Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, kanabis napisał:

Beskitu, zawsze mnie bawi takie pisanie jak Wrednego. Pamietam siebie jak mowilem ze po co mi jakies ps4 jak gry na ps3 tak fajnie wygladaja.

Ja odpaliłem tryb performance a potem przełaczyłem na resolution i tak patrze (pipi) nie widzę róznicy więc po co przepłacać c'nie ale tylko ruszyłem gałką i już widać było te 30 klatek i pier.dole ten czekerboardinigi i gram w ~60 fpsach, niesamowite to jest jak ta gra wygląda i osiąga powyżej 30 fps. Super, super ku,rwa Barlog odje.bałeś robote. 

 

Jesli chodzi o system gry to czekam na meksyk na razie bo póki co jest satysfakcjonująco, ale system trochę za prosty póki co. 

Godzinę temu, walek napisał:

A grafika? Wedlug mnie gorzej. Co nie znaczy, ze gra jest brzydka. Bo jest mega piekna, nawet przy 30fps. Ale w 60fps obraz jest ostry jak zyletka, podbijacy konkretnie oprawe wizualna

Czy coś ci się nie poje.bało? W 30 fpsach masz "4K" przez co gra jest ostrzejsza za to mniej płynna ale nadal płynna bo to solidne, betonowe 30 klatek ale jednak po zasmakowaniu performensu już nie będe wracał do 30 fps

Odnośnik do komentarza

Nie no kórva doyebali z ta gra. Ja wiedziałem od początku, że Cory to jest człowiek na właściwym miejscu ale po TEJ drugiej walce w sumie jestem zniszczony tym tytułem. Zero przegięc z zachwytów ludzi, to naprawdę niszczy. A te topór :obama:

 

 

 

Przelaczylemm na chwile na tryb rozdzielczości ... beka jeśli ktoś na tym gra xd ta gra fantastycznie zapier.dala na wydajność. 

 

To samo posty wrednego ze jemu nie potrzebny pro tylko bieda ps4. No można sobie tak wmawiać, ale po co innym kłamać ze nie ma sensu przesiadka na PRO to nie wiem.

Edytowane przez XM.
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że locka nie da się przełączyć spod gałki? Zbyt często mi się wciska przy ważniejszych walkach. Trochę ciężko się przyzwyczaić do ataków pod R1 i 2, co jakiś czas chcę siekać trójkąt :D Świetna gra aktorska, cholernie jestem ciekaw jak to się dalej fabularnie rozwinie do samego końca.

Edytowane przez Pacquiao
Odnośnik do komentarza

 

 

Co tam się działo podczas walki z drugim bossem, rzeczywiście obamy i banderasy to za mało. 

Gram na hardzie i jest w sam razy. Trzeba grać z głową, styl na rambo to pewna śmierć. Najbardziej napocilem się z pierwszą grupą wrogów i pierwszym bossem, gdzie jeszcze uczyłem się systemu walki. Uniki, świetnie rozwiązane parowanie, no i ten topór, za(pipi)iscie to wszystko współgra. Z czasem powinno być łatwiej, z pomocą przyjdą nowe umiejętności, które można podejrzeć. Zapowiadają się konkretnie, zwłaszcza te Atreusa, bardzo widowiskowe. 

Lokacje są cudne, w jednej trafiłem na przeciwnika z poziomem czaszki, który bronił jakieś skrzyni. Jeden strzał i koniec. Od razu widać, że w niektóre miejsca będziemy musieli wrócić wraz z nowymi umiejętnościami. 

Dobry motyw z otwieraniem niektórych skrzyń, gdzie musimy szukać znaków lub działać bardzo szybko. Kilka początkowych zagadek (jeżeli można je tak nazwać) fajnie wykorzystują możliwości topora jak i Atreusa. 

Ogólnie po pierwszych 6h jestem oczarowany tym tytułem. 

 

PS. Muzyka, pierwsze 10min gry i już miałem ciarki, te chóry robią. 

 

PS. Wiadomo kim był drugi boss? Podobno to

 

Baldur

 

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

O mamusiu, co to za wejście. Nigdy bym nie przepuszczał, ze tak to sie zacznie z menu do gry właściwej i będzie trwało bez żadnych przerywników.
Jestem osłupiały, jak ta gra wygląda i chodzi.  GOTY to mało powiedziane. Rozje.bali system. Fenomen na miarę Boga :obama:   Brawo!!!

 

Godzinę temu, _Be_ napisał:

Zaje.biste jest też rzucanie mocnym atakiem w drzewo i jego wbijanie się :fsg:

Albo w żelazne obiekty od których sie zwyczajnie odbija i wręcz upada obok Ciebie.

giphy.gif

 

 

 

2 godziny temu, zdrowywariat napisał:

Bardzo taktyczny jest ten GOW. Gram na hardzie i zazwyczaj przygrywam, gdy zlekceważę przeciwnika, albo za bardzo się pospieszę. Trzeba grać ostrożnie i mieć oczy w doopie :).

Tez zacząłem na hardzie, ale walka w cale nie jest wymagająca. Wystarczy podrzucić zioma mocnym atakiem i dalej jedziesz z jugglem, miejscami zmieniając kierunek na atakującego Cie przeciwnika, dzięki czemu ciągniesz kombosa nie wypadając z rytmu. Żadne wyzwanie. 

 

Także ja zaczynam od nowa na tym 4 poziomie - Give me GoW.  Jak grac to na całego. 

 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Właśnie kończę pierwsze posiedzenie. Grałem jakieś 4h, pokonałem pierwszego bossa i jestem zaraz za większą grupką draugrów. Co mogę powiedzieć? Po gameplayach miałem wątpliwości co do tej gry, bo jakoś nie podobały mi się walki i wszystko wydawało się jakieś ślamazarne, ale co innego oglądać, a co innego grać... A gra się wręcz rewelacyjnie! 

Pojedynek z trollem jest o milion razy lepszy jak się samemu go sieka toporem, zwłaszcza na hardzie, bo po prostu trzeba uważać na każdy cios. Gra jest bardzo dynamiczna, taktyczna i mimo tego, że odblokowałem tylko jeden nowy cios i póki co jest to wszystko uproszczone to i tak już używałem więcej przycisków, i więcej kombinowałem niż w poprzednich częściach. Zmiany na wielki plus, chociaż miałem duże obawy. 

Gram na hardzie i to jak dla mnie wystarcza, nie jest łatwo, nie jest jakoś mega trudno (poza pierwszą walką, którą powtarzałem kilka razy) - jest po prostu w sam raz, przynajmniej dla mnie. Gra jest bardzo dyna

Walka z pierwszym bossem jest :banderas::banderas::obama::obama: Mam nadzieję, że później będą jeszcze grubsze akcje.

O fabule na razie się nie chce wypowiadać, bo mało wiadomo. Plus, że jest intrygująco i naprawdę mnie ciekawi jak to się będzie rozwijało. 

 

Gówniak póki co tylko trochę wkurza, bo gada za dużo (coś jak Ellie, ale póki co to ona lepiej się prezentowała, no ale może młody się rozkręci jeszcze).

 

Jest naprawdę cholernie dobrze po tych 4 godzinach, oby poziom się utrzymał, albo jeszcze wzrósł. :obama:

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, YETI napisał:
Lokacje są cudne, w jednej trafiłem na przeciwnika z poziomem czaszki, który bronił jakieś skrzyni. Jeden strzał i koniec. Od razu widać, że w niektóre miejsca będziemy musieli wrócić wraz z nowymi umiejętnościami. 

 

Myslalem, ze trzeba do niego wrocic pozniej z mocniejszym Kratosem, ale zacisnalem zeby i przeciwnik padl. Ciagle rzuty toporem, a gdy sie zbliza szybki sprint na drugi koniec korytarza i znow rzuty toporem. Zanim sie zamachnie zdazymy byc poza zasiegiem broni.Troche ta walka trwala, ale sie udalo. 

 

Tymczasem zaczyna sie robic naprawde goraco, gdy wyskakuja grupy przeciwnikow roznego typu. Wpadam wtedy w panike i probuje isc jak Rambo, a to lada moment konczy sie porazka.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Też wziąłem harda i z trollem poszło w sumie łatwo, bo głównie rzucałem w niego toporem. Z bossem i wspomnianą grupką draugów już tak łatwo nie poszło i obie walki powtarzałem, kończąc z minimalną ilością zdrowia. Ale poziomu nie zmienię, chyba, że przy jakimś bossie dopadnie mnie kryzys. Głosy są okej, za to muzyka to na razie mistrzostwo. 

 

 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, MEVEK napisał:
9 godzin temu, _Be_ napisał:

Zaje.biste jest też rzucanie mocnym atakiem w drzewo i jego wbijanie się :fsg:

Albo w żelazne obiekty od których sie zwyczajnie odbija i wręcz upada obok Ciebie.

Mi się najbardziej podoba rzut obok drzew i efekt bujających się drzew jak przywracamy topór w locie.

 

Licznika godzin nie ma w grze?

 

Odbiło mi przy tej grze i w ciągu dnia myślę cały czas o niej xD Nie widzę na razie minusów żadnych, młody mnie nie denerwuje i myślę, że raczej nie będziemy musieli go nianczyc tylko będzie małym zabijaką z czasem:)

Odnośnik do komentarza

Tak samo niby niewielka rzecz ale rzuciła mi się w oczy. Większość czynności które w innych grach są mozolne (mashowanie buttona) tutaj jest dynamiczne, szybkie. Np. otwieranie drzwi, skrzyń (animacja niszczenia <3), przeciąganie łańcucha (wystarczy sam analog bez mashowania), czy wskakiwanie na ścianę (sekunda i boy na plecach), podrzucanie gówniaka itd.

 

W porównaniu do Uncharted (i nie tylko) to jest mega usprawnienia.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze raz polecę odsłuchanie Lost Pages of Norse Myth, w oficjalnych podcastach jest kilka historii związanych z tym co się działo przed wydarzeniami z gry, wśród nich jest między innymi opowieść o powstaniu Leviathana, która wyjaśnia np.
 

Spoiler

dlaczego Brok wygląda jak wygląda oraz dlaczego wykuli topór, daje też kontekst dla waśni między braćmi.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, PlastikowySmalec napisał:

A gra ktos na zwykłym ps4? Smaży sie cos?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

 

Jak odpaliłem na Slimie, to w pierwszej chwili zastanawiałem się co tam może inaczej wyglądać na Pro ;) Po godzince gry już się zauważa gdzie mogłyby być usprawnienia, ale nie zmienia to faktu, że gra jest fantastycznie zoptymalizowana pod zwykłe PS4.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...