 

i fajnie że w końcu po 5 sezonach zdołali pokazać coś co było zapowiedziane w pierwszych scenach pierwszego odcinka :P

 

fajnie że królowa matka dostała po (pipi)e, oby sczezła w lochach

 

 

 tylko troche głupio że woda do pasa okazała się przeszkodą nie do pokonania dla armi nieumarłych XD

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

 

 

No kuuuuuurde proszę państwa, na taki odcinek GoT czekałem!

Czy ta ofensywa była w książce opisana? Bo kurde nie kojarzę, żeby była w jakimkolwiek POV-ie, pewnie tylko zasłyszana przez kogoś?

 

Trochę słabo, że stracili całą torbę Smoczego Szkła, bo robiąc z tych grotów strzały mogliby lepiej wyjść, ale mam nadzieję, że nie wzięli ze sobą wszystkich i w Czarnym Zamku nadal jakieś zostały. Ciekawe co z Gigantem, nie umrze z wychłodzenia organizmu?

 

Czekam na dwa kolejne odcinki z wywieszonym jęzorem, bo i w Królewskiej Przystani i w Mereen będzie się działo pewnie...

 

ALE TO BYŁ DOBRY ODCINEK.

Yyyy, na pewno groty zrobione z torby pełnej Smoczego Szkła na sto procent mają znaczenie dla wygrania wojny w białymi wędrowcami (po wystrzeleniu wracałyby jak bumerang)... Przecież Stannis mówił w poprzednich odcinkach, że znają ten materiał, więc pewnie jest tego sporo więcej.

 

 

no chyba, że to był trolling

 

 

Zgodnie z przewidywaniami wątek mamy smoków nabrał rumieńców po tym jak dołączył do niej Tyrion.

na dragonastone jest tego w pisdu i jeszcze więcej.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak wy, ale ja w tym serialu nie czekam na epickie bitwy rodem z władcy pierścieni, więc to ostatnie 20 minut nie zrobiło na mnie piorunującego wrażenia, choć jak na standardy telewizyjne to widać, że budżet był kosmiczny. Pomijając fakt, że były już ciekawsze potyczki w tym serialu (Blackwater, atak na mur), to ten odcinek

odarł whitewalkersów z otaczającej ich aury mistycyzmu. Nagle widać jak na patelni, że są niczym więcej niż lodowymi zombie dowodzącymi armią kościotrupów. Banał rodem z bestiariusza pierwszego z brzegu rpg

 

 

Jeżeli było cokolwiek wartego uwagi w tym odcinku, to popchnięcie wątku Daenerys we właściwym kierunku.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

 

 

 

ktoś mi przypomni skąd Snow ma ten super whitewalker killer sword? Coś mi się kojarzy że dostał od starego Mormonta albo dużo wcześniej od Eddarda...

 

 

a sam odcinek super, bitwa fantastycznie zrealizowana, Cersei mi nie szkoda, jak dostawała chochlą po łbie to śmiałem się jak głupi xd Tyrion i Daenerys dobry duet będzie no i DZIEWCZYNKA dostała pierwszy quest od may face god

 

 

Odnośnik do komentarza

no to jest miecz z valyriańskiej stali i wygląda na to, że nim też można walkerów dojechać, ale to raczej ten rodu mormontów niż eddarda bo jego tywin chyba przetopił żeby joffreyowi prezent zrobić. z tym obdzieraniem z mistycyzmu to fakt, ale to nastąpiło już w wątku brana czy w scenie z niemowlakiem więc dla mnie spoczko.

Odnośnik do komentarza

Jaime chyba też ma taki. ;D

 

btw Tokar

 

 

 

Trochę się z Tobą zgadzam, szkoda że już nie ma scen z tym porozrywanymi ciałami na śniegu ułożonymi w symbole niemniej sami whitewalkerzy robią, było widać że tych prawdziwych jest tylko kilku/kilkunastu a reszta to tylko zombiaki. Spoko motyw że ich broń rozbija stal w lód :D

 

 

Stara za kratami, żona za kratami a piz.duś Tommen zamiast krwawo ich odbić płakusia xddd

 

 

Odnośnik do komentarza

Fajnie, że przy końcu sezonu dopiero coś się zaczyna dziać, bo póki co to tego wydmuchanego budżetu wcale nie było widać. Końcówka fajna, ale chyba mocniej mnie grzeje wątek Tyriona ze Smokową.

 

Strasznie nierówny ten sezon, większość wątków dopiero teraz nabiera kształtu i coś trudno mi uwierzyć, że uda im się chociaż część dokończyć do końca sezonu.

Odnośnik do komentarza

ten odcinek

odarł whitewalkersów z otaczającej ich aury mistycyzmu. Nagle widać jak na patelni, że są niczym więcej niż lodowymi zombie dowodzącymi armią kościotrupów. Banał rodem z bestiariusza pierwszego z brzegu rpg

 

 

No ale co Toki, Whitewalkerzy mają

tam na biegunie północnym siedzieć bezczynnie i nic nie robić, bo w przeciwnym razie są odarci z 'aury mistycyzmu'? XD

 

Wejże nie bredź :yao:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...