Skocz do zawartości

GOTY 2014


Gość _Be_

GOTY 2014  

119 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najbardziej goty/gotg gra 2014 na stacjonarkach to?

    • Alien: Isolation
    • Bayonetta 2
    • Child of Light
    • Dark Souls II
    • Destiny
    • Divinity: Original Sin
    • Donkey Kong Country: Tropical Freeze
    • Dragon Age: Inquisition
    • Far Cry 4
    • Forza Horizon 2
    • inFamous: Second Son
    • LittleBigPlanet 3
    • Lords of the Fallen
    • Mario Kart 8
    • Middle-earth: Shadow of Mordor
    • South Park: The Stick of Truth
    • Sunset Overdrive
    • Super Smash Bros
    • The Evil Within
    • Titanfall
    • Watch Dogs
    • Wolfenstein: The New Order
  2. 2. A GOTY na handheldach?

    • Velocity 2X
    • TxK
    • OlliOlli
    • Super Smash Bros. for Nintendo 3DS
    • Fantasy Life
    • Hohokum
    • Kirby: Triple Deluxe
    • Bravely Default
    • Danganronpa 2: Goodbye Despair
    • Shovel Knight
    • Shin Megami Tensei IV
    • Nie mam handhelda smutna rzaba.psd
  3. 3. Najlepszy remaster 2014?

    • GTA V
    • The Last of Us Remastered
    • Halo Kolekcja Szefa Kuchni
    • Metro Redux
    • Tomb Raider Gó,wno Obesrane Definitywnie
    • Pokemon Ruby/Sapphire
  4. 4. Największy fuckup/rozczarowanie 2014

  5. 5. Największy rak branży



Rekomendowane odpowiedzi

Nie jesteś obiektywny, ankieta została zrobiona pod Ciebie żeby lemingi głosowały a pózniej będziesz używał jej do wojenek w CW

 

lol, jest 100% obiektywna są najlepsze gry na każdą dostępną konsole (posługiwałem się gamerankings i poniżej 75% nie schodziłem) i nie tworzyłem jej po to, żeby xbox wygrał. Jak już masz takie problemy z kumacją i myślisz, że wszędzie wylewam CW to jest mi ciebie żal. Zresztą ku.rwa przeczytajcie zasady, jeśli czegoś nie ma w ankiecie to możecie napisać posta i przyznać punkty dla waszych ulubionych gier :facepalmz:

Odnośnik do komentarza

GOTY : 

Jest tylko jedna pozycja : Divinity Original Sin ( jesli nie liczyć nowych werjsi DF, Aurory albo Cataclysm ). 

Za(pipi)isty staroszkolny RPG jakiego brakowało od lat.

Na ewentualnym drugim miejscu : Alien Isolation. 

 

GOTY  na handheldach : nie wiem, nie gram na zabawkach dla dzieci. 

 

Remaster : oczywiście GTA 5. 

 

Największy fuckup : nie mam pojecia.... z wymienionych tutaj gier żadna nie zapowiadała sie jako gra dobra ( jesli ktoś ma mózg a nie orzeszek napedzany korporacyjnym PR'em ). 

Może AC Unity za nie tyle co taśmowość i prostactwo rozgrywki co za te błedy i traktowanie graczy jako betatesterów. 

 

Rak branzy : wiadomo EA . Nie może byc inaczej bo te qrwy to cos co zabija gry powoli acz skutecznie. 

Odnośnik do komentarza

Tera ja.

 

Goty stacjonarne

1: The Evil Within

2: Alien Isolation

3: Mario Kart 8

 

Goty kieszonkowe

1: Pokemon Ruby/Sapphire

2: Shovel Knight

3: Super Smash Bros.

 

Najlepszy remaster

The Last of Us Remastered

 

Największy fuckup/rozczarowanie

San Andreas HD. Tani port z komórek (lol), na dodatek pozbawiony kilkunastu fajnych piosenek. Do tego brak wersji na PS3. Porażka na całej linii i pierwsza rysa na diamencie, jakim niewątpliwie jest Rockstar.

 

Rak branży

Niech będzie ten nieszczęsny UbiSoft, zasłużyli. Firma która mogłaby być potęgą i wzorem. Świetne tytuły w portfolio, dużo zdolnych pracowników, uznanie i nagrody. Ale nie, po co. Liczą się tylko pieniądze, pieniądze i jeszcze raz pieniądze. Tłuczmy tanim kosztem te Asasyny, najlepiej dwa rocznie (lol), zwolnijmy testerów, gracze przecież i tak to kupią.

Odnośnik do komentarza

 

Nie jesteś obiektywny, ankieta została zrobiona pod Ciebie żeby lemingi głosowały a pózniej będziesz używał jej do wojenek w CW

 

lol, jest 100% obiektywna są najlepsze gry na każdą dostępną konsole (posługiwałem się gamerankings i poniżej 75% nie schodziłem) i nie tworzyłem jej po to, żeby xbox wygrał. Jak już masz takie problemy z kumacją i myślisz, że wszędzie wylewam CW to jest mi ciebie żal. Zresztą ku.rwa przeczytajcie zasady, jeśli czegoś nie ma w ankiecie to możecie napisać posta i przyznać punkty dla waszych ulubionych gier :facepalmz:

 

 

Blubi zjedz groszek i wyluzuj. Standardowo kazdy sie mądrzy a sam by pewnie nic lepszego nie wymyslił. Nie ma twojej gry , nie głosuj bo i tak twój jeden głos chu.ja zmieni, a wiadomo, liczy sie tylko zwyciestwo. Co roku jest standardowe przypeir.dalanie a prawda jest taka ze zawsze sie znajdzie jakis zbok który bedzie sie pruł bo jego gry w którą nikt nie gra nie ma w ankiecie.

 

A propos, gdzie kur.wa murdered? Gram i bardzo mi sie podoba 

Odnośnik do komentarza

1. Alien Isolation - trudna, klimatyczna, nieźle wyglądająca

2. Watch Dogs, mimo obdarcia z grafiki, rozwiązania z systemem kamer, podsłuchów i innych bajerów, spowodowały, że była to gra w którą najlepiej spędziłem czas w single player w tym roku

3. NBA2K15, wzorowo zrobiona gra sportowa

 

zawód roku: TLoU, nie grałem na ps3, grałem na ps4, do tej pory nie wiem, co się ludziom tak podoba w tej grze ( historia ? byle jaki film ma głębszą, grafika ? na pewno nie next gen, gameplay ? okładanie pięściami na plus, ale te omijanie purchaw i noszenie drabin ) nie ogarniam

 

Rak branży: UBI UBI UBI i SONY ( jestem wkurzonym sonoklapem )

 

ogólnie nowa generacja ssie pałe póki co

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

GOTY:

1. Wasteland 2

2. Divinity: OS

3. Transistor

 

Pustkowia daly mi do zrozumienia jak ubogie w treść są wspolczesne gry, jak bardzo twórcy gier z premedytacją uwsteczniają swoje tytuły pod każdym względem za wyjątkiem grafiki oraz jak przez lata zmieniło się pojęcie gry RPG.

 

Divinity stawiam niżej pomimo ciekawszego podejscia do combatu i lepszego dopracowania odstrony technicznej. Mam wrażenie że Larian dość nieśmiało podeszli do tematu staroszkolnego RPG. Tytuł ustepuje rozbudowaniem Wastelandowi.

 

Na 3 Transistor. Jestem dosc swiezo po ukonczeniu i wlasciwie jedynym minusem (mocno subiektywnym zresztą) ktory jestem w stanie wymienić jest to że Red jest niemową :|

 

Fuckup roku:

Destiny. I pomysleć że przed premierą myślalem nad kupnem PS4 dla tego tytułu. Wystarczyl mi wieczór z tym tytułem żeby stwierdzić jak słabo wypadł ten przehajpowany hit.

Odnośnik do komentarza

 

 

Nie jesteś obiektywny, ankieta została zrobiona pod Ciebie żeby lemingi głosowały a pózniej będziesz używał jej do wojenek w CW

 

lol, jest 100% obiektywna są najlepsze gry na każdą dostępną konsole (posługiwałem się gamerankings i poniżej 75% nie schodziłem) i nie tworzyłem jej po to, żeby xbox wygrał. Jak już masz takie problemy z kumacją i myślisz, że wszędzie wylewam CW to jest mi ciebie żal. Zresztą ku.rwa przeczytajcie zasady, jeśli czegoś nie ma w ankiecie to możecie napisać posta i przyznać punkty dla waszych ulubionych gier :facepalmz:

 

 

Blubi zjedz groszek i wyluzuj. Standardowo kazdy sie mądrzy a sam by pewnie nic lepszego nie wymyslił. Nie ma twojej gry , nie głosuj bo i tak twój jeden głos chu.ja zmieni, a wiadomo, liczy sie tylko zwyciestwo. Co roku jest standardowe przypeir.dalanie a prawda jest taka ze zawsze sie znajdzie jakis zbok który bedzie sie pruł bo jego gry w którą nikt nie gra nie ma w ankiecie.

 

A propos, gdzie kur.wa murdered? Gram i bardzo mi sie podoba 

 

 

Ale ja się nie denerwuje, tylko wku.rwia mnie jak ktoś się przypierdala dla zasady, rulsy i faq jest w pierwszym poscie, głosowanie na goty to zabawa, ale musi się typ przyje.bać bo dyskredytuje jego kawałek plastiku, czasem mam wrażenie, że wojownicy z cw są tacy na serio.

 

Dla graczy pecetowych to był bardzo dobry rok. Aż jestem w szoku, że tyle dobrych szpili wyszło.

 

Moim zdaniem ostatnie kilka lat (dajmy przedział 2009-2014 dużo lepiej pecety wypadały niż konsole, jedno tlou czy gta v nie zmieniają całościowej sytuacji).

Odnośnik do komentarza

wydaje mi się, że nie tylko blubcio. Generalnie na forumku jest dużo więcej agresji i zamiast toczyć pozytywną bekę to lecą argumenty personalne i każdy się do każdego przeypyerdala i szpagatami szantażuje. Nie wiem, może taki mamy klimat, ale w czerwcu na zlocie skończy się tym, że wpadnie kazub i wszystkich zabije. 

Odnośnik do komentarza

zabije na pewno kanabisa jak tamten sie pojawi, w razie czego chce miec pokoj gdzies dalej bo nie jara mnie cale wakacje chodzic na komende jako swiadek w sprawie morderstwa :P

 

a tak na powaznie to ostatnio jest totalna przeginka na te personalne podjazdy w imie obrony konsol, juz wiele razy pisalem ze CW jest okropne ostatnio i zaraza z tego tematu juz sie rozprzestrzenila tez na inne tematy

Odnośnik do komentarza

 

 

Ale ja się nie denerwuje, tylko wku.rwia mnie

 

XD

 

xD

 

ogolnie od jakiegos czasu Bluber jakis nerwowy sie zrobil, a taki spokojny chlopak z niego byl, CW zmienia ludzi

 

Po prostu debilizm ludzi mnie zabija każdego dnia, ku.rwa tak ciężko przeczytać je.banego pierwszego posta?

Odnośnik do komentarza

ale to CW tam sie pisze dla beki, czesto tylko by komus cisnienie podniesc majac w rzeczywistosci inne zdanie, albo sie pisze cos dla plusikow - milion roznych ma sie powodow, debilizm to mnie wkurza w robocie, w otoczeniu ale do CW podchodze na luzie, stres i wku.rw szkodzi, po co sie nerwowac i samemu sobie szkodzic czytajac jak ktos obraza kawalek plastiku

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dokładnie od 3-4 lat są te same zasady, zawsze wrzucamy do ankiety popularne i najlepiej ocenione gry bo są tylko 22 miejsca jak komuś coś nie pasi to piszę w komentarzu i tyle, ale zawsze jakieś ulungi przyjdą i nie ogarniają tematu.

Odnośnik do komentarza

Bluber nie denerwuj się. Oczywiście zgodzę się, że ludzie nie kumający iż są dwa oddzielne sposoby głosowania, oraz że można sobie samemu wpisać tytuły to ameby i Janusze forumingu. To jest jasne jak słońce, albo to że najlepsze gry robi Nintendo. Dwa oddzielne sposoby, Ty wybierasz jak głosujesz. Tu zgoda.

 

ALE

 

zapytałem się grzecznie po ile gier można typować w goty stacjonarnym i goty kieszonkowym. Czy po 3 tytuły w każdym, co daje w sumie 6, czy inaczej. Bo nie było to jasno określone. I patrz co mi odpisałeś:

 

 

Max 3 gry czyli możesz wybrać 2 na stacjonarki i 1 na handhelda, bez różnicy.

 

Później Ficuś zapytał o to samo i patrz co mu odpisałeś:

 

 

Max 3 gry na stacjonarki i 3 gry na handheldy zrobie osobne zestawienie

 

I CO TERAS?! Kto jest ulungiem? :)

Odnośnik do komentarza

Ogólnie najch.ujowszy rok dla gier w historii, ale coś wybiorę, choć trochę na siłę...

 

1. The Evil Within

2. Dragon Age: Inkwizycja

3. Obcy Izolacja

 

Rozczarowanie: mimo wszystko Cień Mordoru - nie jest to gra na 10-, sorry Zax ;)

 

Remaster: GTA V.

 

Handheldy: Persona 4 Golden (ale to chyba nie wyszło w tym roku).

 

Rak branży: psychofani Sony.

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

 

Blubi zjedz groszek i wyluzuj. Standardowo kazdy sie mądrzy a sam by pewnie nic lepszego nie wymyslił. Nie ma twojej gry , nie głosuj bo i tak twój jeden głos chu.ja zmieni, a wiadomo, liczy sie tylko zwyciestwo. Co roku jest standardowe przypeir.dalanie a prawda jest taka ze zawsze sie znajdzie jakis zbok który bedzie sie pruł bo jego gry w którą nikt nie gra nie ma w ankiecie.

Wydaje mi się, że tego typu akcje, są po to, aby pokazać dobre gry, o których część mogła zapomnieć przez jakieś większe bomby. Kto to wykorzystuje do wojenek i fapowania, to jego sprawa

Odnośnik do komentarza

Dokładnie od 3-4 lat są te same zasady, zawsze wrzucamy do ankiety popularne i najlepiej ocenione gry bo są tylko 22 miejsca jak komuś coś nie pasi to piszę w komentarzu i tyle, ale zawsze jakieś ulungi przyjdą i nie ogarniają tematu.

 

no (pipi). pierwsze skojarzenie - nieważne głosy w wyborach samorządowych. tu jest lepiej, bo sie można 5 razy o to samo pytać w trakcie. powinny być warny za bycie ulungiem 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...