Skocz do zawartości

TEKKEN 7


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

Doszedlem to tego jak pobrac wiec dam dobra rade. Najpierw nalezy ocenic preorder Tekkena na 5 gwiazdek wejsc w konsoli w zakladke "co nowego" -> o zawartosci i dopiero pobierz. Innej opcji nie mialem bo automatyczne pobieranie ani reczne poprzez sklep nie dzialalo w moim przypadku.

A jak się oceni na 1 gwiazdkę, to nie będzie? :/
Odnośnik do komentarza

Kilka pytań do tych co zagrają/grają, bo planuję kupić jutro albo pojutrze:

 

1. Netcode. Czy jest na poziomie Virtua Fighter (idealny, ale na to nie liczę), na poziomie TTT (czyli tylko lekko ch*jowy), czy na poziomie SFV (totalnie zwalony)?

 

2. Czytałem, że można jakąś muzykę tam customizować, że mogą to być utwory z poprzednich Tekkenów. Prawda to?

 

Generalnie napalam się, bo oceny wysokie i jako operator Jacka nie mogę sobie odmówić upewnienia się, jak kolejny Tekken okazuje się niezbalansowaną kupą i co druga osoba gra jakimiś klaunami pokroju Hwoaranga czy Boba ;)

Odnośnik do komentarza

Kilka pytań do tych co zagrają/grają, bo planuję kupić jutro albo pojutrze:

 

1. Netcode. Czy jest na poziomie Virtua Fighter (idealny, ale na to nie liczę), na poziomie TTT (czyli tylko lekko ch*jowy), czy na poziomie SFV (totalnie zwalony)?

 

2. Czytałem, że można jakąś muzykę tam customizować, że mogą to być utwory z poprzednich Tekkenów. Prawda to?

 

Generalnie napalam się, bo oceny wysokie i jako operator Jacka nie mogę sobie odmówić upewnienia się, jak kolejny Tekken okazuje się niezbalansowaną kupą i co druga osoba gra jakimiś klaunami pokroju Hwoaranga czy Boba ;)

Gre bede miał jutro ale obstawiam ze serwery rusza z oficjalna premiera czyli 02.06.
Odnośnik do komentarza

Raczej casual friendly, a do tego postacie DC i fabuła klepana przez pewnie jakiegoś komiksowego scenarzystę. Za to Tekken to Tekken. Jak grałeś w poprzednie części, to będziesz grał w kolejne. Poza tym Tekken 7 to wreszcie soczyste 3D w tej generacji i chyba konkurencji na tym polu nie będzie miał, bo na SC ani VF raczej się nie zapowiada  ;)

Odnośnik do komentarza

Swietnie, ze w koncu gierka trafia na konsole. Ale denerwuje mnie fakt, ze ta gra w cale nie jest nowa. Koreance maja juz po milionie nabitych kilometrow, a my dopiero zaczynamy w to grac. Kiedy beda czasy, gdy wszyscy razem bedziemy grac, badz z malym opoznieniem, a nie po latach :/ zawsze mnie to boli.

Odnośnik do komentarza

Z tą muzą super sprawa, nie wyobrażam sobie grać na tej dubstepowej padace. Lepiej już sobie puścić to:

 

https://www.youtube.com/watch?v=QMsgVLo1Zms

 

Słyszałem też że na Playstation 4 będą też kostiumy z poprzednich części. Ciekawe czy dadzą Kazowi strój z jedynki gdzie miał buty Nike na sobie ;)

Odnośnik do komentarza

Zarwałem noc z T7 i odczucia jak najbardziej pozytywne. Muza faktycznie, nie dla każdego, ale jukebox załatwia sprawę. Generalnie mam wrażenie, że jest ciutkę wolniej niż w tagu i o wiele trudniej wsadzić (bez ściany) akcje za pół paska. Dla mnie to na plus. Najsłabiej wypadają imho areny - tu Bamco mogłoby się naprawdę lepiej postarać.
Nowe postacie baaaardzo spoko. Katarina <3 - normalnie Hwo z cyckami. Będzie grane!

Odnośnik do komentarza

Raczej casual friendly, a do tego postacie DC i fabuła klepana przez pewnie jakiegoś komiksowego scenarzystę. Za to Tekken to Tekken. Jak grałeś w poprzednie części, to będziesz grał w kolejne. Poza tym Tekken 7 to wreszcie soczyste 3D w tej generacji i chyba konkurencji na tym polu nie będzie miał, bo na SC ani VF raczej się nie zapowiada  ;)

 

Ty no nie kupuje tego wytlumaczenia, że casual friendly bo taki Guilty Gear na PS4 ma średnią 87 a system ma taki, że w Polsce dwie osoby w niego grają taki jest. 

 

Tekken jest po prostu słaby/średni po ostatniej genialnej odsłonie jaką była TK 5 DR to ta seria pada na pysk, grałem w TTT2 i T6 i w najnowszego nie mam zamiaru grać bo ta seria się po prostu skończyła i brak jej pomysłow na siebie, chociaż może 7 to zmienia, nie wiem. Nie grałem, nie oceniam. Brak VF powoduje u mnie ogromny ból dupy bo VF 5 to była najlepsza bijatyka 3D od czasów Soul Blade/Calibur

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Źle. VF5 to była najlepsza bijatyka EVER. A jak wyszła na Live to była to pierwsza gra na 360 z którą natłukłem 100 godzin Wolfem online. NAJ LEP SZA. No ale... nie ma jej już i tyle. Szkoda. Tekken to Tekken, zawsze ktoś w to będzie grał a czasem nie ważne kto ma racje, czasem ważne kogo jest więcej. Jak podchodzisz do bijatyk tak, że zawsze chcesz mieć z kim zagrać albo a nie chcesz w ciemnym pokoju tłuc zobaczone na YT combosy, to zostaje obecnie SF4, SF5, T7 i Killer Instinct chyba, że w MK i Injustice ktoś jeszcze gra. MK9 próbowałem chwilę na początku ale kod sieciowy na PS3 nie dawał pograć w ogóle.

Odnośnik do komentarza

W SF5 ledwo da się grać, więcej siedzisz w treningu niż grasz, jeszcze do tego te loadingi. W tej chwili MKX, więc pewnie także Injustice 2, to inny poziom jeżeli chodzi o grę w sieci. Netcode tutaj od ponad roku jest naprawdę dobry. Jak wrócę z urlopu to od razu obadam Tekkena, jak gra po sieci będzie kuleć, to chyba nie pozostanie mi zakupić Injustice, chociaż sam system walki lepiej mi leży w MK.

 

Wysłane z mojego XT1580 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Niby fakt, ale oprócz drewnianego trochę systemu oferują tonę zabawy, i co dla mnie ważne online stoi na wysokim poziomie, nie mam już czasu, ani nawet z kim grać offline. Więc co mi po mega super głębokiej rozgrywce, jeżeli tak jak w SF5 online leży, innych trybów brak, te zadania to tania kopia gier netherrealms, mnie w ogóle nie zachęcają i do odpalenia gry. Pogram raz na jakiś czas, ale nie mogę się w tą grę wkręcić. Zdecydowanie lepiej ogląda mi się turnieje niż gra w samą grę. Taka przykra prawda.

 

Wysłane z mojego XT1580 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Nie no te Mortal Kombaty czy Injustice to gierka na imprezy przy piwku, głupie to i drewniane. 

Probowalem z kumplami grac w obie, ale serio nie potrafilismy sie wkrecic. 

Chyba do Tekkena pozostaje jakis sentyment, mimo ze teraz przechodza ze 2-3 rocznie, to i tak biora Tekkena na premiere, zeby wlasnie przy piwku pograc. Preordery na Crasha tez sa, nostalgia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...