Skocz do zawartości

Janusze gamingu


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde tylko co Wy macie do fify. Jeżeli ktoś gra tylko w fifę i coda to owszem jest januszem. Ale chyba jak ktoś gra sobie casualowo i ma wiele innych gier to jest ok prawda? Ja tam gram w piłkarki od issa na psx (nie licząc sokkera z pegasusa) i zawsze byłem wiernym fanem PESa, ale obecnie fifę uważam za najlepszą grę tego typu i co roku liczę na powrót pesa do władzy.

Odnośnik do komentarza

Może chodzi o zawsze najnowszą fifę? Idzie janusz do sklepu i prosi o fifę, bo widział reklamę dużą w Empiku.

 

Osobiście też czasami lubię się odmóżdżyć i postrzelać w laserki/blasterki, poskakać po budynkach, polatać po wszechświecie, daje mi to prawdziwe poczucie odprężenia wieczorową porą. Gdy dzieci już sobie śpią światy gier są tylko moje.

 

Chociaż w Assassin's Creed 3 s(pipi)ili sterowanie strasznie i mnie to martwi...

Odnośnik do komentarza

Napisy w filmie to po prostu kwestia wprawy. Dubbing w niektórych filmach jeszcze rozumiem, że ludzie lubią, ale lektor? W przyrodniczych ewentualnie albo dokumentalnych :)

 

Często sens dialogu jest zmieniany w lektorze, dow(nene)y nie są śmieszne itd.

 

Pamiętam jak za małego miałem różne filmy na VHSach z lektorami a po latach odpalam je w oryginalne to czasami całe sceny potrafią mieć inny kontekst wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza

 


granie w piłkarzyki nie czyni janusza. janusz to stan umysłu.

 

Wiesz, teraz dzieci są tak wychowane, że jak pokażesz im piłkę nożną i spytasz z jakim sportem jest powiązana, to odpowiedzą z wielkim i głębokim przekonaniem: z FIFĄ! (osobiście słyszałem). W tym przypadku ewidentnie zawodzi rodzic z syndromem janusza.

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Maja najczesciej od 16 do 22 lat. Pierwsze e-doswiadczenia zbierali na czacie interii, kwejku i naszej klasie, czyli internetowych odpowiednikach remiz strazackich, o ktorych marza, ale nie moga do nich pojsc, bo... powiedzmy, ze jak jada rowerem to sa 3 pedauy.

 

Czesci z nich udalo sie zaistniec lizaniem dupy wyjadaczom ww portali - koffali słit focie, lofffciali nowe fryzury, karcili hejterow gornolotnymi dissami randomow, typu: "odp.ierdol sie od Sabiny" - plyneli z pradem. W przerwach miedzy komentowaniem nowych .jpgow grali w gierki na kurniku. Byli nawet czesto w gornej czesci tabeli w warcabach.

 

Na komunie dostali PS3 od wujka z warszawy. Po 4 latach namietnego napyerdalania w PESa udaje im sie wygrywac juz z konsola na medium, a czasami nawet na hard. Sa mistrzami osiedla w miejscowosci pod miejscowoscia pod Starozrebami. Slyszeli juz, ze urzadzenie to mozna podlaczyc do Internetu, ale boja sie, ze spyerdola cos w ustawieniach i konsola sie spali, a nie moga sobie pozwolic na nowa, bo zbieraja na cos co pozwoli im podniesc prestiz w realu, kiedy spotkaja sie wreszcie z michalina94 z czatu na interii (np. nowy spoiler do golfa II, ktory dostana po bracie na 18ke).

 

W kiosku w Starozrebach zauwazaja PESa na okladce PE. W miedzyczasie dostaja wpyerdol od prawdziwych remizowych twardzieli (nie e-remizowych). Na pocieszenie kupuja gazete z recenzja ich ulubionej gry. Sa w szoku, ze sa juz czasopisma o tej tematyce. Jeszcze wiekszym szokiem okazuje sie jednak dla nich informacja, ze niby fifa jest juz od lat lepsza od PESa. Wsciekly rudy, chudy, obciety na zapalke i z jedna noga znacznie krotsza od drugiej random wchodzi na portal czasopisma, gdzie zaczyna napyerdalac komentarze typu:

"HAHHAHAHAHA PES MISTRZEM SWIATA GHAAHAHAHAHA","XBOX GUWNO EHEHEHHEHE", "NOWE KONSOLE SOM NIEPOTRZEBNE JEST TYLE GIER DO OGRANIA CWELU".

Pewnego dnia wita go news o JEDNYM RDZENIU, z ktorego dowiaduje sie, ze portal czasopisma ma rowniez forum.

Wchodzi na nie i...

 

 

...witaj LionelPL, mateusz91 :confused:

 

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Znam jednego janusza gamingu w sumie. Grał większość życia w pesa na ps2. Kupował regularnie PE do czasu gdy w recenzji lepszą notę otrzymała fifa. Zapytałem go czy grał w fifę skoro ocenia że pes lepszy. Najlepsze jest to że nie grał w żadną z nowych części tych gier ale fifa to przecież totalny arcade dla dzieci w porównaniu z pesem i nigdy nie ma prawa być lepszy. Do dziś nie kupił pe ani nawet ps3/x360. Nadal gra w pesy na ps2, czasem burnouta revenge. A kiedyś wielki konsolowiec, wróg pecetów. Kompletnie już się nie interesuje branżą. Jak mu mówię o nowinkach to jest zdziwiony że pojawiają się nowe konsole albo nowe gry. Raz przyszedł do mnie i na xboxa360 powiedział z przekąsem, że fajna pseudokonsola, bo ma funkcje peceta (czyli np oglądanie youtube). Wszystko co nowe=złe.

Edytowane przez Cosmos
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś kradnie grę to nie ma prawa jej oceniać, a tym bardziej krytykować. W przeciwnym razie jest gorzej niż januszem.

 

Co? 

 

Tzn. wiem co masz na myśli, ale i tak - co?

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...