Skocz do zawartości

Turniej Driveclub


Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj poza konkursem próbowałem pojeździć, ale mi kompletnie ten Aston nie leży. Inna sprawa, że ostatnio miałem blisko 3 tygodnie przerwy na Lords of the Fallen i po prostu wypadłem z wprawy, którą wcześniej nabyłem robiąc gwiazdki. Jednak gra jest mocno skillowa, jak dochodzi do robienia czasów.

 

@Exact

Twój czas z pierwszej rundy jest kosmiczny. Po kilku przejazdach mocno zbliżyłem się do Kesa, ale to co Ty tam wyprawiasz, to ja nawet nie. Gratsy !

Odnośnik do komentarza

Ja jestem przed Krzychem w piewszych dwoch sektorach (krzychu traci odrazu na poczatku w pierwszym sektorze a potem na czerwonym zakrecie w lewo pod gore), Potem ten zolty skret w lewo i zaraz potem zielony w prawo. nie umiem w to wejsc z odpowiednia predkoscia aby na pozostałch prostych nie stracic przewagi.

Edytowane przez Niewidoczny
Odnośnik do komentarza

Nie ma co robić tajemnicy z turnieju, i tak wszyscy wiedzą co w trawie piszczy. Czołówka prezentuje bardzo wysoki poziom dla mnie np. nieosiągalny więc jako takiej motywacji na zdobywanie punktów nie mam. Natomiast gdyby pokazywała się tabela z czasami pierwszej powiedzmy 20 czy 30 to wtedy dla zabawy każdy dla siebie znalazł by przeciwnika. Nawet jak w tym turnieju zostanie wszystko bez zmian to fajnie było by kontynować w podobnej jawnej formie bez nagród dla samej zabawy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@ussr

Mam prośbę - zostawiaj info o wszystkich rundach w pierwszym wpisie. Chętnie się z Wami pościgam poza konkursem. Pierwsze wyzwanie jeszcze łatwo odnaleźć, ale kolejne rundy już utoną w tym temacie.

 

Dodałem tabele z poprzednimi wyzwaniami, będę ją uzupełniał więc nic nie utonie.

Runda 3 
 
Auto: Audi TT RS Coupe plus
 
audi.jpg
 
Kraj: Indie
Trasa: NILGIRI HILLS Reverse (w drugą stronę)
 
 
Swój przejazd należy nagrać w całości od startu do mety z widocznym czasem oraz międzyczasami, film wrzucić na youtube i link wysłać razem ze zgłoszeniem. 
 
Ostateczny termin na zgłoszenie swojego czasu to Sobota 29 Listopada, godzina 23.55 w prywatnej wiadomości do mnie. W tytule proszę wpisać "Runda 3"
 

 
  • W trakcje trwania tej rundy można zdobyć dwa dodatkowe punkty za pobicie przejazdu, który możecie obejrzeć na filmiku poniżej.
  • Tym razem punktów ujemnych nie ma.
 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Oczywiście mógłbym bez problemów wszystko zmienić w regulaminie i podawać wyniki każdej rundy oraz zsumowane. Ale przeczytaliście regulamin, potem wysłaliście zgłoszenia więc wiedzieliście w co się pakujecie ;) Dlatego punktację ostateczną podam po zakończeniu turnieju.

 

Mam nadzieje że Runda 2 wam się podobała. Dość przewrotna gdyż nie trzeba wygrać rundy aby zdobyć dużo punktów. Każdy się obłowił  ^_^

 

Podczas Rundy 3 nie ma puntów "- ujemnych"

 

Turniej ruszył i lecimy już na pełnym gazie. Dwie rundy rozgrzewkowe za nami. Można trochę przykręcić śrubę. 

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

to ciekawe ile osób dotrwa w ogóle do 12 tygodnia, jezdzimy bo jezdzimy, nie ma w sumie jakiejś specjalnej rywalizacji, sugerujemy sie tylko wynikami z gry

tak jak ktoś podał przykład wcześniej - Grand Prix F1, wyścigi na torach co tydzień, a punktacje podali by na koniec sezonu

 

nie rozumiem czemu ma być to tajne, każdy ściga sie bardziej for fun i tak, nagrody są tylko dodatkiem (fajnie, że są i to jeszcze takie, mega propsy jak pisałem już kilka razy), ale nikt chyba nie ma ąż takiego ciśnienia aby siedzieć i żyłować czasy, "aby nikt mu Vity nie zabrał"

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Do turnieju zgłosiło się 22 graczy. Wyniki z pierwszej rundy przysłało tylko 11, wyniki z drugiej rundy przysłało 10.

 

Wyniki z rundy 1, 2, 3 podam podając auto i trasę do Rundy 4. Czyli za tydzień, i tak już będzie do końca, Wyniki będą odświeżane na bieżąco. 

 

Skoro tak chcecie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

nie musisz podawać kto ma ile punktów i kto prowadzi w tabeli, tylko co tydzień powiedzmy top10 na danym odcinku

wdg mnie przynajmniej tak jest ok

 

ja nawet jak zobacze, że nie bede miał szans nic wygrać (i tak raczej nic ugram za słaby jestem) bede dalej jezdził bo jest rywalizacja, a czasy dają odniesienie ile możemy poprawić wzg innych  :)

Odnośnik do komentarza

Do turnieju zgłosiło się 22 graczy. Wyniki z pierwszej rundy przysłało tylko 11, wyniki z drugiej rundy przysłało 10.

 

Wyniki z rundy 1, 2, 3 podam podając auto i trasę do Rundy 4. Czyli za tydzień, i tak już będzie do końca, Wyniki będą odświeżane na bieżąco. 

 

Skoro tak chcecie. 

nie wiedzialem, ze tak malo graczy wzielo udzial i wyslalo wyniki z 1 rundy - teraz faktycznie kumam troche sens ich nie ujawniania, jesli wsrod tej garstki jest 2-3 co wybijaja sie znaczaco nad reszte to jest faktycznie obawa, ze inni zrezygnuja bo uznaja, ze nie maja nawet cienia szans na nawiazanie walki

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...