Skocz do zawartości

PSX Extreme 207


Oceń okładkę PSX Extreme 207  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 207



Rekomendowane odpowiedzi

Teraz jest tak ze sprzedażą Mordoru, po ocenie w PSX, wcześniej bujałem się ileś dni.

 

Ogólnie nigdy nie "pasjonuję" się ocenami w PSX-e ale ocena Mordoru to dla mnie przegięcie (sama recka bardzo dobra, może nie zgodzę się z tym, że monotonia się nie wkrada, bo to chyba nie liczni tylko stwierdzają, większość jednak po kilku h zaczyna się nudzić jak np Walkiewicz), znacznie większa niż słynne 8- Hiva.

Odnośnik do komentarza

Bo Xbox 360 był przez ładnych parę lat lepszym wyborem od PS3? Czy może zakrzywisz czasoprzestrzeń i nagle okaże się, że tak nie było?

 

A teraz, według redaktorów PE, lepszym wyborem jest na razie PS4. Zresztą to nie tylko ich zdanie, bo wystarczy spojrzeć na sprzedaż konsol nowej generacji.

 

No ale ostatecznie przecież lepiej tworzyć teorie spiskowe.

Edytowane przez Pix
Odnośnik do komentarza

Normą jest subiektywne podejście każdego recenzenta do gry/filmu/muzyki którą recenzuje. Problemem jak widać może być wybór przydziału dla jednego czy drugiego recenzenta, tak aby ten w jak najpełniejszy sposób skorzystał ze swoich doświadczeń i umiejętności przekazując czytelnikowi pełną informację dotyczącą danego tytułu. Najrozsądniej byłoby betonowi X'a dać możliwość recenzowania eksluzywów na ich konsolkę, Sonyslejwom swoje. A Nintendofile niech wciąż się bawią w piaskownicy i jedzą piasek. Tak to wygląda bardzo IMHO.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego PE miałoby chwalić sprzęt którego producent olewa nasz kraj nie wypuścił konsoli na nasz rynek? Teraz Xbox juz jest może sie coś zmieni.

 

Taki podział juz przecież jest, tylko na gatunki gier. HIV recenzuje arcadey, soq sportowe, roger rpgi czy coś w ten deseń :D

Edytowane przez Szejdj
Odnośnik do komentarza

Sunset Overdrive

"a rozdzielczość to na moje oko 720p"

Nie dość, że to gó.wno prawda, to jeszcze jakim cudem takie zdanie znalazło się w recenzji? Co wy blogiem internetowym jesteście pisanym przez 13latka czy ostatnim magazynem konsolowym na rynku?

W tym momencie powinienem napisać, że już tylko zax się wam ostał, ale po ocenie dla mordoru to cięzko będzie. Traktuje to jako chwilowe zamroczenie jednak.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Też się zdziwiłem oceną Mordoru. Przeszedłem to na PS4 i poza systemem Nemesis, to typowa sieczka. Twórcy podpatrzyli Gacka i Acka, zmiksowali to ze światem Tolkiena i wypuścili na rynek. 

 

Co do LotF, to na dopiero zacząłem ogrywać, ale zapowiada się fajnie.

 

Przyzwyczaiłem się też do papieru, bo już mniej mnie "parzy". No i czekam na kolejny numer z kalendarzem.

Odnośnik do komentarza

Taki podział juz przecież jest, tylko na gatunki gier. HIV recenzuje arcadey, soq sportowe, roger rpgi czy coś w ten deseń :D

 

Podział jest przy grach, które mają klarowną sytuację gatunkową. Przy ogólnie rzecz biorąc jak to się jeszcze w czasach tego jedynego SS mówiło -  "zręcznościówkach", nie jest już tak łatwo przypasować jednemu czy drugiemu redaktorowi. Jakby nie patrzeć taki Mordor to właśnie zręcznościówka, z elementami RPG, w konwencji otwartej i cholera wie z czym jeszcze. I jeszcze Zax się nad nią spuszcza, to musi być godny konkurent Fallout'a. Sunset Overdrive? Viva Piniata z broniami. Może w recenzji jest wyrażona ta złość, że Incomniaki nie robią już eksów dla Słonych. Handlujmy z tym. 

Odnośnik do komentarza

 

W tym momencie powinienem napisać, że już tylko zax się wam ostał, ale po ocenie dla mordoru to cięzko będzie. Traktuje to jako chwilowe zamroczenie jednak.

Pamiętam, jak recenzował Fable III i w HP czy gdzieś była notka, że Zax chciał nawet 10 wystawiać, bo jako rpg to średnio, ale ogólnie gra kozak. Hmm

 

 

10 dla Fable 3?

 

 

10

 

 

DLA

 

 

FABLE

 

 

III?

 

 

 

Sorry, ale w to nie uwierzę. Nope, nope, nope.

Odnośnik do komentarza

Mało istotne, ale zawsze mnie ciekawiło na jakiej zasadzie działa konsolometr? To raczej nie jest średnia z gierek czy ilości oraz ich jakości. Z tego co obserwuje nie mają na nią wpływu gierki z dystrybucji cyfrowej. Jest w tym jakaś metoda?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...