Skocz do zawartości

Kingdom Come: Deliverance


Grzegorzo

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie jak pamiętam gra się z(pipi)ała na samym początku tego questa że nijak nie dało się kontynuować, dobrze że miałem sejwa nie daleko tak więc nie straciłem dużo czasu. Pewnie już naprawione patchami ale @balon lepiej sobie zrób czysty sejw zanim zaczniesz zadanie z klasztorem. 

Odnośnik do komentarza

Fajnie się zaczyna, klimat brudnego średniowiecza bez smoków i guwnomagii, prima sort.

 

Ale to sterowanie i mechanika :( blokuje się na krzakach, beczkach, podwyższeniach. Skakanie jest srednio uzyteczne. Otwieranie nawet łatwych zamków w jednym z pierwszych questow u mlynarza - no nie dam rady gałkami DS4 choćbym się zesrau. Próbowałem z 50 razy i musialem skończyć grę z nerwów. 

 

Niestandardowy savegame także mi nie leży. Skoro i tak przed większością ryzykownych akcji wystarczy podejsc do łóżka w opcji "spij 1h i zapisz gre" to równie dobrze moznaby zapisywac w dowolnym momencie, mniej bezproduktywnego łażenia. W RPGach bardzo lubie mieć każulową swobodę pod tym względem.

 

No nic, spróbuję innych questow a do lockpicku może wrócę później. 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie nie licząc trudnej walki (tutaj mocno wspieram janusz stajl luk)to sterowanie, mechanika jest mega. W końcu coś innego, mocno realne, inna responsywność i ciężar rychu. 

Jedynie te zamki  to faktyczni lolek. Otworzyłem chyba raz na cała grę, a próbowałem z 20 razy xD No ale dałem sobie spokój i jako pobożny Heniu nie włamuję się.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, _Red_ napisał:

Udało mi się za 10 razem dziś otworzyć drzwi do domu kata. Skisłem z radości, że teraz pierścień będzie leżał na widoku, a tam w domu - dwie zamknięte skrzynie xD O takiego chuya.

No ale zaawsze masz inną drogę w questach. Do kata można zagadać i da ci pierścień. Ja nigdzie nie musiałem się wlamywac poza samouczkiem bo używałem mojego uroku osobistego:D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ano ogółem zaebista jest, nie łamie zamkow, bo szkoda nerwow, ale nokautuje nieswiadome osoby, kradne im wszystko do gaci i sprzedaje mlynarzom xD Troche beka np. w przypadku Wójta Rataj, który potem siedzi w swoim biurze w bieliznie. Na szczescie jesli nie ma swiadkow, to przestepstwa brak i nawet nie rozpoznal, ze podszedłem do niego w jego skradzionych luksusowych ciuchach xD

 

Mam juz dobry mieczyk, ktorym rozwalilem obóz bandytów. Niezle jak na pastucha, szybko rosnie skill w porownaniu do mordęgi w Elexie.

 

Lesny klimacik rewelka, normalnie czuć świeże powietrze z telewizora.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Ja miałem dobrę bekę jak Milana obiłem jak psiaka w tym quescie z walką na pięści z wieśniakami. Oczywiście po walce prawilnie go oje bałem z siana i ciuchów na handel. Zdjąłem ciuchy, wsiok leży w samych gaciach. Nagle patrzę, a ten wstaje i z zakrwawioną mordą gdzieś pobiegł. Idę na targ sprzedać jego rzeczy, tam jakieś poruszenie, a ten  w samych gaciach zakrwawiony po rynku lata hehe. Piękna akcja.

Edytowane przez balon
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

No nie... od 4h rzekomo robiły się autosejwy, a jak wchodzę do menu wczytania, to mam jedynie zapis manualny sznapsem sprzed kilku questów. No nie wierzę, żeby taki bug wpadł. Czytam w necie, że ponoć liczba save slotów jest limitowana, no ale dlaczego pojawiał się komunikat o zapisywaniu gry kilkukrotnie? Nie chce mi się nadrabiać teraz ://

Odnośnik do komentarza

W sumie robily sie (w teorii) co pół godziny. Nowy quest - pojawia się na ekranie info o autosejvie. Położenie się do łóżka (gdy jest napis "śpij i zapisz") - save. I tak gram na nieswiadomce, ze poza sznapssejvem wcale się nie robiły. Usunąłem kilka starych i zaczelo działać, ale to trochę niepowazne, ze nie spatchowali jeszcze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...