Skocz do zawartości

Turniej Driveclub


Rekomendowane odpowiedzi

Runda 12

 

Auto: Gumpert Apollo Enraged

 

final.jpg


 

Kraj: Kanada

Trasa: LYTTON Odwrócone


 


Swój przejazd należy nagrać w całości od startu do mety z widocznym czasem oraz międzyczasami, film wrzucić na youtube i link wysłać razem ze zgłoszeniem. 

 

Ostateczny termin na zgłoszenie swojego czasu to Sobota 7 Luty, godzina 23.55 w prywatnej wiadomości do mnie.

W tytule proszę wpisać "Runda 12"

 

Dwa punkty za ustanowienie czasu lepszego niż 2:40.500


Odnośnik do komentarza

Po tej rundzie moze sie okazac ze potrzebna bedzie dogrywka bowiem lider prowadzi zaledwie dwoma punktami. I jesli w tej rundzie wygra gracz który w tej chwili jest na drugim miejscu bedziemy mieli remis.

Taka sytuacja, a my nawet nie wiemy kto jest liderem, ktos musi gonić, kto jest bezpieczny.

To ostatnia runda, kto miał stracić zapał to już stracił, a kto walczył całe 12 tygodni, ten nadal jest w grze.

Wobec tego popieram zdanie Ex4cta co do ujawnienia wyników teraz i dodania dramaturgii dla "jeszcze walczących". Reszta może spokojnie zająć się rywalizacjąDC ;)

 

A co do aktualnego wyzwania - wiadomo, że musiało być coś specjalnego - najszybszy możliwy samochód do wyboru z ogólnodostępnych :P Lata po drodze jak stara szmata ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zrobiłem ponownie podsumowanie Turnieju i okazało się że jednak remisu po 12 Rundzie nie będzie. Ale wyłoni się z pewnością zwycięzca. Czytajcie

 

A więc tak: 

 

W trakcie trwania Rundy 1 zdecydowanie prowadził eX4cT_PL. Ale niestety tuż przed końcem zasłużone zwycięstwo odebrał mu Pistaczek. 3 miejsce przypadło dla KrzychuFOX'a

  1. miejsce 3:04.989
  2. miejsce 3:05.396
  3. miejsce 3:05 496

 

Runda 2 Była niczym więcej jak powtórką rundy 1, ponownie eX4cT_PL strzelił rekord z którym inni musieli się zmierzyć aby myśleć o zwycięstwie. I był liderem przez długi czas ale przed końcem turnieju ponownie Pistaczek ustanowił najlepszy czas a KrzychuFOX zepchnął wczesnego lidera na 3 miejsce.

 

Warto też wspomnieć że obaj eX4cT oraz Krzychu rozpędzili swoje auta do tej samej prędkości za co zostali nagrodzeni taką samą ilością 8 bonusowych punktów. Za to zwycięzca Pistaczek rozpędził auto do 311 km/h. W tej rundzie lider poważnie się obłowił punktowo. 

  1. miejsce 1:55.911
  2. miejsce 1:56.028
  3. miejsce 1:56.272

 

Runda 3 przyniosła nieoczekiwane wycofanie się z Turnieju  lidera klasyfikacji generalnej i zwycięzcę dwóch pierwszych rund który jednocześnie zdecydowanie prowadził w tabeli. Na wycofaniu się Pistaczka wyraźnie skorzystał KrzychuFOX wygrywając te rundę. Drugim miejscem musiał się zadowolić eX4cT a na trzecie od tej pory regularnie zaczął wskakiwać Mathiu.

  1. miejsce 3:05.179
  2. miejsce 3:05.790
  3. miejsce 3:08.446

Runda 4 po raz drugi padła łupem KrzychuFOX'a natomiast po raz trzeci z rzędu Krzychu kończy przed eX4cT. Co odbija się pozytywnie na jego dorobku punktowym. Trzecie miejsce przypadło Mathiu

  1. miejsce 2:58.479
  2. miejsce 2:58.553
  3. miejsce 2:59.610

Runda 5 Tym razem zdecydowanie Wygrał eX4cT pokazując że nie zamierza dłużej tolerować miejsca za Krzychem. Trzecie miejsce ponownie Mathiu

  1. miejsce 2:01.522
  2. miejsce 2:02.642
  3. miejsce 2:03.522

Runda 6 była odpowiedzią Krzycha za przerwaną serię wyżej punktowanych miejsc w turnieju. Tym razem KrzychuFOX wygrał, drugie miejsce zajął eX4cT, a trzecie Mathiu.

  1. miejsce 3:04.750
  2. miejsce 3:05.165
  3. miejsce 3:05.838

Runda 7 Pozwoliła graczom po raz pierwszy rywalizować autem klasy Hyper. Była też niesamowitym popisem determinacji KrzychuFOX'a aby utrzymać się przy prowadzeniu. Wygrywając te rundę umocnił się na prowadzeniu. eX4cT zajął drugie miejsce. Natomiast trzecie Mathiu

 

miejsce 2:09.863

miejsce 2:10.640

miejsce 2:12.099

 

Runda 8 KrzychuFOX wygrywa. Nic już nie jest w stanie powstrzymać go przed finałowym zwycięstwem. eX4cT ponownie miejsce drugie a trzecie dla Mathiu

  1. miejsce 2:57.687
  2. miejsce 2:58.638
  3. miejsce 3:00.233

Runda 9 KrzychuFOX musiał poważnie zajść eX4cT'towi za skórę ponieważ tym razem to eX4cT wygrywa. Mathiu miejsce 3

 

miejsce 2:58.038

miejsce 2:58.482

miejsce 3:00.597

 

Runda 10 Zdeterminowany eX4cT po raz trzeci w tym turnieju odnosi zwycięstwo. Drugie miejsce KrzychuFOX. Trzecie Mathiu

 

miejsce 2:25.145 

miejsce 2:25.764

miejsce 2:26.192

 

Runda 11 Zgromadziła bardzo wielu graczy forum. Była bowiem ostatnim wyzwaniem styczniowych wyzwań forumkowych. Uczestnicy turnieju musieli zmierzyć się innymi graczami. Niestety żadnemu z nich nie udało się odebrać zwycięstwa Czaku. Ale oni rywalizowali tylko między sobą. Niesamowitym czasem popisał się eX4cT, Drugie miejsce przypadło Mathiu. A trzecie miejsce zajął KrzychuFOX. Ta słabsza dyspozycja była prawdopodobnie zagraniem taktycznym. Być może zdając sobie sprawę z tego że już tyle razy pokonał eX4cT'a to jego dorobek punktowy może nieco ucierpieć a on sam skorzysta z 10 miejsca w klasyfikacji Wyzwań, natomiast znajdzie się prawdopodobnie oczko niżej niż eX4cT. Niestety walka o 10 miejsce była bardzo zacięta i tak na prawdę trudno było wcelować w premiowane miejsce. Tym bardziej że walka była niesamowicie wyrównana i sam wiem jak ciężko było zejść do granicy 52 sekund.  

 

Czwarte zwycięstwo w turnieju eX4cT przy słabszej dyspozycji KrzychuFOX'a lub jego taktyce oznaczało że ci dwaj gracze zrównali się punktowo !!! 

 

miejsce 2:50.303

miejsce 2:50.399

miejsce 2:52.015

 

 

snap287.png

 

 

Przed nami pojedynek Tytanów !!! Trzecie miejsce zabezpieczył sobie Mathiu. I jego ewentualne zwycięstwo podczas ostatniej 12 Rundy Turnieju nic już nie zmieni. Albowiem aby wygrać Turniej. Jeden z nich musi się znaleźć wyżej od drugiego. Czas jaki ustanowiłem nie jest w żaden sposób rewelacyjny i ci dwaj z pewnością sobie z nim poradzą zgarniając + 2 bonusowe punkty. Ale to który osiągnie lepszy czas zdecyduje o finałowym zwycięstwie.

 

photo-thumb-62614.jpg?_r=1421965341VS av-40915.jpg?_r=0

Edytowane przez ussr
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

tylko -1, myślałem że bedzie gorzej, walcze anyway :D

 

Od rundy 3 nie było już - minusowych punktów. 

 

By może to nieco odstraszyło innych graczy po pierwszej rundzie ponieważ do turnieju zgłoszenie przysłało mi 22 graczy.  

Ale czas do pierwszej Rundy tylko 11. Oficjalna lista zgłoszeń.  :rep_down:

 

 

zgloszenia.png

 

Odnośnik do komentarza

Haha! Wszystko sprowadza się do ostatniego wyścigu, idealny suspens :D

 

Z mojej strony nie ma niespodzianek. Wiedziałem, że Krzychu będzie się bił z Ex4ctem o PS Vitę, ja już dawno pogodziłem się z najniższym stopniem podium, a wiem że gdyby startował Czaku, Kreyzie, Szymek lub jazdę kontynuował P1stak, to nawet na to by nie starczyło.

Panowie zaprezentowali wysoki, równy poziom i nie pozostaje mi nic innego jak pogratulować zwycięzcy :) Będzie grubo się działo w domach obu graczy przez ten tydzień :D

 

@ussr/dar-kos - świetnie zorganizowany turniej, niesamowite nagrody jak na stosunkowo mały turniej na forumku, fajnie to wszystko ogarniałeś, także szczere podziękowania. Dobra robota!

 

Dzięki wszystkim za te 12 tyg. ostrej rywalizacji do ostatnich chwil, ja już ten wyścig odpuszczam i skupię się na nowym sezonie wyzwań forumkowych, ale nie omieszkam podejrzeć tabeli raz na jakiś czas :D

 

@Ex4ct, Krzychu - Powodzenia!

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

eX4cT, Krzychu - przyznać się, ustawiliście to :D

 

Mój wynik taki cudowny nie jest ale i tak wyszło lepiej niż się spodziewałem.

 

Dzięki dla ussr za organizację turnieju. Wiem z doświadczeń w turniejach DkS, że masowe zgłaszanie się ludzi, po czym rywalizuje połowa albo i mniej, potrafi być zniechęcająca. Tak więc gratulacje za profesjonalne podejście do tematu :good:

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście pominąłem te dwie rundy. Już uaktualniłem punktację, chociaż nie wiele to zmienia to jednak przepraszam. Tym razem podwójnie sprawdziłem kolejno rundy i jest już bez błędów.

W tej chwili kozikgdy na trzecim miejscu w generalce ponieważ miejsce pierwsze zajmuje dwóch graczy ex aequo. Ale po 12 rundzie to się zmieni. :D 

 

Podejrzałem sytuację w Kanadzie i już się chłopaki zabrali do pracy. Proponuję przedłużyć czas zgłaszania swojego przejazdu do Niedzieli 8 Lutego do godziny 20 tak aby chłopaki mogli mieć szansę dać z siebie wszystko. W końcu to finał !!! 

Odnośnik do komentarza

Ogłaszam Definitywny koniec Turnieju Driveclub

 

Ostatnia Runda Turnieju zakończyła się Zwycięstwem eX4cT_PL, drugie miejsce zajął KrzychuFOX, trzecie zaś przypadło Mathiu.

 

 

 

DRIVECLUB_20150208200623.jpg

 

 

 

Ostateczna Tabela po 12 rundach ścigania przedstawia się następująco. 

 

koniec.png

 

Tak więc po 12 rundach turnieju i 13 tygodniach ścigania się ostateczne wyniki przedstawiają się następująco.

 

  1. miejsce eX4cT_PL 136 pkt PS Vita
  2. miejsce KrzychuFOX 134 pkt DualShock 4
  3. miejsce Mathiu 99 pkt Vertical Stand
  4. miejsce kozikgdy 65 pkt
  5. miejsce pistaczek 35 pkt
  6. miejsce Goltar 28 pkt
  7. miejsce DaN3000 25 pkt
  8. miejsce Hendrix 14 pkt
  9. miejsce elvis004 8 pkt

Gratuluje zwycięzcom poszczególnych rund. Krzychu i eX4cT bili się zaciekle i nieustępliwie. 

Dziękuje uczestnikom turnieju za trwanie dzielnie przez kolejne tygodnie turnieju do samego końca. 

 

Wszystkie przejazdy Turniejowe będzie można niedługo obejrzeć zebrane i posortowane wg rund i miejsc. Proszę o odrobinę cierpliwości ponieważ muszę jeszcze uporządkować ostatnie trzy rundy turnieju.  :obama:

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Super!

Dzieki wielkie za emocje ktore towarzyszyły mi przez 12 tygodni, dzieki wielkie organizatorowi za chęci i wspaniałe nagrody, dzieki Krzychu za walkę, dziś prawie sie poddałem, opierdzielilem jednak tabliczkę czekolady, popiłem red bullem i sie udało!

 

Tu finałowy przejazd

 

Edytowane przez eX4cT_PL
  • Plusik 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...