Skocz do zawartości

Turniej Driveclub


Rekomendowane odpowiedzi

ja nie wysłałem w 1 rundzie, ale tylko dlatego bo miałem tak słaby czas, że nie było sensu :D

sam screen chyba tylko podałem lub sam czas, w rundzie 2 wysłałem, wiec możliwe że podobnie inni lub kilka osób na starcie od razu odpuściło

 

mimo wszystko wdg mnie, gdy zobaczymy jaki jest poziom rywalizacji będzie stanowczo ciekawiej i bedzie o czym gadać

Odnośnik do komentarza

Gdyby czasy nie były widoczne na serwerze to pewnie zgłoszeń było by więcej ale jest jak jest. Dobrze że chociaż połowa graczy wciąż jest w turnieju. Dlatego zależało mi na tajnych wynikach w sensie zdobywanych punków. Bo to że czasy graczy są widoczne na serwerze to tego nijak nie utajnię ale też to wcale nie znaczy że wiesz z kim rywalizujesz. Oczywiście wiesz jeśli masz tych graczy na liście znajomych. Ale póki co nie podałem pełnej listy zgłoszeń :) Szkoda że nie wszyscy postanowili podążać zgodnie z wytycznymi regulaminu. Może nie każdemu chciało się nagrywać przejazdy, albo poświęcać czas na śrubowanie wyników bo generalnie może być to uciążliwe.

 

Ale mamy nadal 11 zawodników  :thanks: oby jak najwięcej dotrwało do końca. 

Odnośnik do komentarza

@ussr W sumie to dlaczego w tej rundzie nie ma punktów ujemnych za czas poniżej Twojego? Chodzi o wsparcie dla wolniejszych, żeby nie zostało w końcu 5-6 osób w turnieju?

Chodzi mi o to, że zasady powinny już w sumie zostać takie jak były ustalone.

 

Turniej ogólnie jest bardzo skillowy, długi i wymagający, więc po 12 tygodniach raczej nie będzie przypadku w klasyfikacji końcowej - kto jest dobry, skończy wysoko.

Może zwycięzca będzie w stanie osiągnąć coś na arenie międzynarodowej? Ale to odległa przyszłość. Na tę chwilę życzę wszystkim powodzenia w tej serii :)

Odnośnik do komentarza
Runda 4 
 
Auto: Ferrari 430 Scuderia
 
DRIVECLUB_20141129231713.jpg
 
Kraj: Chile
Trasa: Putre
 
 
Swój przejazd należy nagrać w całości od startu do mety z widocznym czasem oraz międzyczasami, film wrzucić na youtube i link wysłać razem ze zgłoszeniem. 
 
Ostateczny termin na zgłoszenie swojego czasu to Sobota 6 Grudnia, godzina 23.55 w prywatnej wiadomości do mnie. W tytule proszę wpisać "Runda 3"
 

 
  • W trakcje trwania tej rundy można zdobyć dwa dodatkowe punkty za pobicie przejazdu, który możecie obejrzeć na filmiku poniżej.
 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ale jaki sens jest wysyłać czasy które dadzą tylko punkty ujemne, to juz lepiej wogóle nie wysyłać, raczej nikt nie chce się oglądać na minusie. Większość pewnie tak jak ja zweryfikowała swoje umiejętności i doszła do wniosku, że trzeba by rzeżbic cały tydzień, żeby nie było wstydu. Jednemu wykręcenie czasu zajmię godzine innemu 5 godzin a mniej zdolnym kilkanaście godzin. Przy natłoku hitów jakie wyszły w listopadzie nie ma się co dziwić, że frekwencja spada, chciałem w 3 rundzie pojedzić żeby zobaczyć ile będzie mi tym razem brakować do wzorcowego czasu, ale wpadły dwie nowe gry i nawet DriveCluba ani razu nie uruchomiłem. Farmuła turnieju powoduje, że czasy będą wysyłać tylko Ci co mają realne szanse na wygranie nagrody, przynajmniej takie jest moje zdanie.

Edytowane przez GoltaR
Odnośnik do komentarza

no i mi właśnie o to chodziło, chodzi o zabawe przejazd nie musi być idealny chyba, że komuś bardzo zależy na tej Vicie

ostatnio miałem czas chyba 15sec słabszy od pierwszego, a i tak wysłałem video, przecież te minimum 5 przejazdów przez tydzień można spokojnie zrobić i wybrać najlepszy, ale niektórzy widze bardzo poważnie do tego podeszli

 

takie jest moje zdanie

 

za niewysłanie są jakieś punkty ujemne Ussr?

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza
Runda 5 
 
Auto: RUF RGT 8
 
rtg8.jpg
 
 
Kraj: Szkocja
Trasa: KYLE - Odwrócone.
 
 
Swój przejazd należy nagrać w całości od startu do mety z widocznym czasem oraz międzyczasami, film wrzucić na youtube i link wysłać razem ze zgłoszeniem. 
 
Ostateczny termin na zgłoszenie swojego czasu to Sobota 13 Grudnia, godzina 23.55 w prywatnej wiadomości do mnie. W tytule proszę wpisać "Runda 3"
 

 
  • W trakcje trwania tej rundy można zdobyć dwa dodatkowe punkty za pobicie przejazdu, który możecie obejrzeć na filmiku poniżej.
 

 

 

Odnośnik do komentarza

Może dodamy trochę dramaturgii do turnieju?

Np. od następnej rundy co drugi wyścig w ciężkich warunkach pogodowych (deszcz/śnieg/noc lub kombinacje), organizator ustala warunki po wylosowaniu trasy i samochodu?

Sporo osób wróciło do grania po patchu, może nawet wolniejsze osoby powrócą do turnieju, a pogoda wprowadzi pewien element losowości i być może pozwoli dogonić czołówkę.

Odnośnik do komentarza

Może dodamy trochę dramaturgii do turnieju?

Np. od następnej rundy co drugi wyścig w ciężkich warunkach pogodowych (deszcz/śnieg/noc lub kombinacje), organizator ustala warunki po wylosowaniu trasy i samochodu?

Sporo osób wróciło do grania po patchu, może nawet wolniejsze osoby powrócą do turnieju, a pogoda wprowadzi pewien element losowości i być może pozwoli dogonić czołówkę.

 

Chile / Putre normalna. Dla ciebie mogę zrobić wyjątek. :)

 

Ja tam używam wielu widoków jaki mi w danej chwili pasuje ale po tym patchu to ten zza szyby jest już moim ulubionym. 

 

Co do warunków pogodowych to na razie pozostaniemy przy normalnych suchych ustawieniach. Chce żeby rywalizacja była w miarę wyrównana. 

Odnośnik do komentarza

Przecież deszcz pada każdemu tak samo. :) nie rozumiem jak może być walka w deszczu nierówna.

Nie, jest generowany przez silnik gry, twórcy mówili ze nigdy nie da sie trafić na identyczne warunki na całej trasie w tych samych ustawieniach.

Tylko wyzwania sa identyczne do tych w jakich sami jeździliśmy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...