Skocz do zawartości

Turniej Driveclub


Rekomendowane odpowiedzi

Runda 6 
 
Auto: Maserati GranTurismo MC Stradale
 
MC_Stradale.jpg
 
 
Kraj: Kanada
Trasa: Lytton
 
 
Swój przejazd należy nagrać w całości od startu do mety z widocznym czasem oraz międzyczasami, film wrzucić na youtube i link wysłać razem ze zgłoszeniem. 
 
Ostateczny termin na zgłoszenie swojego czasu to Sobota 20 Grudnia, godzina 23.55 w prywatnej wiadomości do mnie. W tytule proszę wpisać "Runda 3"
 

 
  • W trakcje trwania tej rundy można zdobyć dwa dodatkowe punkty za pobicie przejazdu, który możecie obejrzeć na filmiku poniżej.
 

 

 

 

 

  • Po Rundzie 6 zrobimy przerwę.
  • Przerwa będzie trwała od godziny 23:55 w Sobotę 20 grudnia
  • do godziny 6 rano W niedziele 28 Grudnia, kiedy to ruszy Runda 7.
  • Jest to spowodowane prośbami kilku graczy których w czasie świąt nie będzie w domach.
  • Prawdopodobnie opóźni to zakończenie Turnieju o jeden tydzień do 8 Lutego
Edytowane przez ussr
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

chyba można zadać takie pytanie - Ex4ct i reszta topki, ile robicie gdzieś czystych przejazdów w tygodniu na trasie z turnieju?

wasze przejazdy są momentami tak perfekcyjne, że aż trudno to pojąć :D

U mnie to wyglada tak ze zawsze robie około 4 przejazdów zapoznawczych, sprawdzam gdzie sa nierówności na trasie i na jaka granice przyczepności moge sobie pozwolić.

Pózniej zaczynam przejazdy każdy zakręt na trasie muszę przejechać w sposób mnie zadowalający, jesli popełnię błąd to restartuje wyścig.

Często powtarzam nawet 10x pierwszy zakręt, itd itd.

Nie wiem ile prób robię,myśle ze około 30.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Runda 7

 

Auto: Pagani Huayra

 

DRIVECLUB_20141227214857.jpg

 

 


Kraj: Szkocja

Trasa: TROTTERNISH


 

 


Swój przejazd należy nagrać w całości od startu do mety z widocznym czasem oraz międzyczasami, film wrzucić na youtube i link wysłać razem ze zgłoszeniem. 

 

Ostateczny termin na zgłoszenie swojego czasu to Sobota 3 Stycznia, godzina 23.55 w prywatnej wiadomości do mnie.

W tytule proszę wpisać "Runda 7"

 


  • W trakcje trwania tej rundy można zdobyć dwa dodatkowe punkty za pobicie przejazdu, który tym razem będzie AKTUALIZOWANY w Leaderboards do następnej Soboty 3 Stycznia.


Edytowane przez ussr
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jestem w stanie tylko podać tych co zgłaszają swoje przejazdy i tylko ci się liczą. Jeśli ktoś gra poza tabelą ale jego czasy są w leaderboards to tego już nie wiem. 

 

Na tym właśnie miał polegać czar rywalizacji. Dawać z siebie 101% na każdej trasie. Na pewno przesadziłem z punktami ujemnymi i teraz wiem że ich nie powinno być. Raczej powinienem dawać 5 punktów za samo zgłoszenie swojego przejazdu to turnieju bez względu na to jak słaby miałby być. To mogło odstraszyć potencjalnych uczestników. 

 

Dziś jest 8 regularnych graczy w mojej turniejowej tabeli. To że ktoś pojawia się w Leaderboards regularnie strącając czasy wcale nie znaczy że jest w mojej Tabeli. :) 

 

Na tym polega też tajemnica że nie wiesz z kim się ścigasz. 

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

nie rozumiesz o czym mówię

Mamy rundę A

w rundzie A na leaderbordsach widzimy powiedzmy 20 osób, z tych 20 osób swój przejazd wyślę Ci 6 osób, te 6 osób bierze udział w Twoim turnieju, moje pytanie brzmi ile dodatkowo regularnych osób bierze udział w turnieju, mimo tego że ich na leaderbordsach nie ma to swoje czasy wysyłają i biorą udział w turnieju, robią to jako duchy, czyli odcinają internet by gra nie widziała ich czasu przejazdu przez co osoby które się bawią w rywalizację również ich nie widzą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...