Skocz do zawartości

Turniej Driveclub


Rekomendowane odpowiedzi

 

Oficjalnie wszystkie przejazdy będą do wglądu po zakończeniu turnieju. Koniec rundy pierwszej.

 

Jutro runda druga. Ojjjjj będzie się działo. 

 

To znaczy ze jak ? Nikt nie zobaczy przejazdu z np. pierwszej rundy do zakonczenia calego turnieju ?

 

Dokładnie tak, nikt nie zobaczy przejazdu pierwszej osoby....

 

Ale dam Ci radę o której nikt nie wie (XD) jeśli masz osobę z pierwszego miejsca w znajomych to w zakładce "Co Nowego?" pojawia się filmik który wysyła się na youtube XD

Odnośnik do komentarza

dokladnie i sama rywalizacja bylaby lepsza gdybysmy znali lepiej swoich rywali i na co ich stac

Darkos podawaj oficjalnie najlepszy czas i najlepszego kierowce co tydzien, to niczemu nie szkodzi :)

 

Czas zwycięzcy Rundy 1 to 3:04.989

 

Runda 2 
 
Auto: Aston Martin One-77
 
DRIVECLUB_20141115192757.jpg
 
Kraj: Szkocja
Trasa: KYLE
 
 
Swój przejazd należy nagrać w całości od startu do mety z widocznym czasem oraz międzyczasami, film wrzucić na youtube i link wysłać razem ze zgłoszeniem. 
 
Ostateczny termin na zgłoszenie swojego czasu to Sobota 22 Listopada, godzina 23.55 w prywatnej wiadomości do mnie. W tytule proszę wpisać "Runda 2"
 

 
  • W trakcje trwania tej rundy można zdobyć dwa dodatkowe punkty za pobicie przejazdu, który możecie obejrzeć na filmiku poniżej.

  • W przypadku gdy nie uda się ustanowić lepszego czasu, to od zdobytych punktów odjęty zostanie jeden karny punkt.  :diablo: 
  • Dodatkowo dostajecie punkt za każdy kilometr powyżej 300 km/h. 
  • Jeśli uda się osiągnąć 301km/h = 1 punkt
  • Jeśli uda się osiągnąć 302km/h = 2 punkty

Edytowane przez ussr
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

mam tylko pytanko odnośnie obciernia:

Przejazd z odbijaniem się od Bandy/Barierki/Murku w tunelu w celu uzyskania lepszego czasu będzie dyskwalifikowany od Rundy 2 - to rozumiem

 

ale otarcia od barierek (nie odbijanie) czy inne małe przygody (z ocieraniem) na trasie zostają zaliczone jako przejazd?

Odnośnik do komentarza

Chodziło o to, żeby zachować niewiedzę. Być może Ussr nie brał pod uwagę, że prawie wszystkie czasy będą na leaderboardzie, lub będziemy chcieli o nich porozmawiać, czy nawet pooglądać. Ja też jestem za tym, aby po zakończonej rundzie publikować czasy, tabele z wynikami i przejazdy. Z tego co widzę, to większość jest za dobrą zabawą niż chciwym jeżdżeniem po nagrody.

Odnośnik do komentarza

mam tylko pytanko odnośnie obciernia:

Przejazd z odbijaniem się od Bandy/Barierki/Murku w tunelu w celu uzyskania lepszego czasu będzie dyskwalifikowany od Rundy 2 - to rozumiem

 

ale otarcia od barierek (nie odbijanie) czy inne małe przygody (z ocieraniem) na trasie zostają zaliczone jako przejazd?

 

Takie dzwony jak w pierwszym Zakręcie na poprzedniej trasie nie będą już uznawane. Lekkie muśnięcie które będzie kosztowało trochę czasu chyba jest w porządku. 

 

Ocieranie się na Kyle drogo kosztuje bo cenne sekundy natychmiast uciekają. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...