Skocz do zawartości

Sezon 5: The Storm Is Coming... - Feast For Crows/Dance With Dragons/Winds Of Winter


Rekomendowane odpowiedzi

Ja po obejrzeniu czterech epów stwierdzam, że zawsze powinny być takie "wycieki" albo nawet powinien wychodzić cały sezon na raz tak jak HoC. Po tych czterech godzinach mogę śmiało stwierdzić, że w każdym wątku coś się wydarzyło i akcja choć trochę poszła do przodu, a gdybym obejrzał tylko jeden odcinek to też bym stwierdził, że szału nie ma bo jak ma być skoro serial zazwyczaj potrzebuje co najmniej dwóch epów, żeby liznąć każdą postać. Na plus po tych odcinkach, że w końcu może będzie się podobał wątek Khaleesi jak już pewna postać do niej trafi bo nie mogę już słuchać jej lamentów o panach, niewolnikach i rozterkach młodej matki (smoków).*

 

*Zaznaczam, że książek nie czytałem więc nie wiem jak to się rozwinie. Może dalej będzie chu.jnia z grzybnią.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy ep bardzo spoko. "Nic się nie działo" mam w zadzie i nie świadczy to o niczym, no może oprócz tego, że "nic się nie działo". Wiadomo, że są wątki mało ciekawe, które mogłyby umrzeć już dawno temu (mama smoków), ale to wiadomo gdzieś tak od początku. Drugi ep gorszy, bo za dużo mamy smoków i konsolomaniaka.

Odnośnik do komentarza

właśnie ku.rwa to już ten niebezpieczny moment, w którym serial i książka coraz bardziej będą się rozłazić, a niektóre wątki wyprzedzać to co napisał martin i zastanawiam się czy aby nie zawiesić oglądania przynajmniej do premiery winds of Winter :/.

 

Tak jak piszesz. Ewentualne spoilery i tak mnie nie ominal, ale ksiazka > sezon 1 > guwno > reszta serialu wiec mysle ze bedzie warto poczekac.

Odnośnik do komentarza

to ja tylko jeden pooglądałem i było tak nieciekawie że nawet nie chciało mi się sięgać po pozostałe odcinki które wyciekły i pewnie pooglądam kolejny dopiero jak sie pojawi "normalnie" ...

kurde tak naprawde to nie do pomyślenia - ostatnimi laty oglądałem/oglądam kilka(naście) seriali i w 90% jak nie więcej było tak że jak sie kończył odcinek to byłem wkurzony że jeszcze tydzień czekania na kolejny... a teraz? pojawiło sie odrazu 5 a ten pierwszy kompletnie nie zachęcił żeby odrazu sięgać po reszte (mimo że zwykle taka akcja ze pojawia się odrazu 5 była by "zbawieniem" dla mojej cierpliwości)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po obejrzeniu odcinków 1-4 trochę żałuję przeczytania książki zwłaszcza, że już wszystko zaczyna mi się mieszać, sam już nie wiem co właściwie było, a co nie w powieści. Wracając do adaptacji - jest dobrze, wszystko się rozkręca, ale mnogość wątków (Stannis, Tyrion, Sansa, Aria, Daenerys itd) powodują u mnie dziwne przekonanie, że ten sezon skończy się, zanim na dobre się zacznie. I czekaj znowu rok i na serial, i na książkę (dwie, a miała być jedna...)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...