Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, walek napisał:

Ja sie ciesze z opcji “Favor Performance” dla posiadaczy PS4 Pro. Animacja celujaca w 60fps bardzo pomaga w slasher’ach, szczegolnie przy wiekszych poziomach trudnosci. Brawa dla tworcow :)  https://www.polygon.com/platform/amp/2018/4/12/17227946/god-of-war-ps4-pro-60fps-4k-1080p

 dodatkowo bedzie chyba mozna zwiekszyc plynnosc wlaczajac w konsoli rozdzielczosc 1080p korzystajac z supersamplingu czy to tak nie dziala ?? nie czytalem artykulu

sorki..duzo ludzi w robocie i na szybko pisane

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, balon napisał:

 

Czemu przecie lubisz gierki ubi stajl, a tam to jeden z rdzeni rozgrywki.

nie lubie grindu i w ubi gierkach go omijam. Dlatego far cry 4 nie ukończyłem bo mnie w(pipi)iało zbieractwo. Grind jak jest obok głównej gry (patrz far cry 5) mi wisi ale jak wymusza go gra (mafia3) to mnie to wkurza.

 

aby nie było offtopa : to jest ten hdr na ps4 fat?

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, blantman napisał:

to jest ten hdr na ps4 fat?

Jakiś tam jest ogólnie (w sensie wprowadzili łatkę sprzetową), ale chyba bez szału. A samym GoWie to nie wiadomo, nikt o tym jeszcze nie pisał. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

@blantman powinien jakiś tam być ale tak jak pisze Be, zapewne bez szału. Pamiętam jak kupiłem nowy TV, podłączyłem fata odpalam hdr, Uncharted 4 i załamka. Niektórzy jeszcze pewno pamiętają tę dramę w odpowiednim kąciku:kaz: . Nerwowo zacząłem się pytać. Gdzie ten hdr?, gdzie ta nowa jakość co takie jaranko, baaa było nawet gorzej po tym paczu i z włączonym hdr niż na starym TV bez hdr i paczy. Tego samego dnia poszedłem jeszcze po prosiaka. Podłączyłem, odpaliłem ten samy tryb i zje. bałem się z krzesła była taka różnica.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, balon napisał:

@blantman powinien jakiś tam być ale tak jak pisze Be, zapewne bez szału. Pamiętam jak kupiłem nowy TV, podłączyłem fata odpalam hdr, Uncharted 4 i załamka. Niektórzy jeszcze pewno pamiętają tę dramę w odpowiednim kąciku:kaz: . Nerwowo zacząłem się pytać. Gdzie ten hdr?, gdzie ta nowa jakość co takie jaranko, baaa było nawet gorzej po tym paczu i z włączonym hdr niż na starym TV bez hdr i paczy. Tego samego dnia poszedłem jeszcze po prosiaka. Podłączyłem, odpaliłem ten samy tryb i zje. bałem się z krzesła była taka różnica.

ok z powodu dwóch gier na łącznie mniej niż 100 h  (yakuzy nie licze bo tam wątpie aby była duża różnica)nie będę kupował następnego sprzętu. Ale dzięki za odpowiedź to nastawiam się na brak hdr. :)

Ciekawe czy xkom wyśle mi moją kopie jak tak to spodziewajcie się fajnej cebuli na majówkę ;)

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, balon napisał:

@blantman powinien jakiś tam być ale tak jak pisze Be, zapewne bez szału. Pamiętam jak kupiłem nowy TV, podłączyłem fata odpalam hdr, Uncharted 4 i załamka. Niektórzy jeszcze pewno pamiętają tę dramę w odpowiednim kąciku:kaz: . Nerwowo zacząłem się pytać. Gdzie ten hdr?, gdzie ta nowa jakość co takie jaranko, baaa było nawet gorzej po tym paczu i z włączonym hdr niż na starym TV bez hdr i paczy. Tego samego dnia poszedłem jeszcze po prosiaka. Podłączyłem, odpaliłem ten samy tryb i zje. bałem się z krzesła była taka różnica.

Miałem podobnie - testowałem obok siebie fata i pro z nowym TV i różnica diametralna. W takim Horizon było to jeszcze bardziej widocznie, podejrzewam ze GoW będzie czerpał garściami z tej technologii.

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Ogrywałem Horizon ZD na zwykłym ps4 z włączonym hdr i gra wyglądała dla mnie rewelacyjnie, a God of War wygląda na to że będzie równie piękny. Nie czuje żebym coś tracił nie ogrywając przygód Kratosa na prosiaku, a ci co mają ps4 pro po prostu będą mieli bardziej za(pipi)iście wyglądającą przygodę.

Odnośnik do komentarza

Gra w opcji 4k/30 fps dropi. Autorzy artykulu polecaja 60fps/1080p. 

"...Less impressive, however, is the game’s 4K rendering mode on the PlayStation 4 Pro. It doesn’t seem able to maintain a solid 30 frames per second, and in an action game like this, that just doesn’t get the job done."

 

"... The frame rate was more variable there; it didn’t stay locked at 60 fps, which would be a lot to ask. Yet the game almost always ran far above 30 fps on this setting, and we preferred the increased responsiveness, especially in battle. Check out the difference in the brief side-by-side clip above."

 

https://www.polygon.com/platform/amp/2018/4/12/17227946/god-of-war-ps4-pro-60fps-4k-1080p

 

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Hendrix napisał:

C oznacza checkboarding - nie, nie natywna. Ale jest to checkboarding z wyjściową 2160p, czyli tak samo jak w przypadku H:ZD, ilość pikseli rendenerowanych jest wyższa niż 1440p. 1440p w checkboardingu oznaczałoby obraz bliższy 720p.

To prawda, PS4 Pro jest po prostu za słabe na natywne 4K w tak rozbudowanej grze, ale chwała im za to, że dali dwa tryby. 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, _Be_ napisał:

4K ale oszukane czyli pewnie 1440p w checkerboardingu ale ma tez drugi tryb FHD i celujące w 60fps

Nie 4kch to coś ala rozdziałka lekko ponad 1500p tj ponad 4mil pikseli dajace dzięki odpowiednim sztuczka wrażenie na statyczny obrazie natywnego 4k tj ponad 8 mil pikseli. W ruchu pojawiają się artefakty ale jak jesteśmy z nosem w ekranie. 

Rozdziałka 1440p to 3.6 mil pikseli. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...