Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak btw, to zepsułem chyba ostatnio trochę grę xd 

 

Związane z fabułą po pierwszych kilku godzinach gry.

 

Spoiler

Po tym jak pomogliśmy Wiedźmie zebrać kwiatuszki i nas wypuściła z kompasem podziemnym tunelem, można było się wrócić do jej chatki i odpalał się wtedy dialog o dziku i innych pierdołach. Ale zwróciłem uwagę na jedną rzecz: We wszystkich dialogach do tej pory i jakiś czas później 

Spoiler

jak nam powiedziała, że musimy iść do Alfheimu

była określana w dialogach jako Wiedźma. W momencie powrotu do jej chatki zaraz po tym jak nas z niej wypuściła w dialogach przedstawiona była jako

 

Spoiler

Freja

 

xdd chyba mądre głowy w SMS nie pomyślały, że ktoś może od razu wrócić do domku.

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Rayos napisał:

Tak btw, to zepsułem chyba ostatnio trochę grę xd 

 

Związane z fabułą po pierwszych kilku godzinach gry.

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Po tym jak pomogliśmy Wiedźmie zebrać kwiatuszki i nas wypuściła z kompasem podziemnym tunelem, można było się wrócić do jej chatki i odpalał się wtedy dialog o dziku i innych pierdołach. Ale zwróciłem uwagę na jedną rzecz: We wszystkich dialogach do tej pory i jakiś czas później 

  Pokaż ukrytą zawartość

jak nam powiedziała, że musimy iść do Alfheimu

była określana w dialogach jako Wiedźma. W momencie powrotu do jej chatki zaraz po tym jak nas z niej wypuściła w dialogach przedstawiona była jako

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Freja

 

xdd chyba mądre głowy w SMS nie pomyślały, że ktoś może od razu wrócić do domku.

 

Tyle spoilerow lata ze juz i w samej grze zaczely sie pojawiac

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dotarłem do śnieżnych terenów i chyba młody mi się zbugował, jak poprosiłem go o przeczytanie jednej z kapliczek, która była ciut wyżej i nie bardzo dało się podejść do niej bezpośrednio.
Stanął w pewnej odległości, zaczął się wpatrywać, ale nic nie zdziałał, a teraz gra nawet w menu go nie widzi - nie można na niego przełączyć w ekwipunku, podczas celowania nie mogę wybrać rodzaju strzał - zupełnie nic. Wyjdę z gry i mam nadzieję, że problem się nie utrzyma, bo inaczej lipa...

EDIT:
OK, wyjście do XMB pomogło - młody znów widzialny przez system :)

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza

Młody jest genialny. BOY.

Ja boję się, że jestem już u kresu fabuły chciałbym żeby ta gra nie miała końca no ale co zrobić. Pozostanie, już na spokojnie, odkrywanie całej mapy i każdej pierdołki. Teraz najważniejsze; doprowadzić sprawy do końca, bo nie mam życia irl. Nie spieszy mi się natomiast z pobocznymi zadaniami, do premiery RDR2 chyba jeszcze trochę czasu, to będę miał w co pykać. W ostatnich latach rzadko pozwalam by jakaś gra dyktowała mój dzień a to już czwarty tytuł z biblioteki PS4, który mną zawładnął i czwarte moje 9/10. Nieźle.

Znalazłem już trzy jabłka :)

Boy

Śnieg w tej grze..., muzyka...

Ale młody wygrywa wszystko, 100% dzieciak, Kratos nawet gdy zły to chyba dumny, on pewnie sam nie wie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Square napisał:

Ja miałem z młodym jednego drobnego buga wczoraj. 

  Pokaż ukrytą zawartość

Pod koniec Alfheim jak zaczynała się walka z bossem to młody stał przy misce i nie reagował, dopiero gdzieś w połowie walki zaczął się ruszać i pomagać w walce.

 

Gdyby to byl last guardian to by zaraz pisali ze JEST PO PROSTU KAPRYSNY I ZE TO REALIZM

Swoja droga tylko czekam az Kratos zje,bie w koncu mlodego za te "yes sir!"

Odnośnik do komentarza

Ta relacja Kratos - Atreus to jedno z większych pozytywnych zaskoczeń. Jak pierwszy raz pokazali grę to chciałem żeby tego guwniaka było jak najmniej, bo gdzie się będzie Kratosowi pod nogami plątał. Ale teraz nie wyobrażam sobie żeby spartiata podróżował przez ten świat sam. Ta dziecięca chęć poznawania świat i udzielania pomocy każdemu ze strony Atreusa połączona z chłodem i poważnym tonem Kratosa wypada na razie świetnie w relacjach i dialogach między nimi.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Niesamowity tytuł, odpaliłem o 16, teraz skończyłem, bo już oczy zaczynają dawać znać, że czas na przerwę. Niektóre walki naprawdę wymagające, uniki, parowanie, na tym opieraja się pojedynki. No i pomoc Atreusa, jak wykupimy mu kilka umiejętność, to chłopak fajnie pomaga (wilk). Wróciłem z drugiego świata do Midgaru, pojawiło się kilka zadań pobocznych, dwa od braciszkow, jeden od pewnego ducha dotyczący posągu Thora. Wykonałem to ostatnie, zadanie bez szału, ale miejscówka, na pewno tam wrócę, nie zdziwie się, jak poprowadzi tam główna oś fabuły. 

Ogólnie grając w ta grę, mam mocne skojarzenia z Zeldą. 

PS. 10-12h na bank nabite, a jestem pewnie w 1/5 podróży. 

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, YETI napisał:

Wykonałem to ostatnie, zadanie bez szału, ale miejscówka, na pewno tam wrócę, nie zdziwie się, jak poprowadzi tam główna oś fabuły. 

Nie poprowadzi. I to jest w tym super, odkrywa się takie miejscówki a są one tylko miejscówkami pobocznymi które trzeba odkryć samemu.

Odnośnik do komentarza

Mi często kojarzy się z Darksiders, zwłaszcza jak już dostaniemy nowe moce do otwierania wcześniej niedostępnych przejść. Niektóre rzeczy są wręcz żywcem stamtąd wyjęte - jak choćby ten fast travel, czy bombki, które możemy przyklejać i detonować.
No i oczywiście szkielet rozgrywki to praktycznie kalka dwóch ostatnich Tomb Raiderów - bardzo podobna konstrukcja świata i jego eksploracja - jak otwieram teraz te ukryte komnaty, w których walczymy z... to jakbym grobowce Larą zwiedzał :)
 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, wojnar napisał:

Nie poprowadzi. I to jest w tym super, odkrywa się takie miejscówki a są one tylko miejscówkami pobocznymi które trzeba odkryć samemu.

No to koparka na ziemi i pełen szacun dla SMS. Trzeba będzie tam wrócić, tylko ten wielki... 

 

smok

 

Nawet do niego nie podchodził, bo byłem pewnie, że fabuła później mnie tu zaprowadzi. 

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...