Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze ciekaw jestem jak te słuchawki które opisujecie mają się do stereo headseta od microftu, bo jestem z niego bardzo zadowolony jak na cenę którą dałem. Dźwięk przestrzenny imo bardzo dobry.

Ostatnio sprzedałem swojego One w komplecie z SH właśnie. Wyciągnąłem go po roku z pudła, żeby sprawdzić czy działa i ciężko mi było uwierzyć, jak jest przepaść między moim Tb a headsetem MSu.
Odnośnik do komentarza

Ja kupiłem niedawno sobie te słuchawki i grają wyśmienicie, będziesz zadowolony :)
​kubson, mam pytanie bo nie do końca orientuję się w kwestiach dzwiękowych. Testuje sobie właśnie Dolby Atmos które tak zachwalasz. Filmiki pokazowe w tym programie brzmią super, czuć dźwięk przestrzenny. W ustawieniach Xboxa na wyjściu mam ustawione "Dolby Atmos for Headphones". Z tym że jak zmienię na "Stereo bez kompresji" to nie czuję różnicy w dźwięku, jest równie dobry. Wyjaśnisz mi o co chodzi? Teraz mam słuchawki podłączone bezpośrednio do pada za pomocą jacka. Zastanawiam się czy nie powinienem użyć konwertera z HDMI na jacka.

Odnośnik do komentarza

Zorro, aktywowałeś triala bądź kupiłeś dostęp do Dolby Atmos for Headphones? HDMI nie ma nic do rzeczy, dźwięk przestrzenny jest przekazywany bezpośrednio przez pada.

 

Microsoft zdecydowanie zbyt słabo chwali się tą technologią, a przecież konkurencja nie ma podobnych rozwiązań...

Edytowane przez Vexilium
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Za Atmos płaci się jednorazowo 80 zł, ale lepiej kupić go przez amerykański sklep gdzie kosztuje 15 dolarów. Przed zakupem można aktywować darmowego miesięcznego triala. Ale jeśli komuś nie zależy na wsparciu gier z pełnym Atmosem to można spokojnie zostać na darmowym odpowiedniku dźwięku przestrzennego - Windows Sonic.

Edytowane przez Vexilium
Odnośnik do komentarza

Zorro, aktywowałeś triala bądź kupiłeś dostęp do Dolby Atmos for Headphones? HDMI nie ma nic do rzeczy, dźwięk przestrzenny jest przekazywany bezpośrednio przez pada.

Microsoft zdecydowanie zbyt słabo chwali się tą technologią, a przecież konkurencja nie ma podobnych rozwiązań...

Sony nie ma czegoś takiego, bo ma własne headsety na których zarabia.

Odnośnik do komentarza

Zorro, aktywowałeś triala bądź kupiłeś dostęp do Dolby Atmos for Headphones? HDMI nie ma nic do rzeczy, dźwięk przestrzenny jest przekazywany bezpośrednio przez pada.

 

Microsoft zdecydowanie zbyt słabo chwali się tą technologią, a przecież konkurencja nie ma podobnych rozwiązań...

 

Aktywowałem triala a później ściągnąłem Dolby Atmos for Headphones. No moje uszy nie wyłapują różnicy między włączonym Dolby Atmos a wyłączonym (przynajmniej w tych filmikach pokazowych). No a jeśli sposób podłączenia nie ma znaczenia to znaczy że wszystko jest ok. Dzięki za wyjaśnienie :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Szkoda tylko, że dźwięk mocno traci, kiedy podłączamy słuchawki pod pada od PS4. Do PS4 jest potrzebny zewnętrzny wzmacniacz a do X-a już nie. A to całe Dolby Atoms dupy mi nie urwało. Przynajmniej na PC. W ogóle ten dźwięk przestrzenny to niezły marketing. Nie ma to jak porządne otwarte słuchawki z dużą sceną. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 27.10.2017 o 13:04, chris85 napisał:

Ja od roku używam TB Elite 800 i dla mnie są cudowne. Jedyny minus to bateria, która wytrzymuje ok 8h  

Dźwięk to bajka, normalnie jak w kinie.  7.1 też robi robotę, zwłaszcza w grach on line.

 

Też ich używam. Prawdziwa Petarda 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.12.2017 o 00:27, Ins napisał:

Ktoś używał Focal Listen Wireless z X1, PS4 lub Switchem ? Mam możliwość kupienia ich za 450zł (edycja z Assassin's Creed Origins) i zastanawiam się czy warto.


Czy może w tej cenie da się znaleźć coś lepszego.

 

Serio nikt nie miał do czynienia z Focal Listen Wireless ? 450zł to świetna cena i cały czas kuszą mnie niemiłosiernie.

 

No a może kupić po prostu HyperX CloudX za 300zł ? Przydałaby się jakaś wersja bezprzewodowa ale nie widzę nic takiego. Coś lepszego od nich tak do 400zł ?

Odnośnik do komentarza

Focal zbierają bdb recenzje wiec pewnie warto tylko sprawdź czy chat rownież jest bezprzewodowy bo prawie wszystkie bezprzewodowe headsety współpracujące z x’em i tak trzeba połączyć kablem z padem żeby rozmawiać xD w sumie jedyne true wireless słuchawki to TB 800x i LucidSound LX35X ale ich premiera co chwile jest przesuwana xD

 

CloudX sa imo zaje,biste i grają naprawdę fajnie @MaZZeo ostanio je kupił to moze cos o nich ci więcej napisze, dla mnie to sa jedne z lepszych słuchawek do grania

 

Poczytaj sobie o Cloud Alpha bo to najnowsze dziecko w rodzinie HyperX i moze warto nimi sie zainteresować ?

 

 

 

 

 

Edytowane przez kubson
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Planuję na dniach kupić nowe słuchawki do One X i zastanawiam się nad TB Elite 800 (chris :bye:), ewentualnie nad HyperX CloudX - tyle tych X, że aż Phil jest dumy:xboss:
Cena topowych modeli Turtle Beach stopniała ostatnio blisko 400zł, więc też nikt na taki stan rzeczy się nie obrazi, a należą one do półki premium.

Cloud X poleca Papaj oraz kubson. Poczytałem nieco o nich, obejrzałem kilka recenzji - polecam jak zwykle Karaka z ACG:
 



Jak komuś nie chce się całości słuchać, reasumując pod względem jakość - cena, to sztos.

Aktualnie ogarniam różnice pomiędzy HyperX Cloud X, a Hyper X Cloud Pro.  Choć wydaje się, że te pierwsze dedykowane są do One X, a drugie do sprzętu Sony (z drugiej strony jedno X i różnica w cenie 160zł blisko, więc chyba chodzi o coś więcej).

Warto tez zainteresować się Xyper X Cloud II, które również znakomite recenzje zbierają, a oferują dźwięk przestrzenny 7.1. czego nie oferuje Cloud X, ale też wiadomo jak to z tym w grach bywa, to raz. Dwa HyperX CloudX są niemal o 1/4 droższe, nowsze, więc teoretycznie powinny być najlepsze z serii. I chyba nań się skuszę, ponieważ kombo jakość wykonania, dźwięk, cena robią przysłowiową robotę. No i jak cudnie prezentują się z kontrolerem Elite. :banderas:

Odnośnik do komentarza

@Sylvan Wielki HyperX Cloud 2 dzwiek przestrzenny tylko na PC z konsolami to nie smiga wiec i tak trzeba korzystac z Windows Sonic lub Dolby Atmos.

 

a HyperX CloudX i Cloud Pro to ten sam zestaw czesto widnieje jako HyperX CloudX Pro wiec cos ci sie pomieszalo https://www.hyperxgaming.com/en/headsets/cloud-gaming-headset?partnum=KHX-HSCP-RD

 

te dedykowane xboxowi imo lepsze niz cloud 2 bo pokretlo do glosnosci i wyciszania jest na kablu + twardy futeral i zielono czarne nauszniki ;) Poczytaj sobie o Cloud Alpha bo to nowsza wersja Cloud X, 2 i ponoc jeszcze lepiej graja 

 

co do TB to rowniez bdb sluchawki wszystko w sumie rozchodzi sie o to ile chcesz wydac i czy chcesz je miec bezprzewodowe:) aaaa jeszcze ponoc te sa swietne Razer Thresher Ultimate xbox one ale kosztuja dosc sporo @Cottage ich uzywa to mozesz sie go pytac co, jak i czy warto

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...