Skocz do zawartości

Street Fighter V


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wielkie poruszenie, bo jakis czas temu ocenzurowali Mike klepiaca sie w tylek, a tymczasem nowe kostiumy i takie akcje sie odbywaja

 

UUdkDot.jpg

 

Co ci japończycy to ja nawet nie.

 

 

100.gif

 

 

Anyway, cyfrowa wersja SF5 289 zł, do tego koszt abonamentu plusa :dafuq: . Thanks, but no thanks. Najpierw kupuje wersje PC (129zł). Crossplay podobno i tak hula przyzwoicie. Za rok się kupi wersje na PS4.

Edytowane przez smoo
Odnośnik do komentarza

@Ukyo - bardzo ładny stick! Ja jeszcze myslę o zakupie S'ki, bo z tym z Chun (taki sam co Twój ale bez touch pada) mam taki problem, że (pipi)a czuję tą pustkę w przestrzeni pod plastikiem kiedy kładę palce nad przyciskami. Jeszcze się do tego nie przyzwyczaiłem i bardzo denerwuje mnie ta otwarta/składana konstrukcja. Gra się niby bardzo dobrze, ale mimo wszystko przez ten plastik ma się wrażenie, (nie)taniej tandety. Ale pewnie to ja jestem przeczulony. W każdym razie - spełnia swoją funkcję w 100%

 

@Zetta - miałem kiedys fightpada Madcatza - krzyżak był gorzej niż beznadziejny. Na pewno nie dało się na tym grać a "komfort" grania w bijatyki przyrównałbym do pada od xboxa 360. Myslę, że lepiej jest trochę odłożyć i zaopatrzyć się w sticka. W innym przypadku zwykły DS w zupełnosci wystarczy.

Odnośnik do komentarza

@Ukyo - bardzo ładny stick! Ja jeszcze myslę o zakupie S'ki, bo z tym z Chun (taki sam co Twój ale bez touch pada) mam taki problem, że (pipi) czuję tą pustkę w przestrzeni pod plastikiem kiedy kładę palce nad przyciskami. Jeszcze się do tego nie przyzwyczaiłem i bardzo denerwuje mnie ta otwarta/składana konstrukcja. Gra się niby bardzo dobrze, ale mimo wszystko przez ten plastik ma się wrażenie, (nie)taniej tandety. Ale pewnie to ja jestem przeczulony. W każdym razie - spełnia swoją funkcję w 100%

Dobra już wiem o co chodzi. Problem leży w tym całym super-extra plexi 3d z Chun Li. Otóż w tym sticku "nakrętki" od przycisków nie dociskają plexi. Plexi ma otwory wycięte wokół przycisków. Dlatego czuję pod palcami prawej ręki luz bo plexi lekko unosi się na milimetr albo i pół (nadal odczuwalne...) do góry w tamtych miejscach. W starszych stickach przyciski dociskały plexi sztywno do pudła. To jedyna wada tego sticka. Kończę temat.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...