Skocz do zawartości

Eliminacje do Euro 2016 Francja


schabek

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś pisałem tutaj, że od Lewego za dużo się oczekuje w reprezentacji, że to tylko świetny napastnik, a nie zawodnik, który może napędzać całą drużynę, rozgrywać i strzelać bramki jak Messi... a tu taka wtopa, okazuje się, że jednak może. Jak tak dalej pójdzie, to będziemy mieli swojego człowieka w finałowej trójce do złotej piłki, zwłaszcza, że Lewy jest też całkiem medialny i popularny.

Odnośnik do komentarza

No Lewy to jest taki potwor ze az strach. Samo to jak on sie zastawia w oczekiwaniu na pilke, no nie do ruszenia byl. Pewnie wszystko zasluga Smudy ze na treningach w Lechu kazal mu grac na Arbolede :D Ale tak na serio to nie bylem pewny czy dozyje czasow w ktorych kibice beda wbigac na boisko zeby zrobic sobie fote z polakiem tak jak z Messim, Ronaldo i reszta kosmitów. No i dzieki temu cholopaczkowi doliczyli 4 minuty xd

 

Zeby tylko w niedziele na ostatniej prostej sie nie wyebali.

Odnośnik do komentarza

(...)

 

Zeby tylko w niedziele na ostatniej prostej sie nie wyebali.

Czuję w kościach taką piękną katastrofę w stylu 2:2 po stracie gola w ostatnich minutach- baraże, a w nich jakaś Holandia czy inny średnio osiągalny zespół. Jeeezusicku jaka to była by szkoda tych chłopaków. Dawno repra nie budziła we mnie takich pozytywnych emocji jak teraz. Jak jakimś cudem wturlali tego farfocla do bramki szkotów w 94 minucie to nie wiedziałem co się dzieje- nawet nie podskoczyłem tylko odrętwiały patrzyłem w telewizor i nie mogłem uwierzyć. Pjerdolone niemiaszki musieli wtopić z irolami, członek im w buzie za to. I tak by nam to nic nie dało za bardzo, ale lepiej by się im grało z przewagą 3 pkt. Choć z drugiej strony, jak ktoś słusznie zauważył wczoraj na twitterze, może taki plaskacz w ryja jakim był remis i wygrana Irlandii sprawi, że chłopaki ścisną poślady bardziej, a nie oddadzą gładkie 0:1 bo przecież jesteśmy tacy dobrzy i na pewno awansujemy, a mecz sam się wygra. W niedzielę liczę na walkę do upadłego, wypruwanie flaków i wygraną no bo po prostu nie ma bata, żeby taka fajna drużyna nie pojechała na 24-zespołowe EURO. 

Odnośnik do komentarza

robi się nie ciekawie, o ile brak Jodłowca to raczej wzmocnienie, to brak Milika i Rybusa daje już pewien niepokój. Ciekawi mnie kto zagra obok Lewandowskiego, bo jak wyżej ustawimy Mączyńskiego, to znów chłopak zniknie z pola widzenia. Krychowiak będzie miał pełne ręce roboty. Martwi mnie też to, że Fabiański mimo, że to solidny bramkarz, to meczu nie wybroni, a tutaj będzie to potrzebne. Obawiam się gry na 0-0 i straty gola w końcówce, baraże, Chorwacja i to co pisałem przed eliminacjami, że brak awansu na ME z 24 drużynami to wstyd, na który nas niestety ciągle jest stać

Odnośnik do komentarza

Obok Lewego powinnien zagrać kiepski Mila :) niemamy lepszego gościa który potrafi podawać, asystować jak on, Milik pokazał co potrafi 6 goli i asyst robi swoje, brak Rybusa także będzie odczuwalny razem z Grosikiem robili robote na lewej flance.  Irlandia bez Givena.

 

ps. po konferencji widać że to Sobiech zagra obok Lewandowskiego

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

podobno tak to ma dzisiaj wygladac:

 

Fabiański – Piszczek, Glik, Pazdan, Wawrzyniak – Olkowski, Krychowiak, Linetty, Mączyński, Grosicki – Lewandowski

 

troche sie boje o karola w meczu o taka stawke no ale coz, miejmy nadzieje ze da rade, chociaz jego ostatni mecz w kadrze (z grecja?) delikatnie mowiac mu nie wyszedl. z drugiej strony jak szkielet kadry (glik-krychowiak-lewy) bedzie dawal rade to inni wystarczy ze nie beda przeszkadzac.

 

 

przyznam ze to pierwszy mecz reprezentacji od lat ktory wzbudza we mnie jakies wieksze emocje. po latach upokorzen, wstydu, obraniakow, smudofornalikow i innych nieszczesc w koncu jest druzyna ktora na prawde zasluguje na awans. obstawiam 2:0

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...