Skocz do zawartości

Janusze gamingu


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś nie płaci za grę, tylko ją kradnie to nie przyczynia się do rozwoju tej branży.

 

Rozumiem, że wszystkie filmy masz na blurayu, chodzisz na premiery do kina, muzykę tylko vinyl i mp3 digital code, windows też nie piracony jak i większość programów na dysku.

myślisz, że taki janusz gejmingu wie jaki ma software w konsoli? nie mówiąc o wgrywaniu cf.

 

No na bank 360 sobie też sam przerobił.

Odnośnik do komentarza

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=t&string=xbox+360+przer%C3%B3bka&bmatch=seng-v6-p-1-e-0904 

 

 nie ma problemu z przerobieniem xboxa360.

 

 

Filmy można spokojnie oglądać w internecie albo VOD za ~5zł, ogólnie filmów nie zbieram, pojedyncze tytuły ewentualnie, na premiery owszem, chodzę do kina, 14zł za bilet to nie majątek, muzyka na spotify za 20zł miesięcznie na wszystkich urządzeniach w każdym miejscu, windows 7 kupiony parę lat temu przenoszę z kompa na inny komp.

 

 

W dzisiejszych czasach bycie legalnym wcale nie jest drogie.

 

Edytowane przez Szejdj
Odnośnik do komentarza

Premiery filmowe tylkobw kinie, muzyka na Spotify, albo na CD, Windows już miałem, gdy kupiłem laptopa, Office oryginalny, programy użytkowe w wersji dla studentów.

 

Chociaż przyznaje, oglądam filmy w necie, ale takie, których nie ma już w kinie, albo są cieżko dostępne. Filmów na DVD, ani Blu-Rayu nie zbieram, więc nie kupuję.

Odnośnik do komentarza

Chociaż przyznaje, oglądam filmy w necie, ale takie, których nie ma już w kinie, albo są cieżko dostępne. Filmów na DVD, ani Blu-Rayu nie zbieram, więc nie kupuję.

Jesteś rakiem nie przyczyniasz się do rozwoju branży filmowej. Takie jeszcze pytanie kupujesz używane gry na ps3 czy tylko nówki?

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Czyli daję konsole typowi, on mi ją oddaje ja wypalam nową fifę na DVD i ona działa? a nieeee, poza całą zabawą muszę kupic nagrywarkę blu-ray i płyty blu-ray!

jezu no i tak to jest to samo (spytaj Milana zresztą), po prostu na 360 jest tańsze i było szybciej (bo konsola była rok wczesniej plus szybciej ją złamali) do tego gry zajmują mniej przez co łatwiej się ciągnie, ale jezu co za różnica czy kradniesz grę czy film lol. W takim razie każdy jest januszem i tyle.

Odnośnik do komentarza
 

Czyli daję konsole typowi, on mi ją oddaje ja wypalam nową fifę na DVD i ona działa? a nieeee, poza całą zabawą muszę kupic nagrywarkę blu-ray i płyty blu-ray! 

 

 

I uważasz w tej całej swojej naiwności, że osoba, która zakupiła/przerobiła konsolę nie zaopatrzy się w odpowiednią nagrywarkę?

Janusz to janusz (zaznaczam, przez małe "j") i zrobi wszystko, ba nawet się nauczy, aby jak najwięcej ucebulić.

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

no każdy jest, w tej czy innej dziedzinie

W tym momencie należy się zastanowić, czy rozmawiamy o cebulactwie, januszach, czy piraceniu, nie uogólniajmy, trzymajmy się wytycznych tego jakże zacnego tematu.

 

Co do piracenia, X360 jest jedyną "niespiraconą" konsolą u mnie, reszta to już właściwie retro, gdzie nawet zakup oryginalnej gry w żaden sposób nie przełoży się na zysk dla developera, bo i tak wszystko właściwie już jest z drugiej ręki, i to jest niepodważalny fakt.

 

Aha, przycisk na minusy macie tam \

                                                           -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                                                                                                                                                                                    \

                                                                                                                                                                                                                    V

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

 

Chociaż przyznaje, oglądam filmy w necie, ale takie, których nie ma już w kinie, albo są cieżko dostępne. Filmów na DVD, ani Blu-Rayu nie zbieram, więc nie kupuję.

Jesteś rakiem nie przyczyniasz się do rozwoju branży filmowej. Takie jeszcze pytanie kupujesz używane gry na ps3 czy tylko nówki?

Przyczyniam sie do rozwoju branży filmowej, bo chodze do kina. A co do gier, kupuję nówki i używki, ale akurat kupywanie używek jest legalne, więc słaby strzał, kolego.

Odnośnik do komentarza

 

 

Chociaż przyznaje, oglądam filmy w necie, ale takie, których nie ma już w kinie, albo są cieżko dostępne. Filmów na DVD, ani Blu-Rayu nie zbieram, więc nie kupuję.

Jesteś rakiem nie przyczyniasz się do rozwoju branży filmowej. Takie jeszcze pytanie kupujesz używane gry na ps3 czy tylko nówki?

Przyczyniam sie do rozwoju branży filmowej, bo chodze do kina. A co do gier, kupuję nówki i używki, ale akurat kupywanie używek jest legalne, więc słaby strzał, kolego.

 

 

Dla mnie to samo co sciągnie z torrenta bo kase jakiś kanabis dostanie a nie twórca gry, ale usprawiedliwiaj się dalej.

Odnośnik do komentarza

Ja piernicze, ale osoba, ktoa sprzedala mu te uzywke prawdopodobnie kupila nowke i za kase z 2-3 sprzedanych uzywek kupi kolejna nowke i wychodzi na to samo.

Zakladanie, ze ktos kupujac uzywke za 60zl kupilby nowke, gdyby nie bylo uzywek, jest jak zakladanie, ze ktos kupilby mercedesa jakby nie bylo opli.

Edytowane przez KopEr
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...