Skocz do zawartości

Janusze gamingu


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

Albo wystarczy zobaczyć, jak ktoś wypowiada tytuł Duke Nukem. Bo każdy Janusz jakiego znam, mówi to tak, jak się pisze. I jest mi wtedy bardzo przykro.

Właśnie po tym można rozpoznać janusza, który pierwszy raz zagrał w Duke'a w późnym gimnazjum/liceum aby być hipster 100% retro, a nie gracza, który poznał geniusz po powrocie z kratówki z kolorów po angielsku z podstawówki. Ewentualnie z zawodów

 

Z CoDami inna sprawa

Odnośnik do komentarza

O, Figaro ma racje. Większość JG nie zna języka angielskiego i okrutnie kaleczy wymawianie tytułów gier:

 

- KAL of duty

- rezydent EWIL

- BJOszok

- FINAL fantasy

- GOT of war

 

 

itd. :P

O! Znam takiego jednego:

- Unterhanter

- Gudwar

Myslalem, ze pluca wypluje ze smiechu jak to uslyszalem.

 

JG piraci, nie ma czasu na przejscie miliona gier i nazywa grajacych na oryginalach idiotami.

Odnośnik do komentarza

Janusze gejmingu:

1 Znają tylko kilka marek, najczęściej tych najpopularniejszych

2 Nie umieją wypowiadać tytułów gier po ang., "final fantazy" etc.

3 Najczęściej nie kończą zaczętych gier (bo im się znudzi, bo maja następną, bo jedzie do wujka na imieniny)

4 Granie bardziej służy szpanowaniu, podobnie jak posiadanie najnowszej komórki i 30-letniego BMW, bucików adasia

5 Zakładają konta na forach growych, po czym znikają z nich na dobre

Odnośnik do komentarza

Niektóre wasze typy bardzo trafne, np. to co Bluber napisał. Zawsze mnie trzęsie jak ktoś skipuje wszystko jak leci. A potem płacz że fabuła denna i nie wiadomo o co chodzi :) Natomiast z panem Golabem to się nie zgodzę, polskie napisy w grach powinny być narzucone ustawowo. A dubbing niech będzie opcjonalnie w RPGach i innych grach z dużą ilością gadania. BTW, na innym forum spotkałem się kiedyś z hejtem na... polskie napisy na okładce. Gościu wszystko sprowadzał zza granicy. Dla mnie to dziwne. A wracając do Januszy - w moim mniemaniu to przede wszystkim piwożłop, który wiedzę o grach czerpie z gazetki promocyjnej, TV i ewentualnie od innych Januszy. Ulubione serie Janusza to CoDzik, Fifa, ewentualnie jakieś Kinect-wygibasy dla Grażyny.

Odnośnik do komentarza

Nie interesuje się zbytnio grami, kupuje średnio 2-3 gierki rocznie (oczywiście kolejne części takich tasiemców, jak asasyn, cod czy fifa) i gra sobie od czasu do czasu w weekendzik. Tak wygląda większość moich znajomych z prawdziwego życia, którzy grają w gry ;D

AAAA i zapomniałem wspomnieć o najważniejszym, Janusz gra na Playstation, a na pytanie czemu na tym, a nie na czymś innym odpowiada: "no bo przecież plejstejszyn najlepsze, co nie xD"

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...