Skocz do zawartości

Turniej Driveclub


Rekomendowane odpowiedzi

Runda 8

 

Auto: McLaren 12 C

 

Mclaren.jpg

 

 

 


Kraj: Chile

Trasa: PUTRE - Odwrócone


 

 


Swój przejazd należy nagrać w całości od startu do mety z widocznym czasem oraz międzyczasami, film wrzucić na youtube i link wysłać razem ze zgłoszeniem. 

 

Ostateczny termin na zgłoszenie swojego czasu to Sobota 10 Stycznia, godzina 23.55 w prywatnej wiadomości do mnie.

W tytule proszę wpisać "Runda 8"

 





  • W trakcje trwania tej rundy można zdobyć dwa dodatkowe punkty za pobicie czasu który będę aktualizował do Piątku 9 Stycznia. Jeszcze tam nie jechałem więc nie wiem ile uda mi się zmajstrować. 




  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Runda 9

 

Auto: Aston Martin V12 VANTAGE S

 

 

aston_v12.jpg


 

Kraj: Indie

Trasa: Nilgiri Hills


 

 


Swój przejazd należy nagrać w całości od startu do mety z widocznym czasem oraz międzyczasami, film wrzucić na youtube i link wysłać razem ze zgłoszeniem. 

 

Ostateczny termin na zgłoszenie swojego czasu to Sobota 17 Stycznia, godzina 23.55 w prywatnej wiadomości do mnie.

W tytule proszę wpisać "Runda 9"

 


Czas do pobicia 3:14.300


 

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza



Runda 10

 

Auto: Ferrari F12 Berlinetta

 

berlineta.jpg


 

Kraj: Kanada

Trasa: CAYOOSH POINT


 


Swój przejazd należy nagrać w całości od startu do mety z widocznym czasem oraz międzyczasami, film wrzucić na youtube i link wysłać razem ze zgłoszeniem. 

 

Ostateczny termin na zgłoszenie swojego czasu to Sobota 24 Stycznia, godzina 23.55 w prywatnej wiadomości do mnie.

W tytule proszę wpisać "Runda 10"

 

Czas do pobicia 2:30.100



 



Odnośnik do komentarza

U mnie też z czasem kiepsko :(, dodatkowo forumkowy turniej tez fajny...

Ja również najwięcej tracę na tym zCakręcie przed mostkiem, nie mam pojęcia co robię tam źle, zawsze jestem tam w tyle za duchami.

Ale widzę, że nie przeszkodziło Ci to w poprawieniu jeszcze czasu i teraz masz najlepszy na globalu tym autem :) Graty.

 

BTW. jeździłeś coś wcześniej w w konkursach w NFSach? Hot Pursuit? Most Wanted?

Odnośnik do komentarza

 

U mnie też z czasem kiepsko :(, dodatkowo forumkowy turniej tez fajny...

Ja również najwięcej tracę na tym zCakręcie przed mostkiem, nie mam pojęcia co robię tam źle, zawsze jestem tam w tyle za duchami.

Ale widzę, że nie przeszkodziło Ci to w poprawieniu jeszcze czasu i teraz masz najlepszy na globalu tym autem :) Graty.

 

BTW. jeździłeś coś wcześniej w w konkursach w NFSach? Hot Pursuit? Most Wanted?

 

 

Nie, ogólnie to arcadówek nie lubię, owszem jest parę fajnych tytułów takich jak PGR 3,4, Burnouty czy TDU ale z NFS-ów to NFS Porsche Unleashed był dla mnie akceptowalnym.

DriveClub natomiast jest dla mnie najlepszą arcadówką w jaką było mi grać od dawien dawna, gra w nią sprawia mi mega frajdę dlatego przekłada to się na uzyskiwane czasy.

Odnośnik do komentarza
Runda 11 joel1.png

 

Jest ostatnim Styczniowym wyzwaniem forumkowym. Oznacza to że tym razem wyjątkowo przedostatnia runda Turnieju DC oraz wyzwania forumkowe są jednym wydarzeniem. Fusion.gif

 

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...