Skocz do zawartości

PSX Extreme 207


Oceń okładkę PSX Extreme 207  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 207



Rekomendowane odpowiedzi

Tylko, że za brukowca typu gw płacisz jakieś 3 zety, a tak jak już napomknął Grzegorzo, PE ma jednak bardzo określone grono odbiorców. Więc pudło.

No dobra to kupujesz Teraz Rock czy AutoŚwiat czy CKM albo Logo i każdy, dosłownie każdy artykuł jest podpasowany dla was w 100%? Gratuluję w takim razie. Ja czasopisma kupuje tylko dla kilku stron, nie widzę w tym problemu bo interesują mnie na przykład tylko felietony i jedna recenzja to co mam stękać na forum internetowym, że reszta z stu strony jest do bani bo mnie nie interesuje? Weźcie się ogarnijcie.

Odnośnik do komentarza

 

 

Nie chcesz nie czytaj co za problem masz?

Ale płaci za całość a nie to, co go interesuje

 

 

o kuźwa, zgredzi muszą mieć niezłą polewkę z tego co piszecie, że płacicie za całość a nie czytacie całości, więc cena powinna być niższa :D dawno takich bredni nie czytałem hahahaha

 

przecież nikt tego nie napisał. Po prostu takie gadanie "nie musisz czytać, nie narzekaj", jest chuja warte, bo ktoś płaci i ma prawo wymagać, by jakiśprodukt spełniał jego oczekiwania. Dlatego może zgłosić co chciałby zmienić. Proste

Odnośnik do komentarza

Nie czytam reklam, a tych jest kilka, więc cena musi być niższa! :P

 

Jeśli chodzi o dział growy, felietony czy publicystykę, to zarówno w PSX jak i w CDA czytam wszystko. W sumie to PSX czytam od deski do deski, a w CDA pomijam tylko to co mnie nie interesuje w dziale sprzętowym. Jutro w końcu lekturka, tylko ten papier... Podobno jestem w mniejszosci, która na niego narzeka.

Odnośnik do komentarza

Numer bardzo dobry,recenzji obrodziło.Ocena Zaxa hmm... zobaczy się,ale to nie ta półka co GTA,TLOU.

Co mnie trochę drażni to forma graficzna recenzji Lords of Fallen(Destiny tez było do kitu) - taka sieczka tekstu i grafik czasami nie wiadomo o co chodzi na screenie. Recenzja Soqa iscreen z królikami -potrzebowałem lupy by załapać o co chodzi.

Felieton Miela to jakaś zapowiedz rewolucji wPE -jestem na nie!wystarczy na ppe

Btw ten kalendarz będzie za friko /nice

Edytowane przez Tokugawa1982
Odnośnik do komentarza

Mam juz dosc tej sony propagandy. Nawet we wstepniaku Butcher pisze

"Jezeli dla DC chcieliscie kupic PS4, to.. nie rezygnujcie. Najwyzsza pora wskoczyc polke wyzej, nawet jesli dla Sunset Overdrive nie warto kupowac Xboksa One"

Lecimy pare stron dalej i okazuje sie, ze gry dostaly takie same oceny. Po prostu tragedia.

HIVa juz mam dosc z jego platynowaniem watch dogsow i destiny, nawet najlepszemu zgredowi (Zaxowi) cos ostatnio zaszkodzilo i znacznie obnizyl loty w swoich recenzjach.

Moja ostatnia prenumerata Panowie, o ile magazyn od strony graficznej jest przygotowany fachowo, tak od merytorycznej wola o pomste do nieba.

Zgarnijcie jakis swiezy narybek do pisania czy cos, bo sama publicystyka nie utrzymacie sie raczej na rynku.

 

Moze jakies warsztaty u Walkiewicza, albo dajcie mu pisac caly magazyn, bo to jedyna osoba w pismie, ktora naprawde zna sie na rzeczy.

 

Poki co przerzucam sie na eurogamera.

Edytowane przez Copper
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Numer bardzo dobry,recenzji obrodziło.Ocena Zaxa hmm... zobaczy się,ale to nie ta półka co GTA,TLOU.

Co mnie trochę drażni to forma graficzna recenzji Lords of Fallen(Destiny tez było do kitu) - taka sieczka tekstu i grafik czasami nie wiadomo o co chodzi na screenie. Recenzja Soqa iscreen z królikami -potrzebowałem lupy by załapać o co chodzi.

Felieton Miela to jakaś zapowiedz rewolucji wPE -jestem na nie!wystarczy na ppe

Btw ten kalendarz będzie za friko /nice

 

He screen z królikami według moich postulatów miał być dużym screenem, na górze, ale widać szefostwu się taka koncepcja wydała zbyt obsceniczna ;)

Odnośnik do komentarza

No ja się natknąłem na sklejone u góry kilkanascie stron z ramką do druku (kilka barw koloroystycznych pewnie potrzebnych przy druku). NIe chciało mi się wacać z powrotem do kiosku więc odciąłem (ale tak czy siak minus za to jest). Recka to już w ogóle mnie niszczą, panowie naprawdę czas albo chyba zmienić redakcje albo powrócić do pisania tylko o Sony bo to i mało śmieszne i nieciekawe, niby każdy ma swoje zdanie ale jesteście podobną redakcją o różnych zamiłowaniach do gier tak przy reckach i felietionach widać tylko zamiłowanie do Sony, więc coś tutaj jest nie tak.

 

No i oceny recek sa kompletnie z dupy, na przykładzie Bayo 2 tym bardziej się ku temu utwierdzam.Czytając nie tylko zagraniczne recki ale mnóstwo osób na wszelakich forach a nawet tekst Kaliego wynika jasno że gra bije poprzednika pod każdym względem a w ocenie raz że mamy 8+ dwa że nagle gra ma minusa za praktycznie perfekcyjny system walki bo się nie zmienił? Według tego samego bodajże recenzenta pierwsza Bayo dostała wręcz w PE notę perfekcyjną i latami srał się jaka jest cudowna a teraz 2-jka lepsza pod każdym względem dostaje 8+ no wybaczcie ale stawiam litra że jakby gra wyszła na PS4/XOne gra dostała by 9+/10-/10. No i Pan Redaktor mnie iście rozbawił o tym że oby kiedyś Bayo 2 wyszła na PS4/XOne. Polecam sprawdzić co pan Hideki Kamiya odpowiada na to i dlaczego ten tytuł tak jak MGS Twin Snakes nigdy nie wyjdzie na inne platformy ale no w sumie to tak jak Mario i Zelda, prędzej czy później może wyjdzie ;-] 

 

Fajnie że próbujecie urozmaicić teksty bo kartoteka czy przez pryzmat serii są ciekawe i lubie tego typu artykuły ale stoicie od lat w martwym punkcie bo jawnie pokazujecie gdzie platformy konkurencji macie (a podobno jest to magazyn o wszystkich konsolach na "równi") ale raz że okładki tak dwa że zawartośc nigdy tego nie ukazuje. Wiem, wiem okładki często są podytkowane tym że dostajecie wywiad lub materiał na wyłączność dlatego jest okładka z danym tytułem ale jednak na koniec i początek roku czy w okresie ogórkowym wiecznie jedziecie na tym samym schemacie. Bo śmiać mi się chce jak konsole Nintendo w testach są pokazywane na okładke jako napis lub maleńka grafika a nawet PS Move dostał pełną okładkę (i jest zarazem jedną z najgorszych). Neo Plus bił was pod tym względem na głowę bo tępych ocen dla konsol i tego jakże ślepego hate'u nie dawalo się odczuć tak jak u was. I tak wiem jak mi się nie podoba to nie musze kupować ale po to każdy ma własne zdanie aby je wyrazić bo to my za magazyn płacimy i mamy prawo się wypowiedzieć co może nam pasować lub nie.

  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Recka Bayonetty 2 Kaliego jest słaba i to nie o ocenę mi chodzi. Poza tym, przegięto tutaj pałę, bo w info o grze poprzedzającym reckę napisano, że wydawcą jest Sega - aha. Potem recenzent, kompletnie nie znający zagadnienia, prosi o szybki port na PS4/XOne. Tymczasem wydawcą jest Nintendo, bez którego gra w ogóle by nie powstała, a tego typu "życzenia" mieli dawno temu tylko niezorientowani wrogowie Wii U (czyt. anonimowi userzy PPE.pl), kiedy pojawiły się pierwsze informacje, że gra powstaje i ukaże się na tej platformie. Równie dobrze Kali mógł wyrazić nadzieję na nowego Mario na PS4 albo Zeldę na XOne. Amatorka jednym słowem - kwestia nie do wybronienia.

Edytowane przez Kasias
  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

Niestety numeru w moim mieście nie było :( Ale jeśli Kali faktycznie tak skonstruował recenzje Bayo2, to jest to dziwne, Hideki Kamiya powtarzał przynajmniej kilka razy, że to NIntendo dało zielone światło temu projektowi, i sfinansowało go, bez tego, sequel nigdy by nie powstał, wydaje mi siębardzo wątpliwe, żeby Nintendo chciało zrezygnować z jednych z nielicznych ex-ów, które za bohatera nie mają hydraulika, elfa, czy małpę.

Odnośnik do komentarza

Swietny tekst o Knajpach gracza - zrobię objazd Krakowa :). Dżujo się ostatnio mocno rozpisał ( kilka tekstów:)
Uwaga do tekstu o Władcy pierścieni- EA wydało 2 bijatyki na podstawie filmu a nie trzy. Tolkien napisał 6 ksiąg które są wydane w 3 tomach. Nie musiał z niczego rezygnować , wycinać jak można sądzić po lekturze notki Dżuja.
Fajna recenzja Obcego. Będzie w co grać (jestem z tych co  Obcy > Obcy 3>Obcy2)

Mam nadzieję że Hiv nie wyleciał na stałe. Toć to legenda (bredząca czasami;) Bohaterów? Prądem?
Xboxowców boli pewnie uwaga że Sunset O nie jest system selerem ;)

Odnośnik do komentarza

Numer, zresztą jak prawie każdy, nabyty w dniu "premiery"... Nakręcony ilością contentu siadam do czytania i co...? Rozczarowanie :( Recenzje na jedno kopyto. Rozumiem, że poszliście w ilość, że to jest miesięcznik i trzeba nadrobić zaległości w reckach, że mamy wysyp jeszcze ciepłych tytułów i chcieliście wrzucić parę "świeżynek" - ale z całym szacunkiem, nie idźcie tą drogą ;-)

 

Większość recenzji i tak czytam w necie, zaraz jak gierka pojawi się na rynku. IGN, Gamespot itp. to serwisy, które w dniu premiery wrzucają reckę i których opinia jako tako się dla mnie liczy. Nie ma bata żebyście byli od nich szybsi :D Kupując waszego "szmatławca" liczę zatem na konkretny materiał, który utwierdzi mnie bądź odwiedzie od zakupu gry. Tymczasem co dostaję? Teksty pisane na szybko byle tylko były. Sunset Overdrive - półtorej strony, ocena taka sama jak Shadow Warrior (czy jakoś tak) stronę obok (recka na pół strony, parę zdań na krzyż). Brak trzech groszy i wypowiedzi innych zgredów. Z całym szacunkiem dla Mike'a, ale jego ocena nie jest dla mnie miarodajna... Tak samo recki Hiva jakieś takie bez duszy, nie to co kiedyś. Rozumiem, że już jest lekko zmanierowany, dlatego dajcie czasem kogoś innego do wydawania opinii o grach wyścigowych. Zrozumcie, że od miesięcznika oczekuję tego, że treść będzie rzetelna - przynajmniej dwie opinie i nie tylko w formie "3 groszy" :) Może warto, żeby do każdego tekstu powstawała kontropinia?

 

Podsumowując, więcej treści, różnych spojrzeń na ten sam temat. Panowie to są, albo miały być, hiciory na które czekaliśmy cały rok więc nie chcę tekstu pisanego na szybko i po łebkach :P

 

Tematu fanbojstwa nie będę poruszał, bo sam jestem zwolennikiem Xa i pewnie nie byłbym obiektywny...ale trochę śmierdzi wazelinką dla Sony ;-) Sorry nie mogłem się powstrzymać.

 

Peace

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...