Skocz do zawartości

GOTY 2014


Gość _Be_

GOTY 2014  

119 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najbardziej goty/gotg gra 2014 na stacjonarkach to?

    • Alien: Isolation
    • Bayonetta 2
    • Child of Light
    • Dark Souls II
    • Destiny
    • Divinity: Original Sin
    • Donkey Kong Country: Tropical Freeze
    • Dragon Age: Inquisition
    • Far Cry 4
    • Forza Horizon 2
    • inFamous: Second Son
    • LittleBigPlanet 3
    • Lords of the Fallen
    • Mario Kart 8
    • Middle-earth: Shadow of Mordor
    • South Park: The Stick of Truth
    • Sunset Overdrive
    • Super Smash Bros
    • The Evil Within
    • Titanfall
    • Watch Dogs
    • Wolfenstein: The New Order
  2. 2. A GOTY na handheldach?

    • Velocity 2X
    • TxK
    • OlliOlli
    • Super Smash Bros. for Nintendo 3DS
    • Fantasy Life
    • Hohokum
    • Kirby: Triple Deluxe
    • Bravely Default
    • Danganronpa 2: Goodbye Despair
    • Shovel Knight
    • Shin Megami Tensei IV
    • Nie mam handhelda smutna rzaba.psd
  3. 3. Najlepszy remaster 2014?

    • GTA V
    • The Last of Us Remastered
    • Halo Kolekcja Szefa Kuchni
    • Metro Redux
    • Tomb Raider Gó,wno Obesrane Definitywnie
    • Pokemon Ruby/Sapphire
  4. 4. Największy fuckup/rozczarowanie 2014

  5. 5. Największy rak branży



Rekomendowane odpowiedzi

 

Lista pięknie oddaje to jak słabym rokiem dla graczy był 2014, który to był rokiem wyboru ze sterty fekaliów tego gówna,które najmniej śmierdzi.

Ograłeś wszystko?

 

Ograłem to co mnie interesował przy zapowiedziach i większości się zawiodłem np. infamous,destiny,dark souls II,donkey kong, horizon 2.

 

Na plus na pewno south park i mario kart 8.Z stajni niny chętnie bym ograł jeszcze smasha i bayonette 2.

 

Z multiplatform to chyba tylko gender age 3 i lords of fallen mnie interesują z gier co nie ograłem.

 

Raki branży od ubi(no dobra watch dogsy ograłem,bo był bundle z ps4 po taniości na allegro) i remastery omijam szerokim łukiem dla zasady,że nie będę płacił dwa razy za ten sam produkt i dokładał cegiełki do powodzenia kolejnych super remsterów gier sprzed 1-2 lat.

Odnośnik do komentarza

Tak patrze co w tym roku gralem, no i wychodzi na to ze glownie nadrabialem zaleglosci.

 

Stacjonarki

1. South Park Kijek Prawdy

2. Lords of the fallen

 

Przenośne

1. Shovel Knight

2. Conception II

3. Professor Layton vs. Phoenix Wright: Ace Attorney

 

Remaster

1. Pokemon Omega Ruby/Alpha Sapphire

 

Najwiekszy zawod

1. Dark Souls 2

Edytowane przez Guernica
Odnośnik do komentarza

Niestety ten rok bardziej poświęciłem na ogrywanie zaległości i gier z 2013 roku. Z czterech gier które nabyłem w tym roku a są na liście zagłosowałem na dwie (Titanfall i Forza Horizon 2), natomiast dwa inny tytuły to dla mnie rozczarowanie (Halo MCC i Destiny).

 

Chociaż bez wątpienia największym gó.wnem obesranym 2014 roku jest Destiny i będę mocno zniesmaczony jak w kategorii rozczarowania wygra Driveclub...

 

btw może ban za głosowanie na gierki w które się nie grało? bo mam tu już przykłady z Halo MCC jako rozczarowanie

 

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Niestety ten rok bardziej poświęciłem na ogrywanie zaległości i gier z 2013 roku. Z czterech gier które nabyłem w tym roku a są na liście zagłosowałem na dwie (Titanfall i Forza Horizon 2), natomiast dwa inny tytuły to dla mnie rozczarowanie (Halo MCC i Destiny).

 

Chociaż bez wątpienia największym gó.wnem obesranym 2014 roku jest Destiny i będę mocno zniesmaczony jak w kategorii rozczarowania wygra Driveclub...

 

btw może ban za głosowanie na gierki w które się nie grało? bo mam tu już przykłady z Halo MCC jako rozczarowanie

 

 

 

Niestety ankieta jest tak skonstruowana, że jak się nie odda głosu we wszystkich kategoriach, to nie można w ogóle głosować :)

 

PS. Chociaż akurat Halo i DC to fuckupy, więc nawet grać nie trzeba, natomiast Destiny to rozczarowanie - grałem w betę  :Coolface:

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

szczerze powiedziawszy, nie kumam za bardzo dlaczego wg większości DC to większy fail niż Destiny. DC dał d,upy z online, nie działający praktycznie cały tryb, do tego niedotrzymanie obietnicy z Plusem. Jednak gra jako sama jest IMHO udana. Destiny natomiast nie zepsuło niczego - działa online, działają raidy, mapy, działa wszystko - poza gameplayem, który się szybko nudzi, gdyż nie przyciąga niczym na długie godziny. 

 

czyli na szali jest DC, który jest w zasadzie udaną grą, tylko ze zwalonym trybem online przez techniczną kupę twórców vs gra, która technicznie wyszła okej, ale jest ch,ujowa i okazała się fałszywym mesjaszem (początkowo pompowanym w zupełnie inną stronę).

 

also?

Odnośnik do komentarza

Destiny natomiast nie zepsuło niczego - działa online, działają raidy, mapy, działa wszystko - poza gameplayem, który się szybko nudzi, gdyż nie przyciąga niczym na długie godziny. 

 

... technicznie wyszła okej, ale jest ch,ujowa i okazała się fałszywym mesjaszem (początkowo pompowanym w zupełnie inną stronę).

 

also?

powiedz to osobom, które mają po 300h na liczniku i wszystkie klasy 'wytrzydziestkowane' 

Odnośnik do komentarza

 

Destiny natomiast nie zepsuło niczego - działa online, działają raidy, mapy, działa wszystko - poza gameplayem, który się szybko nudzi, gdyż nie przyciąga niczym na długie godziny. 

 

... technicznie wyszła okej, ale jest ch,ujowa i okazała się fałszywym mesjaszem (początkowo pompowanym w zupełnie inną stronę).

 

also?

powiedz to osobom, które mają po 300h na liczniku i wszystkie klasy 'wytrzydziestkowane' 

 

 

dlatego rzuciłem luźny temat do dyskusji. Wiem, że ludzie w tego DC grają, więc zdaję sobie sprawę, że każdy ma swoje racje. Mam po prostu wrażenie, że DC zostanie failem roku za technicze przewały na poziomie infrastruktury sieciowej, oferując jednak z grubsza jakość jaką zapowiadali. Z Destiny jest jednak co innego, w mojej opinii oczywiście. 

Odnośnik do komentarza

Generalnie kategoria fuckup/rozczarowanie roku jest połączona i została stworzona na zasadzie tego co ogólnie odbija się echem w branży czyli

 

-zje.banie kodu sieciowego w DC, rok obsuwy, brak wielu ficzerów itp - tutaj nie chodzi o to, że gra jest sama w sobie zła tylko jak wielki fuckup był z nią związany to samo z Halo MCC sama gra jest dobra, ale przez problemy z matchmakingiem jest to wielki fuckup

 

-Castlevania 2 oczywiście tutaj zdania są podzielone więc po prostu można na to nie głosować :sorcerer:

 

-Destiny miało być mesjaszem a wyszło jak wyszło, ludzie w to grają po 300h co to za tłumaczenie w darmowe mmo tez ludzie grają po 1000h i czy to jest wyznacznik dobrej gry?

Odnośnik do komentarza

Czemu nie ma Dark Souls II w kategorii fuckup? W każdym razie:

 

 

Największy fuckup/rozczarowanie 2014:

1. Dark Souls II

 

 

Oprócz DS2 jedyną tegoroczną grą w jaką grałem jest Crimzon Clover: WI i umieściłbym ten tytuł (w kategorii GOTY), ale to pecetowy ex, a te chyba nie są uwzględniane w rankingu.

Odnośnik do komentarza

Moja lista

Stacjonarki i pc:

1. Dragon age

2. Dark souls2

3. Mario kart 8

4. Divinity

5. Bayonetta

6. South park

 

Handheldy:

1. SMT IV

2. Braverly default

3. Kirby

4. Danganropa

 

Remastery

Nikogo jedyny fajny to oddworld.

 

Rozczarowanie

 

Destiny i ac unity

 

A jako firma sony

 

 

Rakiem branży dla mnie jest Ubisoft więc nie wiem czemu w ankiecie wyżej jest Ubisoft.

Odnośnik do komentarza

Nie głosuje bo nie ma GOTY DriveCluba

 

Spokojna twoja głowa, będzie na pierwszym miejscu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

w fuckupach :Coolface:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...